Moczarowcy, ups… szechterowcy, rozwijają rosyjskie wrzutki

   Wczoraj pojawiła się wyprodukowana przez agencję ITAR-TASS wrzutka, jak to „odwołano spotkanie z Dudy z Poroszenką”.
   I chociaż dość szybko wszystko zostało sprostowane (czytaj choćby: wpolityce.pl, fronda.pl), dzisiaj moskiewskie rewelacje powiela Czerska.
   Moczarowcy z Czers…, sorry, szechterowcy z Czerskiej* nie tylko powielają, ale także jak na intelektualistów z Czerskiej przystało, rozwijają twórczo.
   „Zmarnowana szansa czy świadomy unik?” - zapytuje Czerska na swojej internetowej czołówce. By za chwilę, po trzech zdaniach wytrawnych i twórczych intelektualnych poszukiwań znaleźć bezbłędną jedynie słuszną odpowiedź: „Zmarnował szansę.”
 

   Poniżej garść cytatów z gniota wysmażonego w GW (Zmarnowana szansa czy świadomy unik? Bartosz T. Wieliński). Obszerniejszy komentarz chyba zbyteczny, bo charakter przekazu i sposób udowadniania z góry założonej tezy widoczny jest gołym okiem:

   Cytat pierwszy czyli na Czerskiej już wiedzą "że Duda odmówił" i z tak wielką troską się nad tym pochylają, że aż w swym zatroskaniu rozumieć przestają, „dlaczego Duda odmówił”.
   „Nie potrafię zrozumieć, dlaczego prezydent elekt odmówił ukraińskiemu prezydentowi.”

   Cytat drugi czyli „może Duda boi się trudnych tematów”.
   „Może prezydent elekt obawiał się wchodzić z marszu na trudny teren, jakim jest wojna na Ukrainie i stosunki Kijowa z Warszawą?”

   Cytat trzeci czyli krótko mówiąc „Duda zmarnował i już”.
   „Andrzej Duda mógł jednak zacząć tę współpracę wczoraj i wysłać światu jasny przekaz, że Ukraina jest dla niego tak ważna jak dla każdego polskiego prezydenta. Tę szansę zmarnowano.”

*  *  *

* Moczarowcy z kręgów emerytowanych generałów LWP i szechterowcy z Czerskiej podpisali przed wyborami tak podobne agitki za Komorowskim, że przestałem ich rozróżniać.
Jeśli ktoś twierdzi, że język generałów LWP i język GW rozróżnić można, proszę sobie rozwiązać quiz (tutaj).

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-05-2015 [10:00] - NASZ_HENRY | Link:

Język generałów LWP i język GW to język Kwaśniewskiego i Komorowskiego ;-)