Kaming ałt. Jestem nieortodoksyjnym rabinem ortodoksyjnym

    Na motywach twórczości niejakiego Krzysztofa Charamsy, „szczęśliwego i dumnego księdza geja”, z którego uprawianie homoseksualizmu z partnerem Eduardem "wydobyło najlepsze energie i przerobiło ostatki strachu na siłę miłości".

    Jestem wiernym małżonkiem notorycznie zdradzającym żonę. Jestem szczęśliwym i dumnym wiernym małżonkiem notorycznie zdradzającym żonę. Moją radość i wolność dedykuję osobom, które kocham, moim stałym kochankom i przelotnym partnerkom, które potrafiły wydobyć moje najlepsze energie i przerobić także ostatki strachu na siłę miłości.

    Jestem niekoszernym nieortodoksyjnym rabinem ortodoksyjnym. Jestem szczęśliwym i dumnym niekoszernym nieortodoksyjnym rabinem ortodoksyjnym. Moją radość i wolność dedykuję wieprzowym karkówkom i parówkom. Żądamy, aby judaizm ortodoksyjny wyzbył się działań, mentalności i języka nienawiści, deprecjonowania, marginalizacji, stygmatyzacji i odrzucenia tego co niekoszerne. Żądamy zaprzestania przez judaizm ortodoksyjny dyskryminacji i tzw. miękkiego prześladowania sklepów z wieprzowiną tak w obrębie  państwa Izrael jak i poza jego granicami.

    Jestem policjantem kleptomanem. Jestem szczęśliwym i dumnym policjantem kleptomanem. Żądamy, aby państwo jednoznacznie wypowiedziało się przeciw karaniu za kradzież, przeciw wszelkim aktom okrucieństwa wobec kradnących, przeciw jakiejkolwiek dyskryminacji osób z powodu dokonywania zaboru cudzych rzeczy, jak również przeciw próbom poddawania kleptomanów terapii.

    Jestem dumnym i szczęśliwym abstynentem systematycznie zalewającym się w trupa.
    I tak dalej...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika alchymista

05-10-2015 [17:41] - alchymista | Link:

Chatarku, ale powiedzmy sobie szczerze: dopóki katolicy - w sprawach świeckich, a zwłaszcza w kwestiach polityki - nie będą sie ośmielali ni w czym krytykować przywództwo kościoła, dopóty będzie to robił Urban i jemu podobni, na swoich zbójeckich zasadach.

O ile mi wiadomo polsko-rosyjskie tzw. "pojednanie" nie spotkało się z protestem ani jednego biskupa, choć miało ono charakter uroczystości raczej mało religijnej, a powszechnie wiadomym jest jak funkcjonuje herezja cyryliańska w Rosji. Również katolicy w Polsce zachowywali daleko idącą powściągliwość. Słyszałem opinie, że "może kiedyś coś wyniknie z tego dobrego".

To ja powiem tak: niewykluczone, że z pajacowatej błazenady tak zwanego księdza Charamasy może kiedyś wyniknie coś dobrego. Na przykład ktoś napisze prace magisterską o całej tej aferze i dzięki temu ukończy studia historyczne ;-)))

Obrazek użytkownika ruisdael

06-10-2015 [08:22] - ruisdael | Link:

Coraz bliżej do przywrócenia godności FSSPX.