Gwałciciel z Gazety Wyborczej zatrzymany

    Jak można dowiedzieć się z dzisiejszych serwisów (choćby z Niezależnej), zatrzymano nieletniego przestępcę, który kilka dni temu wszedł do jednego z kościołów w Lesznie, po czym napadł, zgwałcił i okradł przebywającą tam kobietę.
    W Gazecie Wyborczej piszą o nim „gwałciciel z kościoła”.
    Ponieważ właśnie z Gazety Wyborczej sprawa tegoż gwałciciela jest mi znana, dlatego też jest to dla mnie po prostu „gwałciciel z Gazety Wyborczej”.

    Print screen poniżej:

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

19-08-2015 [17:54] - Homofob i Rasista | Link:

No coz... nie mozna wyjsc z podziwu dla talmudycznej żąglerki slownej stosowanej przez cadykow z Czerskiej...
'gwalciciel z kosciola'... ministrant? chorzysta?, lektor?...