Bronek-to-michnik-śmo-środa-tamto. Co mnie to dziś obchodzi?

   Michnik to, Środa tamto, jakieś gnojki i cipcie (z tego samego GW-na) jeszcze co innego…
   Jakieś posły i poślice (z tej samej stajni) buczą, jęczą, muczą…
   Bronek bredzi, żali się, bigosuje, Palikot komentuje, michnikowa szmata cytuje…
   Platformiarze, peeselowcy, paligłupy, intelektualne kurwy z tytułami naukowymi i pomniejsza swołocz, intelektualiści z Czerskiej i inni umysłowi troglodyci straszący pogromami i Budapesztem, pożyteczni idioci ocieplający przez lata wizerunek Putina, kolekcjonerzy zegarków, przekręciarze na grube miliony i pomniejsi krętacze…
   Próbują nie dać o sobie zapomnieć.

   Tylko po co dziś, akurat dziś – w dzień zaprzysiężenia Prezydenta – media niezależne poświęcają tego rodzaju zjawiskom społecznym jakąkolwiek większą uwagę? Może wystarczyłoby napisać o tym jutro?

   Marszałek napisał kiedyś:
   Wy, Królewiacy, macie śmieszną naturę. Kiedy jadących drogą napadnie pies natarczywym i hałaśliwym ujadaniem, bierze was zaraz ochota, aby wyskoczyć z pojazdu, stanąć na czworakach i zacząć mu się odszczekiwać. My, w Wileńszczyźnie, pozwalamy psu szczekać, bo taka już jego psia natura, ale nie przerywamy przez jego psie szczekanie podróży i bez wojny z psami spokojnie jedziemy do naszego celu. Wam zdaje się, na przeszczekaniu psa, na wygraniu wojny z byle parszywym szczeniakiem bardziej zależy niż na szybkim dojechaniu do celu podróży.
.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JLynx77

06-08-2015 [18:46] - JLynx77 | Link:

Napiszę tak. Psy szczekają, a prezydencka karawana Andrzeja Dudy jedzie dalej ... w kierunku wreszcie wolnej Polski. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

06-08-2015 [20:56] - Chatar Leon | Link:

Pozdrawiam takowoż.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

06-08-2015 [23:12] - Krystyna R-M | Link:

DOKŁADNIE - co mnie to obchodzi? Zwłaszcza dzisiaj!!! A wogóle to należy ich ZAMILCZEĆ... OLAĆ... nie czytać, nie słuchać, a zwłaszcza NIE KOMENTOWAĆ!!! Dopiero zaczną jazgotać... UFF... Powtarzam: NIE CZYTAĆ, NIE SŁUCHAĆ, NIE KOMENTOWAĆ - ONI NIE ISTNIEJĄ :-)