Referendum Bronka? 6 IX to ja spędzam w innej galaktyce...

   To zupełnie niedaleko. Z satelity (dokładnie obejrzeć można na pivnici.cz) owa galaktyka wygląda tak… Sile jej grawitacji naprawdę trudno się oprzeć.

   Klikając na stosowny plusik możemy obejrzeć w przybliżeniu całe układy ciał niebieskich…
   Czyli konstelacje większych, średnich, mniejszych i zupełnie malutkich… browarów.
   I całe mgławice knajp i knajpeczek. Po prostu kosmos!


  To akurat Morawy. Liczby przy ciałach niebieskich oznaczają, że w danym miejscu interesujących obiektów jest więcej niż jeden.

   No i tak na marginesie:
   Tak właśnie wygląda kwitnąca prowincja (zważywszy choćby na to, że obiekty zaznaczone na niebiesko i literką R to małe browary w miejscowych knajpach /R -restaurační pivovar/ czyli po prostu jedne z wielu lokalnych, małych i średnich firm, dających zatrudnienie miejscowym, wspierających podatkami rozwój tejże prowincji, czy choćby podnoszących jej atrakcyjność turystyczną. Pewne zestawienia dotyczące życia w Czechach i w Polsce (w kontekście bredni wypisywanych przez media meinstreamowe) sporządziłem tutaj.

   O toastach też nie zapomnimy…

fot: pivni.info

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

03-09-2015 [13:55] - angela | Link:

Faktycznie, wybieram sie do lasu, zeby sprawdzic, czy sa grzyby.

Obrazek użytkownika alchymista

03-09-2015 [22:38] - alchymista | Link:

Ja również się nie wybieram, choć z lekkim drżeniem serca, że frekwencja wyniesie... 90% :-)))
Dobrze, że to nie dwudniowe...