Wielka afera opozycji, katastrofa

Idą po majątki i po zarobki Polaków, a tu taka wtopa. Pogrążył ich Pan Kaczyński, gdy jednoznacznie stwierdził, że jak długo rządzi PiS, tak długo nie będzie podatku katastralnego: https://naszeblogi.pl/53638-prezes-kaczynski-uzyl-mojego-pomyslu-podatek-katastralny .

Nic nie stało na przeszkodzie, aby oni także powiedzieli, że nie wprowadzą podatku katastralnego. Oni jednak milczą, głośno milczą. Co więcej, na swe listy wzięli samorządowców i Poncyliusza. W tym miejscu przypomnę list samorządowców z wielkich miast do ówczesnego rządu PO-PSL, aby jak najszybciej wprowadzić podatek katastralny. Chociaż nie ma takiego punktu w ich oficjalnych programach wyborczych, te ich głośne milczenie w tej sprawie wiele mówi. Zresztą, co dadzą ich zaprzeczenia? Tusk i PO z PSL-em mówili, że nie ukradną OFE, nie podniosą wieku emerytalnego, nie podniosą podatków i co? A w ostatnich wyborach Trzaskowski nie obiecywał 90% bonifikaty przy przekształceniach wieczystego prawa użytkowania? I co, dotrzymał?

Podatek katastralny najdoskonalszym narzędziem bolszewizmu, odziera ludzi z zarobków i dorobku pokoleń. Podatek ten łamie zasadę równości wobec prawa. Jeśli ktoś za zarobione pieniądze kupi akcje, obligacje itd., zapłaci podatek od osiągniętego zysku. Jeśli za te same pieniądze kupi nieruchomość, mieszkanie, to zapłaci podatek od całej kwoty, a nie od zysku … Więcej w artykule: https://naszeblogi.pl/54085-po-za-wprowadzeniem-podatku-katastralnego .

Nadchodzące wybory są bardzo ważne i zdecydują one, czy w Polsce zostanie wprowadzony podatek katastralny, czy nie? To plebiscyt ws. tego podatku. Proszę Szanownych Czytelników, o powielanie tematu, bądź udostępnianie linku na wszystkich forach oraz na przekazanie tematu do mediów publicznych, TVP, Radia Maryja i dla wszystkich kandydatów PiS.

Z poważaniem
Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2019 [20:03] - Jabe | Link:

Iść po majątki i po zarobki Polaków można na wiele sposobów.

Obrazek użytkownika tricolour

01-10-2019 [20:10] - tricolour | Link:

"Wszyscy lekarze z oddziału ginekologiczno-położniczego szpitala powiatowego w Zakopanem we wtorek odeszli z pracy. Działanie placówki zostało zawieszone"

Zdrowie+
Twoj głos w wyborach jest wazny.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

01-10-2019 [21:46] - piastolsztyn | Link:

https://naszeblogi.pl/53383-upadek-prywatnej-sluzby-zdrowia-w-polsce

Czekam na Pańskie szwadrony śmierci. PO- PSL mieli 8 lat i co? Afera Sawickiej i nieudana prywatyzacja służby zdrowia. A jeszcze na narodowym wielebny Boshobora, czy jakoś tak, szaman z hafryki. To recepta na służbę zdrowia.

W Polsce prawie nie ma panstwowej służby zdrowia, tylko publiczna, w ktorej rzadza lokalne samorządy, sitwy.

Ale powtórzę się, gdzie zapowiadane szwadrony śmierci? 

Obrazek użytkownika tricolour

01-10-2019 [22:23] - tricolour | Link:

Przepraszam ale  są coś sie panu pomyliło - w tym przypadku szwadrony są niepotrzebne, bo do sprzątania wystarczy pralka lub śmieciarka, o czym piszę od początku. Ta druga ma chyba nawet szersze zastosowanie w opisywanym przypadku medycznym.

Obrazek użytkownika Jabe

01-10-2019 [22:25] - Jabe | Link:

PO nie rządzi od prawie 4 lat.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-10-2019 [20:55] - Tomaszek | Link:

Poagituj jeszcze to może Xena i Pani Anna na Schetynę zagłosują a ja na Kidawę .

