17.10.2020 – Wielki Trzask Wielkiego Ruchadła Rafaua


Już 16 października w piątek Słońce stanęło, PiS truchlał, cała Polska wstrzymała oddech. Zapowiedziany 17 lipca w Gdyni wielki dzień wielkiego startu Ruchu Rafała Trzaskowskiego "Nowa Solidarność" nadchodził....
...Sama zapowiedź startu „ruchu” pą prezidą de Varsovie&wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej na 5 września (mimo szalejącego koronawirusa) była z pompą i z zadęciem. Świadkami ogłoszonej inauguracji  były wybitne wuwuzele totalnej opozycji - dulczessa Alexandra Wolnego Miasta Gdańska, regentka „post mortem” misji gdańskiego oberhyperbarona wdowa Magdalena, arcyksiążę Sopotu, samorządowi baroni PO z Prus, GG, Galicji, Silesji i precyzyjnie dobrana publiczność z Wielkiego Księstwa Trzasko... – o, pardon! Warszawskiego i okolic. Taki „politsitcom” na wolnym powietrzu, w wietrze od morza ale w stricte lukratywnym i propagandowym celu czyli czysta POlityczna Pornografia na poziomie bajek z mchu i paproci. Czyli wszystko to, co w terminie „Platforma Obywatelska” się zawiera.
Wielki Książę Rafau triumfalnie tokował w Gdyni, że  „ruch” wiceprzewodniczącego PO zmiecie z powierzchni ziemi – jak w „Międzynarodówce” (kto pamięta tekst?) – PiS i PiSiory, odkłamie kłamstwa PiS i na opoce unijnych gwiazd na tle tęczowej tęczy Margotów zbuduje nową Polskę.
To nie było piór stroszenie, rogów ostrzenie, partyjny ekshibicjonizm i bicie piany&wazeliny kaście  nadzwyczajnych, lemingom, egzekutywom dogorywającego KOD-u  i ruchu UB-wateli tow.Kasprzaka i sygnał dla Budek i jego przybudówek. 
To była zapowiedź Armagedonu.
Bać się czy śmiać? Bo raczej tylko obecna na gdyńskiej imprezie "elyta" widziała wjazd Rafaua – nowego Donalda - na białym koniu. Reszta Polski - Kowalscy z Warszawy, Nowakowie ze Zgierza, Malinowskie z Kalisza, Leszna, Raciborza po Hajnówkę - od dawna stwierdzili, że prezydent Warszawy R.Trzaskowski to nieodpowiedni człowiek w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie, a jego zapowiedziany „ruch” traktowali jak dziurawy pas ratunkowy, utrzymujący jego, PO&KOKO srutututu na powierzchni przez  napompowane helem balony (w kampanii prezydenckiej hel+etery soku z buraka), i wyrażali opinię, że z tego dziwacznego rucha wyjdzie jedynie totalna kamieni kupa z przedbudówką na „ch” i „d”.
Widziało to nawet te 10 mln Polaków, które w wyborach prezydenckich ‘2020 oddało na Rafaua swój głos tylko dlatego by nie głosować na „PiSiora A.Dudę”. Wróble i wiewiórki co chwila donosiły, że ich liczba zaczyna drastycznie topnieć  i z tych 10 mln aż 80% zaczyna się cieszyć się w duchu, że Rafau nie został prezydentem Polski...
 
„Ch”...
Na „Ch” Rafaua nie przyszło długo czekać. Krótko po rzeczonych prezydenckich wyborach - i na psa urok - dokładnie w I rocznicę erupcji guana z Czajki do Wisły w sierpniu 2019 r., doszło do nowej erupcji.  W tym samym miejscu i jeszcze cięższej w skutkach.  Pą prezidą de Varsovie szybko ogłosił, że z „przyczyn technicznych”  czyli z winy „rządu PiS” oraz z powodu 3xO - czyli Osobistego Obowiązku Ozonowania nie tylko Wisły, ale i całej afery -  start „ruchu” musi być odłożony.
Dlaczego dopiero na październik, a nie np. na koniec września?
Odpowiedź być może jest niżej...
 
