Politpoprawni czerskiści chcieliby zakazać słowa „migrant”

    Gdyby Czerscy mieli taką możliwość, zapewne w ogóle zakazaliby używania słowa „migrant”. Podobno to słowo – ich zdaniem – DEHUMANIZUJE. Takie rewelacje serwuje Radio TOK FM powołując się na miarodajne źródła.
    Tak czy inaczej tytuł materiału na stronie internetowej należącej do koncernu Agora rozgłośni wskazuje na to, że propagandziści z mediów skupionych wokół GW są … w kropce. „Intelektualiści” z Czerskiej piszą też o jakiejś debacie, przy czym wychodzi na to, że prowadzą ją … sami ze sobą.
    Jednym słowem, przyznają się do niepowodzenia. To cieszy! Okazuje się, że nachalne bombardowanie zdjęciami nielegalnych MIGRANTÓW, równie nachalnie nazywanych bez różnicy „uchodźcami”, nie daje pożądanych rezultatów. Podobnie, jak zaklęcia o „ksenofobii” bełkotane pod adresem krytyków islamizacji Europy, czy choćby pod adresem ludzi wskazujących na wzrost przestępczości związanej z masową i niekontrolowaną MIGRACJĄ.
    Co ciekawe, nawet odbiorcy mediów spółki Agora, wypowiadający się na ichnich forach internetowych, po prostu wyśmiewają, nieraz ostentacyjnie, czerską propagandę. Świadczą o tym niemal wszystkie spośród kilkudziesięciu komentarzy zamieszczonych pod bredniami o „dehumanizującym słowie ‘migrant’”.


psc

.
.
.
.
.
.
.
.
I TAK DLA PRZYPOMNIENIA:

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

30-08-2015 [07:45] - Marek1taki | Link:

@autor
Jeżeli porównujemy totalitaryzmy to brak jest niebieskiego obrazka z żółtymi gwiazdkami - teraz czerwoni noszą się na niebiesko.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

30-08-2015 [08:55] - Chatar Leon | Link:

Myślę, że wystarczy czerwony prostokącik powszechnie kojarzony z organem prasowym zwanym szmatą.:)