Przepraszam w imieniu pani Natalii Nitek – Płażyńskiej.

W imieniu pani Płażyńskiej przepraszam Hansa G, że nie dała się dłużej lżyć i obrażać. Przepraszam pana Hansa G, że pani Płażyńska nie pozwoliła dłużej lżyć Polski i Polaków. Przepraszam pana Hansa G za to, że urodził się kilkadziesiąt lat za późno, aby moc nadzorować podludzi w Auschwitz. Przepraszam pana Hansa G za to, że nie może bezkarnie strzelać do Polaków. Przepraszam pana Hansa G za to, że tylko 80% Polski udało się jego idolom obrócić w gruzy. Przepraszam pana Hansa G, że jego „wielkim” przodkom udało się wymordować „zaledwie” 6 mln Polaków. Przepraszam Hansa G w ogóle, że został skazany na 10’000 zł grzywny i że pani Płażyńska została skazana tylko na 10’000 zł kary zamiast w myśl najskrytszych życzeń pana Hansa G, zostać rozstrzelaną? Przepraszam pana Hansa G i wszystkich jemu podobnych Niemców, że nadal bezkarnie mogą okradać Polskę i Polaków bez ich oporu. Przepraszam Hansa, że wyrok „polskiego” sądu zapadł w języku polskim a nie niemieckim. Przepraszam wszystkich Niemców pokroju pana Hansa G, za to, że Polacy nie chcą się przyznać do mordowania Żydów w „polskich obozach koncentracyjnych”. Przepraszam Hansa G za wywołanie II-giej wojny światowej. Przepraszam pana Hansa G za to, że Gdańsk wciąż nie jest niemiecki (chociaż tutaj nie byłbym aż taki pewny). Przepraszam pana Hansa G, że Polacy mają już dość tak pokojowo nastawionych Niemców jak on (a może się mylę). Panie Hansie G jeszcze raz gorąco przepraszam w imieniu pani Płażyńskiej i wszystkich Polaków.
 
Ot i sprawiedliwości i unijnej solidarności stało się zadość!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kaliszanin

06-03-2020 [17:39] - kaliszanin | Link:

Szanowny Panie, jako wnuk królika doświadzalnego z Dachau i Buchenwaldu przyłączam się do przeprosin prosząc jednocześnie o wybaczenie w imieniu swoim i już nieżyjącego dziadka, że wybitni lekarze niemieccy zamiast leczyć nadludzi musieli pod przymusem i z narażeniem swojego życia zamrażać i odmrażać takich podludzi jak on.

Obrazek użytkownika angela

06-03-2020 [18:29] - angela | Link:

Reforma sądów,  jak najbardziej potrzebna,  żeby sędziowie czuli się  odpowiedzialni   za swoje wyroki.

Obrazek użytkownika Jabe

06-03-2020 [20:55] - Jabe | Link:

Odpowidzialni przed kim? – Na tym problem polega. Wprowadzamy monarchię?

Obrazek użytkownika Czesław2

06-03-2020 [19:36] - Czesław2 | Link:

Nie dziwię się Niemcom, że dbają o swoje interesy. Problemem jest nieprzeliczona ilość skur.... w moim kraju.

Obrazek użytkownika Swisspola

06-03-2020 [20:58] - Swisspola | Link:

Ma pan na myśli interesy Rzeszy w lata 1939-1945 czy te współczesne pana Hansa G i jemu podobnych? W obu przypadkach pomagała i pomaga im V kolumna. Z ta różnicą, że kiedyś w V kolumnie służyli Niemcy a współcześnie zdecydowania przeważają w niej Polacy! Niestety!
 

Obrazek użytkownika Czesław2

06-03-2020 [21:04] - Czesław2 | Link:

Sądzę, że w czasach Rzeszy 99% Polaków walczyło o bycie, raczej chodzi mi o tu i teraz, czyli amnezję współczesnych. Chociaż to nie amnezja. To dogadzanie swojej du... wszelkimi metodami.

