Zbrodnie rosyjskiego lotnictwa w Syrii. 36 ofiar cywilnych

    Według informacji syryjskiej opozycji, w wyniku rosyjskich nalotów śmierć poniosło 36 cywilów, w tym dzieci (reuters, espreso.tv). Niektóre źródła mówią o większej liczbie ofiar.

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Deidara

01-10-2015 [16:36] - Deidara | Link:

Z drugiej strony, kiedy nie ma armii regularnych, tylko luźne bandy, takie sytuacje to nic dziwnego. Amerykanie w Iraku czy Afganistanie też natłukli masę cywili "przy okazji".

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-10-2015 [11:02] - NASZ_HENRY | Link:

Putin przyjaciela Asada nie opuszcza w biedzie ;-)

Obrazek użytkownika Patrykp

02-10-2015 [13:11] - Patrykp | Link:

Ależ zły Putin zrobił kuku Amerykańcom! Bo nie dość, że nie tylko obiecał zrobić porządek z Państwem Islamskim (a zrobi to prędzej niż Amerykanie) ale zaczął działać, to jeszcze wybije Asadowi opozycję, którą popierają Amerykanie. (opozycję, która po zwycięstwie nad Asadem - niewątpliwie by się to stało gdyby Asada nie wspierała Rosja - stałaby się wrogami Amerykanów. To Amerykanie mają teraz zagwozdkę: nie powinni atakować Państwa Islamskiego bo to zbytnio wzmocni Asada. A Asad jest przecież zły bo popiera go zły Putin.

Obrazek użytkownika HenrykH.

02-10-2015 [14:12] - HenrykH. | Link:

P.Putin "kuku" zrobił kilkudziesięciu rodzinom.Pan chyba dzieci nie ma?. Strach to czytać .

Obrazek użytkownika Patrykp

02-10-2015 [15:01] - Patrykp | Link:

Cywile nie mają tu nic do rzeczy - bo Amerykanie nie zabijają ich przypadkowo w czasie swoich ,,pokojowych'' nalotów - rzecz rozbija się o to, że jednej stronie można zabijanie cywili wyciągać a drugiej nie. To trochę tak jak podział w czasie II wojny światowej na dobrych aliantów i złych Niemców.

Obrazek użytkownika Obywatel

02-10-2015 [19:56] - Obywatel | Link:

Pułkownik Putin póki co nie zwalcza IS- zwalcza przeciwników IS i zarazem przeciwników Assada. Działalność IS jest dla Putina wymarzoną okazją do utrwalenia sowieckich wpływów w regionie. Sowieci uwielbiają zbawiać ludzkość od zagrożeń własnego chowu.
http://bezdekretu.blogspot.com...
http://bezdekretu.blogspot.com...

Zgadzam się z Autorem, że zagęszczenie putinofilów na NB staje się problemem.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

02-10-2015 [20:28] - Chatar Leon | Link:

Amerykanie to w ogóle Murzynów bili.
No i skąd jeszcze ta miłość do Putina?