Obrazek użytkownika Skeptical

01-10-2019 [23:58] - Skeptical | Link:

Autor zapadł był na  chorobliwą obsesję katastralną: skoro opozycja w swoim programie o czymś nie mówi,to znaczy, że na pewno to coś wprowadzi po zwycięstwie wyborczym. Przypominam  więc, że opozycja w swoim programie nie mówi o przymusowej kastracji pedofilów, o podatku "bykowym" (od nieposiadania dzieci),o kryciu papą łysych, obozach koncentracyjnych dla fanów PiS i jeszcze o paru innych drobiazgach, które z pewnością wprowadzi w życie, skoro o nich milczy.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-10-2019 [08:15] - piastolsztyn | Link:

Samorządowcy z wielkich miast rządzonych przez PO i SLD  napisali list do ówczesnego rządu PO PSL, aby jak najszybciej wprowadzić ten podatek katastralny. A Poncyliusz, który w Olsztynie dał popis, jako fanatyczny zwolennik tego podatku. Oni wszyscy są na listach PO KO.

A SLD, które wprowadzało kataster, podstawę dla tego podatku. Szczęśliwie rolnicy pogonili mierniczych widłami, wyszczuli psami i dlatego nie zdążyli wprowadzić tego podatku.

Teraz wystarczą wyborcze widły przy urnie i lubieżnicy tego podatku pójdą na pilityczny gnój.

Jak ja cos piszę, tak jest, bo nie zajmuje się klanstwami. Takie są fakty.

Obrazek użytkownika Skeptical

02-10-2019 [14:27] - Skeptical | Link:

Jak ja cos piszę, tak jest, bo nie zajmuje się klanstwami. Takie są fakty.
 

Piastolsztyn Solis locuta, causa finita i już!  Więc zamknijcie się wreszcie wszyscy komentatorzy, do jasnej cholery!

Obrazek użytkownika tricolour

02-10-2019 [17:07] - tricolour | Link:

A ja przepraszam, że tak zapytam: co to są KLANSTWA? Albo: skąd się wzięło osiemset tysięcy miliardów? 
A czy kolega czytał jak nasz pacjent pisze, że premierzy na pamięć uczą się słów Jego, wraz z interpunkcją, by niczego nie pomylić? Kim Dzong Un to małe miki.
Albo gdy pisał, że - uwaga - JEST WSZĘDZIE. Wychodzi na to, że duch święty musiał przycupnąć w kącie, z braku miejsca na swoją działalność. Nie będzie swoim marnym duchem stał przed KLANSTWEM?

Takie są fakty...

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-10-2019 [17:48] - piastolsztyn | Link:

Przecinek w matematyce ma znaczenie, ale Pan zajmuje się szwadronami śmierci, więc czekam.

Obrazek użytkownika tricolour

02-10-2019 [18:45] - tricolour | Link:

W każdym poście pacjenta do mnie jest mowa o szwadronach śmierci choć ja nigdy takiego sformułowania nie użyłem. Pacjent także nader często mawia o urojeniach i współczuciu.

Zbierając te trzy niepodważalne fakty oraz dokladajac manię wielkości wyrażoną slowami, które w tym wątku zostały przywołane, mamy pełny obraz mitomana. 

Na dodatek zwracam uwage, ze nikt nie podejmuje zadnej "merytorycznie" dyskusji na wrzucane tematy, z czego płynie oczywisty wniosek, ze dla wszystkuch tu obecnych są to bzdury, na które szkoda czasu.

Wobec powyższego stwierdzić mogę, ze pacjent sie przecenia - szwadronów nie będzie, raczej zapomnienie.

Zalecam spacery.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-10-2019 [21:37] - Tomaszek | Link:

@tricolour
Z tym mitomanem to i mnie rozwaliłeś . Że komputer masz jeden naa całą rodzinę , milionerze na stare pieniądze to nic , informatyku całkowany . Ale że lustra nie masz to już jakaś sekta ?  A może przykaz z góry ? 

Obrazek użytkownika tricolour

02-10-2019 [22:09] - tricolour | Link:

Widzisz, jak łatwo rozwala się kmiotów... nawet wstawać nie muszę.

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-10-2019 [23:25] - Tomaszek | Link:

Tylko kup dzieciom komputer  harpagonie . 500+ masz . A bycie kmiotem u buraka to dla mnie jak nobilitacja .

