Z mniej znanej poezji BK:Obecność będąca formą sadzenia dębu

   "To są przede wszystkim nasze wspomnienia, nasze przeżycia i nasze nadzieje na przyszłość i chciałbym, żeby w tym wszystkim było jak najwięcej radości.
   Dziękuję Państwu za obecność, która jest formą właśnie takiego trochę piknikowego sadzenia dębu."

Czyż nie piękne…
/nagrane przed ponad rokiem podczas występu BK w Krakowie - Nowej Hucie/

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

05-08-2015 [17:32] - xena2012 | Link:

a ile z tych posadzonych przez niego dębów w ogóle się przyjęło?

Obrazek użytkownika Chatar Leon

05-08-2015 [20:54] - Chatar Leon | Link:

Pewnie niewiele.
Tak opiewany przez samego Komorowskiego dąb tegoż Komorowskiego w Hucie to lipa. Ktoś wyrwał go chyba dzień później (i żeby nie było wątpliwości co do ewentualnego zasadzenia go z powrotem pociął go na kawałki). Więc urzędnicy posadzili w tym samym miejscu coś nowego (oczywiście tabliczka głosi że to dąb Komorowskiego).