GW przeciw okrutnikom czesko-słowacko-węgiersko-pisowskim

    Kolejna próba intelektualnych możliwości i literackiego talentu. Oraz etyki dziennikarskiej…
    „Czy warto było pozostawać w koalicji, której symbolem jest drut kolczasty na granicach i lanie pałami ludzi z dziećmi?”
    Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi, to chodzi o Grupę Wyszechradzką. Bo tak właśnie, z właściwym sobie wdziękiem pisze na temat pozostawania Polski w Grupie Wyszehradzkiej Gazeta Wyborcza.
    „Czy warto - jak chce PiS - być w koalicji, której symbolem jest lanie pałami ludzi z dziećmi?” - to z kolei zajawka na stronie tytułowej.

    Przed dwoma tygodniami na łamach GW migranci na węgierskiej granicy porównani zostali do dzieci uwięzionych w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.

    Czy jutro przeczytamy w GW, że współpraca w ramach Grupy Wyszehradzkiej prowadzi do Auschwitz?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

29-09-2015 [01:32] - Homofob i Rasista | Link:

Apogeum histeri... i POpuszczajace zwieracze.