Pedofilno - emocjonalny szantaż dziennikarskich hien z GW

   GW (jak i inne media, które zeszły na ten poziom) oswajając społeczeństwo z programem multi-kulti, przy okazji niemal każdego materiału dotyczącego migracji, ostentacyjnie epatuje zdjęciami dzieci. Można by wręcz odnieść wrażenie, że niemal każdy "uchodźca" (jak polit-poprawne media chcą określać każdego migranta) to dziecko. Dzieci na tych zdjęciach bywają wesołe, smutne, czasem... martwe. Bo dziennikarskie hieny nie wahają się używać w ramach emocjonalnego szantażu również i takich zdjęć.
   Oto zdjęcie martwego dziecka, które uległo wypadkowi na morzu, ma w zamierzeniu gazety (z czym nawet ta gazeta się nie kryje!) ... zmieniać nasz stosunek do "uchodźców" - czytaj - masowej migracji i masowego osiedlania migrantów w Europie.

   Parę print screenów:
   Skądinąd w tych obrzydliwych, propagandowych materiałach raczej nie zobaczymy całych mas mężczyzn w sile wieku, którzy stanowią przecież główną grupę migrantów, szturmujących Europę.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

04-09-2015 [19:37] - Lektor | Link:

Polacy, nie czytajcie żydowskiej gazety dla was ! Jest przecież tyle interesujących rzeczy do czytania !