Rząd odmłodzi kadry. Kandydatka na ministra kultury już jest

   Jak przebąkują wiodące środki masowego rażenia/przekazu, miłościwie nam panująca Platforma Obywatelska zamierza przeprowadzić rekonstrukcję rządu i wprowadzić do niej młodszych działaczy.
   Nieoczekiwanie ujawniła się właśnie kandydatka na nową minister (ministrę? ministerkę? ministrzycę? ministrzynię?) kultury. Jest nią obecna kierowniczka d.s. programu Domu Kultury 13 Muz w Szczecinie, Zofia Gliszczyńska.
   Kandydatka wykazuje wielką gorliwość w służbie partii i w walce z pełzającą aksamitną dyktaturą (by zacytować klasyka), o czym mogli się przekonać użytkownicy Facebooka tuż po wyborach.


J…ne k..a imbecyle!!!!!!
„ch..., obym ku... nie spotkała jeb... PiSowców na ulicy!!!!
Do gazu ku... z Wami ch..e!!!!
"
- to kolejne wypowiedzi godne kandydata PO do funkcji publicznej.
Ministerialny stołek w rządzie miłości, wolności i tolerancji murowany!

O sprawie m.in. w: fakt.pl, 24kurier.pl, wpolityce.pl

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika cichy

29-05-2015 [11:05] - cichy | Link:

nie zdziwiłbym się...jeśli szefem MSWiA lub szefem osrodka centrum studiów wschodnich wzorem poprzednika p. Cichockiego...zostanie wybitna osobistość młodzieżówki po...p.Dominik Taras..problematyczna w tym momencie jest sprawa bodajże nie-do-końca-odsiedzianej-grzywny...ale wzorem poprzednich wszelkich kandydatur na wielu ważnych stanowiskach..vide-min.sportu-J.Mucha...szefem mswia pani tereska "z wieżowca" Piotrowska..szefem sejmowej kom.obr.narod.-profesor muchologii przystosowawczej S.Niesiolowski..a może nie??nie wiem..w każdym razie w/w kandydatury jak i ta..musi być mocno "kontrowersyjna"...

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

29-05-2015 [11:30] - NASZ_HENRY | Link:

Pełna POpkultura ;-)

Obrazek użytkownika jdj

29-05-2015 [15:11] - jdj | Link:

Oczywiście, tylko w tamtym gronie znajdzie zrozumienie - takim językiem tylko tam się płynnie porozumiewają!
Referencje stąd: http://www.ako.webd.pl/Aktu/mi...