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [08:13] - tricolour | Link:

Skoro nobilitacja to jednak zauważasz swoją podległość nawet względem warzywa.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [10:55] - piastolsztyn | Link:

Najpierw grożenie szwadronami śmierci, teraz wyzwiska ubliżanie, także innym. Nieważne fakty, jeśli przeczą Pańskim urojeniem. Tym gorzej dla faktów, w Pańskim delirium. Bolszewia w całej okazałości. Ale groźbami i wyzwiskami sam się wykluczyleś z dyskusji. Pańskie miejsce przy rurze Trzaskowskiego. Mogę tylko Panu współczuć, zalecić wizytę u specjalisty, a doraźnie zalecić odstawienie tego, co Pan łykasz. Grożenie szwadronami śmierci, to już poważne stadium. Przez takie persony targowiczanie nigdy nie dojdą do władzy. No właśnie, gdzie można dojść z niedojdami?

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [10:58] - tricolour | Link:

@piast

Pokaż, klamco, moje sformulowanie "szwadrony smierci". 

No, kto ma urojenia?

Hłe, hłe, hłe...

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [11:35] - piastolsztyn | Link:

Od kilku artykułów temat się ciągnie, gdy po Pańskich groźbach spytałem, Czy wyśle Pan szwadrony śmierci? Od tamtej pory pytam się o nie. Ale cóż, w Pańskich urojeniach fakt grożenia został dawno wyparty ze świadomości, co nie zmienia historii. Radzę Panu wizytę u specjalisty, bo to dla Pańskiego dobra. 

W Panskim stanie unikam dyskusji, aby się Panu nie pogorszyło... Współczuję. 

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [11:49] - tricolour | Link:

@piast

Kłamstwo ma krótkie nóżki. A mialy być same fakty, była czcza deklaracja - piszę, wiec tak jest. Wyszło zaś jak zawsze, czyli tandetnie i kłamliwie.

No to gdzie są moje slowa o szwadronach? Zacytuj te groźby, klamco.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [14:29] - piastolsztyn | Link:

Pan groził, konkretnie,a ja zapytałem, czy wyśle Pan szwadrony śmierci do Olsztyna i pytanie ponawiam. 

Dla Panskiego dobra minimalizuję wszelka dyskusję z Panem. Oczywiscie, będzie Pan wył, ubliżał mi i innym czytelnikom, odsądzal od czci i wiary, nazywał kłamcami. Tu pomoże Panu wizyta u specjalisty. Ja mogę jedynie Panu współczuć, bo nauki medyczne nie leżą w moich kompetencjach.

Duuużooo zdrowia życzę i jakichś skutecznych medykamentów, dzieki ktorym zacznie Pan normalnie funkcjonować. I jeszcze raz wyrażę wspolczucie dla Pana.

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [15:01] - tricolour | Link:

@piast

No to gdzie te grozby? Gdzie link? Nie ma. Proste.

A najlepsze, ze gdy klamca okazuje sie kłamcą, to ja nagle Pan jestem. Z wielkiej litery, już nie "ty". Prawidłowo!

Tak oto demaskuje sie prawdziwe oblicze Solisa, powoli, skrupulatnie i konsekwentnie. Z butnej, mitomańskiej zapowiedzi faktów i jedynie prawd zostalo kłamstwo, pustka i inwektywy.

Ha, ha, ha.

Obrazek użytkownika Jabe

03-10-2019 [13:23] - Jabe | Link:

@piast  Potrafi się Pan wylegitymować stosownym linkiem, ciekaw jestem?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [16:26] - piastolsztyn | Link:

Niby ja mam się przed Panem legitymować? Wolne żarty. Chloptaś próbował kłamstwem coś ugrać, pokazalem prawdziwą treść moich komentarzy i wykazałem wprost jego kłamstwa. Wtedy, wściekły napisał zawoalowane, ale jednoznaczne groźby. Zapytałem, czy wysyła już szwadrony śmierci? Pytanie, które powtarzam, gdy znowu próbuje łgać. Proszę poczytać dalsze sformułowania tego Pana, ... 

Gdybym grozby potraktował poważnie, dochodzilbym poprzez stosowne instytucje na wniosek.

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [16:43] - tricolour | Link:

@piast

Gdzie sklamalem? Prosze link. Chętnie odszczekam i przeproszę.

Sie kolego zamotales, ze juz nie wiesz jakiego pajaca robisz.

