Wielka afera opozycji, katastrofa

Idą po majątki i po zarobki Polaków, a tu taka wtopa. Pogrążył ich Pan Kaczyński, gdy jednoznacznie stwierdził, że jak długo rządzi PiS, tak długo nie będzie podatku katastralnego: https://naszeblogi.pl/53638-prezes-kaczynski-uzyl-mojego-pomyslu-podatek-katastralny .

Nic nie stało na przeszkodzie, aby oni także powiedzieli, że nie wprowadzą podatku katastralnego. Oni jednak milczą, głośno milczą. Co więcej, na swe listy wzięli samorządowców i Poncyliusza. W tym miejscu przypomnę list samorządowców z wielkich miast do ówczesnego rządu PO-PSL, aby jak najszybciej wprowadzić podatek katastralny. Chociaż nie ma takiego punktu w ich oficjalnych programach wyborczych, te ich głośne milczenie w tej sprawie wiele mówi. Zresztą, co dadzą ich zaprzeczenia? Tusk i PO z PSL-em mówili, że nie ukradną OFE, nie podniosą wieku emerytalnego, nie podniosą podatków i co? A w ostatnich wyborach Trzaskowski nie obiecywał 90% bonifikaty przy przekształceniach wieczystego prawa użytkowania? I co, dotrzymał?

Podatek katastralny najdoskonalszym narzędziem bolszewizmu, odziera ludzi z zarobków i dorobku pokoleń. Podatek ten łamie zasadę równości wobec prawa. Jeśli ktoś za zarobione pieniądze kupi akcje, obligacje itd., zapłaci podatek od osiągniętego zysku. Jeśli za te same pieniądze kupi nieruchomość, mieszkanie, to zapłaci podatek od całej kwoty, a nie od zysku … Więcej w artykule: https://naszeblogi.pl/54085-po-za-wprowadzeniem-podatku-katastralnego .

Nadchodzące wybory są bardzo ważne i zdecydują one, czy w Polsce zostanie wprowadzony podatek katastralny, czy nie? To plebiscyt ws. tego podatku. Proszę Szanownych Czytelników, o powielanie tematu, bądź udostępnianie linku na wszystkich forach oraz na przekazanie tematu do mediów publicznych, TVP, Radia Maryja i dla wszystkich kandydatów PiS.

Z poważaniem
Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2019 [20:03] - Jabe | Link:

Iść po majątki i po zarobki Polaków można na wiele sposobów.

Obrazek użytkownika tricolour

01-10-2019 [20:10] - tricolour | Link:

"Wszyscy lekarze z oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala powiatowego w Zakopanem we wtorek odeszli z pracy. Działanie placówki zostało zawieszone"

Zdrowie+
Twoj głos w wyborach jest wazny.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

01-10-2019 [21:46] - piastolsztyn | Link:

https://naszeblogi.pl/53383-upadek-prywatnej-sluzby-zdrowia-w-polsce

Czekam na Pańskie szwadrony śmierci. PO- PSL mieli 8 lat i co? Afera Sawickiej i nieudana prywatyzacja służby zdrowia. A jeszcze na narodowym wielebny Boshobora, czy jakoś tak, szaman z hafryki. To recepta na służbę zdrowia.

W Polsce prawie nie ma panstwowej służby zdrowia, tylko publiczna, w ktorej rzadza lokalne samorządy, sitwy.

Ale powtórzę się, gdzie zapowiadane szwadrony śmierci? 

Obrazek użytkownika tricolour

01-10-2019 [22:23] - tricolour | Link:

Przepraszam ale  są coś sie panu pomyliło - w tym przypadku szwadrony są niepotrzebne, bo do sprzątania wystarczy pralka lub śmieciarka, o czym piszę od początku. Ta druga ma chyba nawet szersze zastosowanie w opisywanym przypadku medycznym.

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2019 [22:25] - Jabe | Link:

PO nie rządzi od prawie 4 lat.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-10-2019 [20:55] - Tomaszek | Link:

Poagituj jeszcze to może Xena i Pani Anna na Schetynę zagłosują a ja na Kidawę .