Rafau? On nawet na czajnik się nie nadaje bo wodę przypali!


Warszawa? 4 sprawy na cito:
1.Należy jak najszybciej wystrzelić w Kosmos Rafaua i Pawła razem z całym inwentarzem ich ratuszowych larów&penatów i wyczyścić MPWiK ze „specjalistów” i przyjaciół królika.
2.Lewobrzeżna Warszawa potrzebuje swojej oczyszczalni dlatego „Czajka II” powinna powstać jak najszybciej gdyż Warszawa nie będzie się kurczyć, ta istniejąca Czajka nie jest z gumy i ma felery, a Wisła przy takim tempie i skali jej zatruwania sama się nie oczyści.
3.Nad budową podziemnych rurociągów w dnie Wisły pod wodzą Rafała „demolka”  Trzaskowskiego już powinien zostać ustanowiony specjalny nadzór rządu RP, zaczynający się głębokim prześwietleniem projektantów i wykonawców.
4.Audyt w ratuszu – na co prezydent Trzaskowski wydaje fury pieniędzy państwowych i tych podatników + mieszkańców stolicy, oskubywanych ciągle podwyżkami świadczonych przez miasto usług.
 
Nadzór rządu RP nad mającym powstać pod dnem Wisły rurociągiem i odsunięcie od niego wszystkich dotychczasowych zleceniobiorców ratusza to konieczność zważywszy na podejrzaną rzetelność i fachowość firm, z którymi prezydent Trzaskowski zawiera umowy na jakąkolwiek usługę. Jaka jest gwarancja, że facet który potrafi tworzyć tylko toksyczne strefy relaksu i ogródki gastronomiczne, odgrodzone od obciążonej jezdni betonową barierką, którą staranuje pierwszy lepszy jadący na podwójnym gazie albo haju kierowca, zbuduje coś co nie będzie się psuć? Jaka jest gwarancja, że rurociąg, który chce pociągnąć po dnie Wisły nie pęknie po 2 miesiącach eksploatacji? Żadna!
Podobnie z budową nowej oczyszczalni – trzymać Trzaskowskiego z daleka bo wszystko schrzani, od „koty 0” do przecięcia wstęgi.  
Stary kolektor? Urządzić w nim SPA dla Targowicy i kasty nadzwyczajnych. Ze specjalnym torem dla fana hulajnogi, Donalda!

Na deser - "Spécialités de Varsovie" pą presidą Tczaskovsky:


 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

05-09-2020 [16:05] - Jabe | Link:

Może czas na powrót do szczytnej idei sławojek. Szkoda, że nie wygrał Patryk Jaki, byłyby już na każdym rogu.

Obrazek użytkownika sake3

05-09-2020 [17:00] - sake3 | Link:

Przecież ma Pan słynne toi-toi na kazdym rogu .To co Pan jeszcze chce i marudzi?

Obrazek użytkownika Jabe

05-09-2020 [19:00] - Jabe | Link:

No, w końcu stolica.

Obrazek użytkownika Pani Anna

05-09-2020 [16:06] - Pani Anna | Link:

Postulaty jak postulaty, słuszne i sprawiedliwe niczym te sierpniowe, tylko kto niby ma to zrobić? Nieśmiało pragnę również przypomnieć, że rząd nam się jeszcze nie wyłonił.

Obrazek użytkownika tricolour

05-09-2020 [16:07] - tricolour | Link:

Tyle z tego będzie, co z repolonizacji. Nic. Ale pisać se możesz...

Obrazek użytkownika sake3

05-09-2020 [17:07] - sake3 | Link:

Prześwietlenie projektantów i wykonawców już zostalo poruszone na blogu Starego Wiarusa na S24.Są tam również fotografie pokazujące błędy wykonawców w stosunku do projektu.Natomiast audyt w Ratuszu jest konieczny.Chociażby ze względu na piastowanie dobrze płatnych stanowisk przez takich urzedasów jak Diduszko czy Rabiej.Za co ci ludzie biora pieniądze?Za co ma płacone Trzaskowski? Za nieustanne urlopy i L4? W każdym zakładzie pracy takie pasożyty wyleciały by z hukiem..

Obrazek użytkownika RinoCeronte

05-09-2020 [22:05] - RinoCeronte | Link:

Wieść niesie, że żadnego audytu nie będzie. Może sprywatyzują tą oczyszczalnię?

Obrazek użytkownika sake3

06-09-2020 [09:14] - sake3 | Link:

Mam nadzieję,ze to tylko wieść.

Obrazek użytkownika Jan1797

05-09-2020 [22:32] - Jan1797 | Link:

Oczywiście lewobrzeżna Warszawa potrzebuje oczyszczalni jak najszybciej i wolę
uczestniczyć finansowo jako podatnik w jej budowie niż w niwelowaniu kolejnych awarii.
Zastanawiający jest jednak brak opinii użytkowników wody wiślanej, samorządów, spółek
wodnych czy wreszcie najbardziej poszkodowanego PZW. Milczą, fakt odezwała
się Dulkiewicz - trudno tu nie kpić. "Nikt nigdy nie wybudował tylu oczyszczalni, ale też nikt
nie wybudował takiego potworka jak Czajkowska. Licznik ścieków bije.
Pozdrawiam serdecznie.