GW na tropie... Straszą PiS-em i …tablicami Mojżeszowymi

    Okazuje się że w ramach antypisowskiej kampanii intelektualiści z Czerskiej straszą nie tylko Budapesztem w Warszawie, nie tylko bredniami o państwie wyznaniowym, ale także… tablicami Mojżeszowymi.


(psc)

    Swoją drogą, żeby było bardziej przekonująco i groźnie, to najlepiej byłoby postraszyć… motywem tablic Mojżeszowych z synagogi w Budapeszcie.


(Wikipedia)

*  *  *
   Zwracam uwagę, że bynajmniej nie pierwszy to raz, kiedy intelektualiści z Czerskiej wycierają sobie gęby symbolami tyleż chrześcijańskimi, co żydowskimi. Skądinąd znamienne, że w ostatnim czasie z kneblowaniem wolności religijnej czy pojęciem państwa wyznaniowego nie kojarzą się im na przykład symbole typowo islamskie...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

08-09-2015 [18:33] - xena2012 | Link:

jeszcze trochę i będą zmuszeni symbole islamskie kojarzyć.