„ŻYDZI DO GAZU!” – multikulturowy świat z marzeń GW w realu

Krótki przewodnik po wspaniałym europejsko-genderowo-feministyczno-tolerancyjno-neutralnoświatopoglądowym świecie multi-kulti,
czyli miedzy innymi:
- jak przed sądem tłumaczy się muzułmanin dokonujący napaści z nożem,

- jak dziś w Europie uzasadnia swój czyn muzułmański gwałciciel,
 - kto dziś może praktycznie bezkarnie wznosić hasła „Żydzi do gazu!”…
(pięć filmików z youtube).

„Gwałtowne reakcje”
    Okazuje się, że w świecie politpoprawnym czyli bezstresowym, ludzie mimo wszystko bywają nieraz zestresowani, a co za tym idzie, miewają „gwałtowne reakcje”. Muzułmanin w ramach takiej „gwałtownej reakcji” (jak tłumaczy jego adwokat) a równocześnie powołując się na Koran, rzuca się na kolejnych policjantów, raniąc ich nożem.
(film pierwszy)

Al-Kaida to najlepsze co istnieje, tylko Europejczycy nie rozumieją islamu
    Jak z kolei inny muzułmanin tłumaczy na jednej z monachijskich ulic, Al-Kaida to najlepsze co istnieje, a tylko my, ciemniaki z Europy, nie rozumiemy islamu. Gdybyśmy rozumieli, nie byłoby zamachów.
(film drugi)

Wszystkie gwałty w Oslo w 2012 dokonane przez sprawców „o niezachodnim pochodzeniu”
    Oslo. W roku 2012 wszystkie napaści na tle seksualnym zostały dokonane przez „mężczyzn o niezachodnim pochodzeniu”. Często właśnie przez tzw. „uchodźców”. Gwałt zresztą też można przekonująco uzasadnić (podobnie jak atak nożem).
(film trzeci)

„Uciskani”
    Aresztowanie przez brytyjską policję w związku z zamachem terrorystycznym to „ucisk”. „Uciskani” muzułmanie, mieszający w Wielkiej Brytanii, w sporej części żyjący na koszt brytyjskiego podatnika, wychodzą na ulicę i wysyłają (na razie okrzykami) brytyjskie państwo i brytyjską policję do diabła. Młoda Brytyjka która śmiała w tym czasie wyjść na ulicę ubrana po europejsku (jest w sukience, bynajmniej wcale nie jakiejś krótkiej) i nie zasłoniła twarzy – ba! nawet ma czelność rozmawiania z wyznawcami islamu – zapewne… chce w ten sposób kogoś uwieść.
(film czwarty)

Żydzi go gazu!
    Jak się okazuje, policja i prokuratura chcą ścigać uczestników protestów przeciw osiedlaniu w Polsce muzułmańskich imigrantów. Bo to „mowa nienawiści”.
    Za to w zachodniej Europie muzułmanie praktycznie bezkarnie podczas organizowanych przez siebie manifestacji wznoszą hasła typu „Żydzi do gazu!”. Nie wiadomo, aby któryś z nich był za tego rodzaju hasła ścigany, za to wiadomo o exodusie Żydów z niektórych krajów Europy.
(film piąty – wypowiedź dra Piotra Ślusarczyka)

    Ciekawi mnie swoją drogą, co tacy „intelektualiści” z michnikowego szmatławca czy inny Gross mają do powiedzenia właśnie Żydom, którzy w ostatnim czasie masowo uciekają z „multikulturowej” i „neutralnej światopoglądowo” Francji, właśnie z powodu nasilającej się agresji ze strony radykalizujących się muzułmanów (no bo chyba nie uciekają stamtąd przed „polskim antysemityzmem”)?
                                                                                 *  *  *

YouTube: