Agenci PiS w kancelarii premiera i w redakcji GW!

    … Są już absolutnie wszędzie!!! Normalnie… zapach pogromu gęstnieje, jak wyrażają to z wdziękiem klasycy mediów wiodących.
    Agenci Dudy, głęboko zakonspirowane pisowskie szwadrony, wyszkolone oddziały dywersyjne

    Jak widać, to oni uczyli Panią Premier protokołu dyplomatycznego oraz poruszania się…

    To oni także niewątpliwie ubierają Panią Premier na państwowe uroczystości…

    Są chyba również na Czerskiej. Bo to chyba nikt inny, ale właśnie tylko oni mogą umieszczać w GW brednie, po przeczytaniu których nawet niejeden leming musi popukać się po głowie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

17-08-2015 [17:07] - NASZ_HENRY | Link:

Wszyscy są równi a w GieWu najrówniejsi ;-)