"Duda, katolicyzm, pogrom, komory gazowe"-Wyborcza szczytuje

   Ostatnie produkcje "intelektualistów" z Czerskiej. Kilka cytatów z Gazety Wyborczej z ostatnich dni:

   "Ale w Polsce XXI wieku katolicyzm stał się przede wszystkim tym. Inspiracją dla nienawiści, która przywołuje sznur i kulę, a czasem nawet komorę gazową."

   "Boję się, że będą bić. Zaczynam się bać, że będą zabijać. A przede wszystkim boję się, że zabiją mi duszę. Że się do nich upodobnię i zduszę w sobie to, co ludzkie i boskie. Że walcząc z nimi, zacznę walczyć podobnymi metodami. Że kato-faszyści zrobią ze mnie stalinistę."

   "Znam tę ludobójczą gadkę z Rwandy. To mowa nienawiści, która poprzedza zabijanie. To gęstniejący zapach pogromu. Jeśli do niego dojdzie, historia zapamięta, że stało się to za prezydentury Andrzeja Dudy. Polaka katolika, który ocalił hostię."

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

02-08-2015 [23:00] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Niedobrze się robi, to jakaś kompletna histeria. Jeśli to jest pisane na serio, a nie przez sprytnych manipulatorów dla podkręcania emocji czytelników, oznacza, że ci nieszczęśnicy z trwogi tracą zmysły. Obawiam się, że potrzebują pomocy psychologicznej.

Obrazek użytkownika Krystyna R-M

02-08-2015 [23:17] - Krystyna R-M | Link:

Nie, oni POtrzebują dobrego SRACZA coby tę SRACZKĘ SKANALIZOWAĆ... A że "niedobrze się robi"... to FAKT. No, no, na co im zaszło? Dobrze żarło i zdechło? CUŚ przeoczyli?

Obrazek użytkownika Freiherr

03-08-2015 [09:29] - Freiherr | Link:

Mnie także podczas czytania wpisu p.Leona przychodziło na myśl słowo SRACZKA. Tak, to jest przypadłość, która po zwycięstwie p.Dudy dopadła szerokie rzesze naszego społeczeństwa. Nie tylko dobry sracz jest potrzebny. Także wydajna "wielkoprzepustowa" kanalizacja. Oj, będzie się działo. A co to będzie w październiku? Strach się bać!

Obrazek użytkownika angela

03-08-2015 [07:47] - angela | Link:

Pan Michnik, w tym Wyborczym Gow....e, ktorego naprodukowal, sam sie topi, ale nadal produkuje intensywnie.

Teraz, to tylko ewakuacja michnikow lisow i innych naczelnych, dla ktorych praworządność jest tak wielkim zagrozeniem.