Obrazek użytkownika Swisspola

07-03-2020 [08:39] - Swisspola | Link:

Widzi pan, różnicą między Niemcami a Polakami nie polega na tym, że Niemcy są bogaci a Polacy o wiele biedniejsi. To jest tylko konsekwencja podstawowej różnicy. Niemcy zawsze dbają o niemieckie interesy i potrafią się wokół nich zjednoczyć, nawet pomimo znacznej różnicy zdań. Polacy zaś odwrotnie. Nie na darmo się mówi, że gdzie dwóch Polaków tam 3 zdania i 4 partie. To właśnie było przyczyna rozbiorów i wszystkich polskich nieszczęść po dzień dzisiejszy. Nawet ułożyłem taka fraszkę:

Polacy do kupy
jak strach u d.py.

A to jest jednak o wiele za późno, bo łatwiej się burzy niż buduje! I tutaj należy zacytować J. Słowackiego

Pawiem narodów byłaś i papugą
A teraz jesteś służebnicą cudzą

Proszę sobie wybrać: unijną, sowiecką, żydowską, amerykańską czy niemiecką, Zawsze znajdą się chętni głupków wykorzystać. Od śmierci Słowackiego upłynęło prawie 200 lat a cytat ponownie się uaktualnia! Już nawet nie mam sumienia cytować największej głupot naszego narodu: „Mądry Polak po szkodzie”
 
Długo już żyje w polskim narodzie,
a nie spotkałem mądrych po szkodzie.
Morał gotowy, poznasz go wnet,
by mądrym był Polak najlepiej przed.
 

Obrazek użytkownika Czesław2

07-03-2020 [14:45] - Czesław2 | Link:

1000/1000.

Obrazek użytkownika sake3

07-03-2020 [19:02] - sake3 | Link:

Tyle dzisiaj zwraca się uwagi i mówi się o mobbingu zwłaszcza w pracy.Temat staj się nośny.Tylko jak udowodnić taki mobbing inaczej niż to zrobiła pani Nitek-Płażyńska?Czy dobra osobiste jej i innych pracowników są mniejszej wagi niż dobra osobiste tej niemieckiej kanalii?Dlaczego w przypadku oskarżeń o pedofilię wystarczają zeznania robione po kikudziesięciu nieraz latach siłą rzeczy trudne lub niemożliwe do sprawdzenia? Dla tej obrzydliwej kaściary Zwierzyńskiej nawet tak ohydne zachowanie jak tego Niemca nie jest wystarczająe choćby dla utrzymania kwot odszkodowania tylko zrównuje koszty tej samej wysokosci dla obu stron?Kaściara chciała się zapewne zemscić idąc za slowami innej kaściary Ireny Kamińskiej(autorki okreslenia kasta).

Obrazek użytkownika Guildenstern

06-03-2020 [21:48] - Guildenstern | Link:

Kiedy czytam o takich wyrokach to przypomina mi się jak media z uporem maniaka nazywały Katarzynę W. "Mamamadzi". Cóż, pamięć z wyobraźnią płatają figle zaś wszelkie podobieństwa, które ktoś sobie uroi należy uznać za niezamierzone ew. artystyczno-satyryczne turbulencje zmęczonego umysłu.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

07-03-2020 [08:32] - rolnik z mazur | Link:

A jaki to sąd wydał taki wyrok? Przepraszam że jeszcze żyjemy. Pzdr

Obrazek użytkownika Swisspola

07-03-2020 [18:25] - Swisspola | Link:

Volkdeutschów ci u nas dostatek. Czym wyżej tym więcej!

Obrazek użytkownika sake3

07-03-2020 [17:50] - sake3 | Link:

Myślę ,że takie przeprosiny to zbyt mało.Powinnismy -my podludzie skierować do tej niemieckiej gnidy list z zebranymi podpisami Polaków w którym wyrażamy naszą dezaprobatę do pani Nitek-Płażyńskiej.Naturalnie taki list należy opublikować w kilku językach.Niezaleznie trzeba tez przeprosić panią Merkel i naród niemiecki ,że taka przykrość spotkała ich krajana.Nie powinnismy zapomnieć o liście z podziękowaniami do pani sędzi Małgorzaty Zwierzyńskiej za sprawiedliwy wyrok i łaskawe potraktowanie pani Nitek-Płażyńskiej.Przecież mogła dosolić z 15 lat chocby za to ,że pani  Nitek-Płażyńskajest najgorszym typem ,,podludzi'' jako zona posła PiS-u.Myśle,że prezydent Dulkiewicz z wesoła wdówką wynagrodzą tę pania sędzię,a GW postawi ją za wzór sądownictwa.