Komorowski wygrał w I turze. Wyniki z zakładów karnych

    Jak można było się spodziewać, największy sukces wyborczy Bronisław Komorowski osiągnął w tradycyjnych matecznikach Platformy Obywatelskiej, gdzie poważnie potraktowano jego wezwanie "rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze".
   Poniżej trzy przykłady. Zakłady karne: ze stolycy, z Małopolski oraz z Wielkopolski, gdzie sukces był chyba najbardziej spektakularny (niemal 68% !).

Zakład Karny, Warszawa, ul. Ciupagi 1B, Okręgowa Komisja Wyborcza nr 1148
Bronisław Komorowski - 53,46%
Andrzej Duda - 6,92%

 Zakład Karny, Kraków - Nowa Huta, ul. Spławy 2, Okręgowa Komisja Wyborcza nr 487
Bronisław Komorowski - 52,78%
Andrzej Duda - 11,81%

Świetlica Zakładu Karnego, Wronki, ul. Partyzantów 1, Okręgowa Komisja Wyborcza nr 13
Bronisław Komorowski - 67,70%
Andrzej Duda - 6,42%

źródło: PKW

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika JacBiel

12-05-2015 [13:38] - JacBiel | Link:

Ciekawe sprzężenie zwrotne: w więzieniach można słuchać i oglądać tylko reżimowe radio / TV :-))

Obrazek użytkownika alchymista

12-05-2015 [14:39] - alchymista | Link:

@JacBiel
Albo też efekt fałszowania wyborów przez komisje wyborcze. Swoją drogą ciekawe ilu ludzi z RKW i PiS oraz innych partii zasiada w tych komisjach. Bardzo ciekawe.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

13-05-2015 [06:53] - Stoczniowiec | Link:

Fałszowanie fałszowaniem, ale wydaje mi się że kryminaliści nie są w stanie przełknąć stwierdzeń "Prawo i Sprawiedliwość".

Obrazek użytkownika kwintesencja

12-05-2015 [22:47] - kwintesencja | Link:

Wyniki głosowania w ZK od lat są podobne do dziś. Smutne jest to, że wielu Polaków i Polek zachowuje się tak, jak by byli w ZK. Inna sprawa, że w ZK siedzą ludzie "za niewinność". Cieszy i to, że choć nieliczni, to głosują "głową", a nie siedzeniem.