Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

"Duda, katolicyzm, pogrom, komory gazowe"-Wyborcza szczytuje

chatar Leon, 02.08.2015
Ostatnie produkcje "intelektualistów" z Czerskiej. Kilka cytatów z Gazety Wyborczej z ostatnich dni:
 "Ale w Polsce XXI wieku katolicyzm stał się przede wszystkim tym. Inspiracją dla nienawiści, która przywołuje sznur i kulę, a czasem nawet komorę gazową."
 "Boję się, że będą bić. Zaczynam się bać, że będą zabijać. A przede wszystkim boję się, że zabiją mi duszę. Że się do nich upodobnię i zduszę w sobie to, co ludzkie i boskie. Że walcząc z nimi, zacznę walczyć podobnymi metodami. Że kato-faszyści zrobią ze mnie stalinistę."
 "Znam tę ludobójczą gadkę z Rwandy. To mowa nienawiści, która poprzedza zabijanie. To gęstniejący zapach pogromu. Jeśli do niego dojdzie, historia zapamięta, że stało się to za prezydentury Andrzeja Dudy. Polaka katolika, który ocalił hostię."
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 5370
Mikołaj Kwibuzda

Mikołaj Kwibuzda

02.08.2015 23:00

Niedobrze się robi, to jakaś kompletna histeria. Jeśli to jest pisane na serio, a nie przez sprytnych manipulatorów dla podkręcania emocji czytelników, oznacza, że ci nieszczęśnicy z trwogi tracą zmysły. Obawiam się, że potrzebują pomocy psychologicznej.
Domyślny avatar

Krystyna R-M

02.08.2015 23:17

Dodane przez Mikołaj Kwibuzda w odpowiedzi na Niedobrze się robi, to jakaś

Nie, oni POtrzebują dobrego SRACZA coby tę SRACZKĘ SKANALIZOWAĆ... A że "niedobrze się robi"... to FAKT. No, no, na co im zaszło? Dobrze żarło i zdechło? CUŚ przeoczyli?
Freiherr

Freiherr

03.08.2015 09:29

Dodane przez Krystyna R-M w odpowiedzi na Nie, oni POtrzebują dobrego

Mnie także podczas czytania wpisu p.Leona przychodziło na myśl słowo SRACZKA. Tak, to jest przypadłość, która po zwycięstwie p.Dudy dopadła szerokie rzesze naszego społeczeństwa. Nie tylko dobry sracz jest potrzebny. Także wydajna "wielkoprzepustowa" kanalizacja. Oj, będzie się działo. A co to będzie w październiku? Strach się bać!
angela

angela

03.08.2015 07:47

Pan Michnik, w tym Wyborczym Gow....e, ktorego naprodukowal, sam sie topi, ale nadal produkuje intensywnie. Teraz, to tylko ewakuacja michnikow lisow i innych naczelnych, dla ktorych praworządność jest tak wielkim zagrozeniem.
chatar Leon
Nazwa bloga:
z Europy Środkowej

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 462
Liczba wyświetleń: 1,976,742
Liczba komentarzy: 2,357

Ostatnie wpisy blogera

  • Owczy pęd ze zwracaniem polskich odznaczeń na Ukrainie dobiegł do ściany! Polski order jest be ale order od Putina jest cacy
  • Mądry Żyd o swołoczy mającej się za "polską inteligencję"
  • Jak bezczelny szachraj Schudrich mataczył w śledztwie

Moje ostatnie komentarze

  • Powoli przestaję czytać Nasze Blogi (nie mówiąc o pisaniu), bo zaczynają być coraz bardziej żenujące.Ale spojrzałem na tą totalną żenadę w wykonaniu blogera podpisującego się "Kaczysta".I zadaję…
  • Kim jest pan Mateusz?To proste. To jest geniusz, dzięki któremu PiS pozbyło się około jednej czwartej swoich wyborców.
  • Kolejny "sukces" Morawieckiego to ustawa otwierająca drogę do tworzenia "stref czystego transportu". Morawiecki realizował zresztą generalne to samo co Tusk, a jedyna różnica polegała na tym, że…

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • "Banderowcy" atakując Żydów nagle przechodzą na rosyjski...
  • Antypolskie marsze w Budapeszcie! Roszczenia Węgier wobec RP
  • Leśne korytarze Rosjan. Skąd Codzienna wzięła te brednie…

Ostatnio komentowane

  • Alina@Warszawa, Ukraińcy oddają Ordery Orła Białego, ale miliardów euro za wybudowanie we Lwowie dużego obiektu technicznego zapłacić polskiej firmie nie chcą: SKANDAL! Polska firma oszukana na UKRAINIE.…
  • Mirek Skalski, "Kolega konfiarz tak??" - Generalnie jestem apartyjny. Z pewną sympatią do partii pana Brauna. No ale do wyborów jest jeszcze trochę. Poza tym co znaczy to pejoratywne określenie "konfiarz"? Do pana…
  • spike, PO nabroiło :))))))))) Kolega konfiarz tak??

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności