Propagandziści od Lisa opublikowali już zdjęcie z 12 IX br.

    Nieustający w wysiłkach na rzecz multi-kulti portal natemat.pl bardzo chciał zareklamować manifestację, której organizatorzy – jak czytamy w materiale – „serdecznie zapraszają do Polski jak największą liczbę migrujących osób”.
    Propagandziści z portalu Lisa tak gorliwie podeszli do sprawy, że zdołali nawet opublikować zdjęcie z wydarzenia, które – jak głosi podpis – ma się odbyć… za trzy dni, 12 września.
/screen poniżej/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika minimax

09-09-2015 [01:35] - minimax | Link:

Witam

Jeśli ci migrujący są jak migrujące ptaki - dziś przylecą, odpoczną, coś przekąszą i lecą dalej - daj im Panie Boże zdrowie, niech migrują dalej.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Obywatel

09-09-2015 [12:01] - Obywatel | Link:

Wczoraj "Rzeczpospolita" (wydanie internetowe) podała, że 40% przybyszów pochodzi z krajów bałkańskich, głównie z tzw. Republiki Kosowa. Oznacza to oczywiście, że:
1) z całą pewnością wiemy, że niemal połowy imigrantów nie ma nic wspólnego z kategorią "uchodźca". W praktyce uchodźcy stanowią zdecydowaną mniejszość.
2) Niemcy i reszta "niemieckiej Europy" (do spółki z USA) same stworzyły problem masowej emigracji ekonomicznej do UE uznając Republikę Kosowa. (Kosowo, drugie państwo albańskie w Europie - jak powszechnie wiadomo- opanowane jest przez struktury mafijne i nie ma swoim obywatelom nic do zaoferowania z wyjątkiem beznadziei)

Druga rzecz. Warto prześledzić aktywność dyplomatyczną i wojskową Federacji Rosyjskiej w Syrii i na całym Bliskim Wschodzie. Internetowa "Rz" znów podaje, że Rosjanie walczą w Syrii po stronie Asada. Narastająca brutalność reżimu Asada - jak twierdzą w innym miejscu dziennikarze "Rz" ma być jednym z powodów zaostrzenia kryzysu. Przypuszczam jednak,że na tym rola Putina się nie kończy. Niedawno wątek ten chciała poruszyć podczas programu "Tomasz Lis na żywo" (sic!) Manuela Gretkowska (znów stosowny dopisek...). Redaktor Lis z wrażenia szybko uciął jej wypowiedź. Innymi słowy: czy są jakieś wiarygodne przesłanki, które uprawdopodabniają tezę o rosyjskim wpływie - bezpośrednim lub pośrednim, nie tylko na Asada, ale i Państwo Islamskie??
Trzecia sprawa. Jak donosi niezależna.pl, przywódcy Muzułmańskiego Związek Religijnego w Rzeczypospolitej Polskiej, są zaniepokojeni nieudolnością polskich władz ws. ściągnięcia na terytorium RP Tatarów Krymskich i innych obywateli Ukrainy - uchodźców z terytoriów okupowanych przez FR. Jak się to ma do sprawy tzw. kwot imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki?

Obrazek użytkownika minimax

09-09-2015 [17:47] - minimax | Link:

Witam
Cóż, zwięźle mówiąc to właśnie na szyi unii jest supłany węzeł gordyjski, który albo ją udusi, albo przyprawi o dekapitację przy przecinaniu.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Obywatel

09-09-2015 [23:01] - Obywatel | Link:

Co do kwot, sprawę trafnie podsumowała Anna Fotyga - działanie pozatraktatowe i przeciwskuteczne.
Co do samego kryzysu migracyjnego, to wiemy kto na nim korzysta (Rosja, Turcja, Arabia Saudyjska) ; nie wiemy czy ktoś (np. Putin) jest w stanie celowo go zaostrzać.
Dziękuję za pozdrowienia i również serdecznie Pana pozdrawiam.