Oby wilk wam nasr…ł w oczy, a ważka do d... wleciała!

   Patrzę na tych dwóch osobników i myślę sobie…
   No bo… proszę zrobić mały eksperyment myślowy. I wyobrazić sobie dajmy na to Piłsudskiego reklamującego papier toaletowy, Narutowicza reklamującego podpaski, Wojciechowskiego reklamującego proszek do prania, Mościckiego reklamującego … ja wiem? „Srakostop – najlepszy lek na biegunkę", albo „Ch…jopion – najskuteczniejszy środek na potencję". Po prostu niemożliwe!

   A dwóm rzeczonym osobnikom mogę zadedykować jedynie tekst przekleństwa – pa russkij – zasłyszanego kiedyś na Białorusi:
   „Чтоб волк насрал тебе в глаза, чтоб в жопу залетела стрекоза!”
   Kto nie panimajet, to tłumaczę: Oby wilk ci nasr…ł w oczy, a ważka do d… wleciała!

   ...Cinkciarze się k...wa znaleźli!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

07-10-2015 [22:49] - alchymista | Link:

Tja...
Wyobraź sobie też Piłsudskiego, który robi sobie w telewizji promocję z młodszym modelem żony w Londynie, na tle parlamentu...
https://youtu.be/1R95JStDBbw
Jakie czasy, takie i żon kochanie...