„D”...
„D” Rafaua błysnęla golizną na początku września, gdy opinia publiczna z przecieków medialnych dowiedziała się, że obiecany przez Trzaskowskiego po awarii Czajki w 2019 r. szybki przewiert pod dnem Wisły na nowy kolektor to wciąż tylko gadka-szmatka i kolejny  pic na wodę Rafaua. Opinia publiczna dowiedziała się najgorszego -  że pą prezidą de Varsovie& stołeczny ratusz przez cały rok od września 2019 do września 2020 r. się obcyndalali na maxa, nie kiwnęli palcem w kwestii przewiertu, a projektanta i wykonawcy, na cito zaczęli szukać dopiero wtedy gdy 10 mln wyborców Rafała na prezydenta RP w niecałe 2 miesiące stopniało do 10 tys., a współbudowniczy „Nowej Solidarności” lider PO Borys Budka zaczął się odcinać od Rafaua i jego rucha bo trzeba być wariatem by stawiać na przegraną kartę. Rafau został sam gdyż na dodatek nagle zabrakło na ringu jego głównej szczekaczki - pyszczaty wice, Paweł Rabiej, okazał się koronopozytywny...
Dopiero około 5 września br. cudem nastąpił nowy „cud nad Wisłą” – hurra, stołeczny ratusz nagle, na cito  „znalazł”  nieposzukiwanego przez rok projektanta&wykonawcę dziury pod Wisłą i Rafau wreszcie mógł ogłosić start swego rucha na 10 października. Wróble jednak ćwierkały, że choć na brzegu Wisły już zaczęła się  „koncentracja techniki” i prace wstępne do przewiertu to w ratuszu „strony” wciąż jeszcze negocjowały deal. Wiewiórki zaś donosiły, że wzrasta stan wód Wisły, grożący demontażem mostu pontonowego i tymczasowego „bajpasa”. To był ostatni dzwonek dla Rafaua – ruch musi ruszyć w październiku bo inaczej utonie gdyż również hel w podtrzymujących koło ratunkowe Rafaua na grzbiecie fali balonach się kończył. Dlatego powstała na cito tymczasowa strona internetowa rucha Rafaua „Nowa Solidarność”, na której w 3 dni podpisało się około 4 tys. entuzjastów, sympatyzantów, niemal członków. Rafau piał w euforii choć dla asekuracji ogłosił, że 17 października nie będzie zapowiedzianej w Gdyni imprezy plenerowej, fajerwerków itd. bo „rząd PiS” nie sprostał koronawirusowi  - „Ponad 4 tys. zgłoszeń w raptem 3 dni. Dziękuję! Startujemy 17.10 - przez epidemię nie spotkamy się na żywo, ale możesz wziąć w udział w inauguracji online. Daj znać, dlaczego jesteś z nami przesyłając krótki film”. „Przesyłajcie swoje filmiki na inaugurację” – apelował.  Zgrabnie skomentował to poseł Kukiz’15 - ”Pan Trzaskowski nie chce wielkiego blamażu, bo jakby robił wielką inaugurację, to przyjechałoby dwieście osób i byłby wielki wstyd. Z tego powodu próbuje prosić o filmiki”...
 
 „Kamieni Kupa”.
Polska wreszcie dożyła wielkiego 17 października AD 2020, dnia inauguracji Wielkiego Trzasku Wielkiego Ruchadła Rafaua. Wielkiej pompy plenerowej nie było – ogłoszenie narodzin rucha odbyło się w telewizyjnym studio, skromnie zaaranżowanym raczej na imprezę funeralną niż na narodziny. Wśród obecnych byli prowadzący imprezę Mr Prompter& wybitne wuwuzele totalnej opozycji – m.in. dulczessa Alexandra Wolnego Miasta Gdańska, arcyksiążę Sopotu, samorządowi baroni PO z Prus, GG, Galicji, Silesii oraz precyzyjnie dobrani pierdolodzy od medycyny, ekologii itd. Wybitną wdowę regentkę zastąpiła równie wybitna „działaczka związkowa” Henryka Krzywonos, a tłem zamiast fajerwerków&bigosu itd. i  filmików rozentuzjazmowanych ruchem internautów była fontanna guana do Wisły po demontażu pontonowego bypassa. Oczywiście poza telewizyjnym kadrem! Był dukający z promptera Rafał Trzaskowski,  z rozbieganymi oczkami ogłaszający śmierć Ruchu „Nowa Solidarność” na rzecz narodzin bliźniaków - Ruchu „Wspólna Polska” i Związków Zawodowych „Nowa Solidarność”.
 
...Dziś jest 22.10.2020!...
I pełna cisza o 17.10.2020.
Ruchu Rafaua „Nowa Solidarność” nie ma!
Ruchu Rafaua „Wspólna Polska” nie ma!
Związków Zawodowych Rafaua „Nowa Solidarność” nie ma!
Milczy TVN, GW&zeitungi. Bo jak tu mówić o czymś, czego nie ma...?
Milczy Bruksela choć to cokolwiek dziwne, że żaden list gratulacyjny do Rafaua od świecznika UE - Ursuli, Viery&głośnej ostatnio Kateriny, słynnego polskożercy Dona Aguilara, I ekologa UE Timmermansa, Komisji Weneckiej itd. do Rafaua – walecznego  wojownika o demokrację i praworządność z terrorem kaczyzmu i PiSioryzmu nie wpłynął. Nawet skapciały „capo di tutti capi” były premier RP i „król Europy” Donald, którego katzenjammer ostatnio nie opuszcza nie pogratulował Rafauowi, którego w piaskownicy  PO-gnojków Budek, Neumannów, Tomczyków, Kierwińskich, Siemoniaków podobno uważał za swego jedynego epigona, zdolnego przywrócić Platformie Obywatelskiej dawny blask i moc sprawczą.
Milczy Berlin...
Milczy Anne Applebaum...
Znamienne...
 
Co jest?
Jest CHDiKK czyli ponad 6,2 mln m3  guana z Czajki, wlanych od końca sierpnia 2020 do ok. 17 października do Wisły co 3 razy przebija rekord awarii w Londynie z przełomu 2013/2014 r., uważanej za największą katastrofę ekologiczną Europy.
I będzie jeszcze więcej.
 
Jest też Fundacja Rafała Trzaskowskiego...
KURTYNA!

PS. Co powinno być?
Natychmiastowy nadzór służb państwa polskiego i kontrola każdego "dzieła" Rafała Trzaskowskiego. Dość nabijania Polski i Polaków, warszawiaków w bambus przez trutnia i turkucia POdjadka w jednym. Tu jest Polska, a nie burdelowy cyrk i CHUDiKK!
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tricolour

22-10-2020 [19:35] - tricolour | Link:

Ten deklarowany "polski punkt widzenia" jakiś wyjątkowo prostacki jest. Nawet jeśli jest prawdziwy - czego wykluczyć nie mogę - to przedstawiony w tak żałosnej formie odbiera prawdzie jej siłę, a całą uwagę - zamiast na podmiot - zwraca na niedołęstwo autora, który chciał być szyderczy, a daje się odczuć, że go na to nie stać.

Rozumiesz? Zepsułaś temat przeracając się o własny język ojczysty.

Obrazek użytkownika sake3

23-10-2020 [15:09] - sake3 | Link:

@tricolour......Pisze Pan o szyderstwach autorki z takim niesmakiem.A co Pan i inni na NB robicie innego?W komentarzach do blogów ,na blogach,w stosunku do innych komentatorów zachowujecie się z pogardą a znienawiścią do władzy.Pan tu jest jednym z przodowników podniecony wypowiedziami odmóżdżonych celebrytów ,,że niektórym wolno więcej''.Dlaczego więc zabrania Pan użycia barwnego języka prze Contessę.Ona nie z tych ,,niektórych''?

Obrazek użytkownika Pani Anna

22-10-2020 [20:31] - Pani Anna | Link:

Na temat Trzaskowskiego, jego prezydentury i jego awarii napisano i powiedziano chyba już wszystko, pewnie dlatego autorka postawiła na "oryginalność", skutkiem tego ani czytać się tego nie da, ani nie wiadomo o co właściwie chodzi. Tym bardziej, że ani sam zainteresowany, ani jego wyborcy, ani rząd  nie sa zainteresowani tym, żeby cokolwiek zmienić.

Obrazek użytkownika tricolour

22-10-2020 [22:45] - tricolour | Link:

Pewnie chodzi o kpinę. I ok, jest temat, to jest i miejsce na kpinę.

Tyle, że po takim czymś wyszła autokpina, a Trzaskowski wychodzi z tarczą.

Obrazek użytkownika ruisdael

23-10-2020 [07:32] - ruisdael | Link:

tricolour- ostatnie zdanie- jeśli w jego pierwszej części jest źdźbło prawdy, to w drugiej totalny nonsens!

Obrazek użytkownika sake3

23-10-2020 [15:12] - sake3 | Link:

A na czym polega ta ,,tarcza'' Trzaskowskiego?Na ilości ścieków?

Obrazek użytkownika Darek65

23-10-2020 [10:33] - Darek65 | Link:

Autorka napisała tak, jak umiała. To troszkę taki śmiech przez łzy. Dla mnie forma jest bez znaczenia, bo temat jest bardzo poważny. Ta, jedna z wielu, sytuacja pokazuje, jak w kalejdoskopie, niemoc rządu. Silni wobec słabych, słabi wobec silnych. Niestety, ale PIS się stoczył, zaczął wiele spraw, a praktycznie nic nie skończył. Na dodatek zaczyna się potykać o własne nogi, które sam sobie podstawia.

Obrazek użytkownika angela

23-10-2020 [10:50] - angela | Link:

Tricolour i reszta pajacow, na siłę gowno próbują zawinąć w złoty papierek.

I jak zwykle antypolskie i szkodliwe dla Polaków indywidua, które szkodza Polsce na każdym etapie swojej działalności, próbują bronić do upadłego. 
Nic wam to nie da, komisarz juz dawno powinien wkroczyć do ratusza, stolicy Polski,  i zakończyć miotanie  się Dyzmy.
A trwonione pieniadze kilku miliardowego budzetu Warszawy , poddać szczegółowej kontroli.