Idiotka nie pomogła Pierdzionce? Może kolejna reklama w GW?

    Idiotka reklamuje nieuczciwy koncern, który od lat nie oddał zaległych pieniędzy pracownikom, unikając przy tym płacenia podatków oraz odprowadzania świadczeń na rzecz ZUS i uszczuplając dochody skarbu państwa.
   Mało? Dla czeciej-erpe to mało! Zatem prezdęt-czeciej-erpe przyznał, a szef MSZ ma wręczyć (choć datę wręczenia ponoć przesunięto) jednemu z szefów owego nieuczciwego koncernu Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej
(żeby było bardziej barwnie, to akurat wyrok w sądzie karnym w sprawie owego osobnika nie zapadł, bo mu się... przedawniło – co też skądinąd dla czeciej-erpe jest znamienne).

(poniżej garść faktów ze strony Stowarzyszenia Stop Wyzyskowi – Biedronka: http://www.stowarzyszenie-biedronka.pl/)

* Biedronka  do dzisiaj nie wypłaciła swoim pracownicom wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach. W ocenie sądu nie jest przesadzony szacunek że Biedronka winna jest im około 125 mln zł  – dowód: wyrok Sądu Najwyższego sygn. akt IV CSK 290/09.
 
* Biedronka  przez 10 lat narażała tysiące kobiet na utratę zdrowia. Zmuszała je do pracy w warunkach rażąco naruszających BHP. Z tego tytułu Biedronka winna jest tym kobietom godziwe zadośćuczynienie : -wyrok Sądu Najwyższego sygn. akt II PK 311/08 z 9 lipca 2009 r.

* Wyzysk dostawców, polskich producentów  „ stanowił  element ogólnej strategii Biedronki  -  oszukiwania”  –  dowód,: wyrok Sądu Najwyższego sygn. akt IV CSK 209/09.

* Biedronka  wytoczyła cztery procesy działaczom Stowarzyszenia „Stop Wyzyskowi Biedronka” o naruszenie dóbr osobistych,  domagając się 225 000  zł zadośćuczynienia. Trzy z nich dotychczas przegrała a czwarta jest w toku. Biedronka tak bardzo chciała cokolwiek wygrać, że w jednym z nich jako dowód w sprawie przedstawiła spreparowany i płatny artykuł prasowy w  -  dowód: akta sprawy sygn.  IC 13/06 Sąd Okręgowy w Warszawie.

* Kiedy w sądzie się przegrywa, pozostają jeszcze media. Biedronka próbowała  zdyskredytować działaczy Stowarzyszenia, publikując kłamliwe całostronicowe płatne ogłoszenia w Gazecie Wyborczej, Polityce, Newsweeku, Wprost i wielu innych.  Wydała pieniądze zarobione na swoich oszukiwanych pracownikach i dostawcach z takim skutkiem:
Autorzy tekstu, członkowie zarządu Biedronki w osobach: dyr. generalny Pedro Manuel da Silva, Lesław Kański i Anna Sierpińska zasiedli na ławie oskarżonych w sądzie karnym, wyrok nie zapadł, gdyż karalność ich czynu  przedawniła się.  – dowód: Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa III Wydział Karny sygn. akt III K 1278/07.

* Ponieważ „Biedronka” w opinii Stowarzyszenia jest winna swoim byłym pracownikom szacujemy, że ok. 125 milionów złotych, a z odsetkami kwota ta wynosi ponad 200 milionów, uważamy ze jest to problem o charakterze szerszym niż tylko złe relacje na linii pracodawca – pracobiorcy w jednym zakładzie pracy. To przecież także niezapłacone od tych wynagrodzeń podatki i świadczenia na rzecz ZUS, czyli uszczuplanie przychodów skarbu państwa a także zaniżone emerytury tysięcy kobiet byłych pracowników „Biedronki”.


/nonsensopedia/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-07-2015 [10:35] - NASZ_HENRY | Link:

Mocarza musieli POpróbować ;-)

Obrazek użytkownika xena2012

29-07-2015 [14:23] - xena2012 | Link:

przecież to transakcja wiązana: PO pomoże Biedronce w sądach metodą ,, na telefon z góry do sędziego'' a Biedronka dołoży się finansowo do kampanii wyborczej.Całość zwieńczy odznaczenie właściciela Biedronki medalem.