Obrazek użytkownika Jabe

03-10-2019 [16:44] - Jabe | Link:

Nie jestem pewien, czy zdaje sobie Pan sprawę, że będąc gołosłownym, nie pokazuje się Pan od najlepszej strony. Proszę poszukać tego komentarza, jeśli nie chce Pan być nazywany kłamcą. Sądzi Pan, że Pańskie pomysły dotrą do prezesa, po takiej autoreklamie?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [19:34] - piastolsztyn | Link:

Trolle zmieniają taktykę, gdy przegrali starcie. Mało tego, ujawniliśce się, że działacie w zorganizowanej grupie. Od kilku artykułów prowadziliscie akcję, "podprowadzilem" Was do ujawnienia, a nawet doprowadziłem do punktu wrzenia i wybuchu w postaci gróźb. Głośno ostatnio o fabrykach trolli Brejzy, tego od soku z buraka i paru innych. Może być tak, że pod jednym nickiem rejestruje się kilka osób, jak i jedna osoba pod wieloma nickami. Jaką mam pewność, że pod tym nickiem nie jest persona, która pod innym nickiem wysuwała zakamuflowane, ale jednoznaczne groźby? Tylko ja występuję pod imieniem i nazwiskiem i może parę innych osób, ale cała reszta, to ... 

Obrazek użytkownika Jabe

03-10-2019 [19:45] - Jabe | Link:

Brejza to ten z ministerstwa?

Jeśli ktoś Panu grozi, proszę to zgłosić na policję. Możliwe, że zacznie się Pan lękać wychodzenia z domu.

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [19:57] - tricolour | Link:

@piast

Zacytuj tę groźbę, kłamco. Nie potrafisz, bo jej nie było, jest tylko w twoich urojeniach. Wijesz sie, zmieniasz temat, kombinujesz, kręcisz. Pośmiewisko.

Kto tu jest chłoptasiem, Solis?

Obrazek użytkownika paparazzi

06-10-2019 [16:36] - paparazzi | Link:

 Ja ta polemikę czytałem i potwierdzam sformułowanie "szwadrony smierci" były użyte przez pana. Pan Piotr Solis   ad hoc nie skopiował i nie zachował tego określenia. Zresztą to nie moja bajka.

Obrazek użytkownika Tomaszek

03-10-2019 [21:33] - Tomaszek | Link:

Ale komputer to dzieciakom kup . Będziesz miał spokój przy trollowaniu i wdzięczność "progenitury" . Ja to mówię dzieci .

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [22:12] - tricolour | Link:

@tomaszek

Trzeba być idiotą, by kupować dzieciom komputery dla swojego świętego spokoju. Dzieci dostają zabawki adekwatne do ich rozwoju i stymulujące rozwój, a mój spokój nie ma tu żadnego znaczenia.

Obrazek użytkownika Tomaszek

05-10-2019 [00:27] - Tomaszek | Link:

Kup komputer , bo to rozwija . Harpagonie .

Obrazek użytkownika piastolsztyn

02-10-2019 [17:45] - piastolsztyn | Link:

Opisuję fakty historyczne i tylko bolszewicy twierdzą, że jak fakty przeczą ideologii, tym gorzej dla faktów. Piszę też programy i tu dyskusja jest wskazana
 Zdarzają się tacy, jak ten w poscie niżej, grożący szwadronami śmierci, ale takie persony same sie eliminuja z dyskusji
 

Obrazek użytkownika Tomaszek

02-10-2019 [23:38] - Tomaszek | Link:

@piast
Daj sobie  spokój człowieku z argumentami i naukami , do kogo to ? Chłopaki zmobilizowali się  https://www.youtube.com/watch?...  Psy szczekaja a karawana idzie dalej . 

Obrazek użytkownika Skeptical

03-10-2019 [19:45] - Skeptical | Link:

Ale się Piastsolisolsztyn zakałapućkał: cały czas powtarza, że to on sam użył tego określenia "szwadrony śmierci", pytając czy jego interlokutor zamierza je gdzieś tam wysłać, a równocześnie się upiera,że to do niego były skierowane te słowa jako pogróżka - schizofrenia paranoidalna,podobnie jak w przypadku jego obsesji katastralnej  I jeszcze innych wysyła do psychiatry!

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [20:58] - tricolour | Link:

Nie, nie, kolega się myli. Pogróżka, której nie było, była inna. Zasada tu jest prosta: opozycja milcząc na temat podatku katastralnego wyraźnie mówi milcząc, że podatek bedzie. Ja nie grożąc, w zawoalowany sposób zagroziłem. Tak to działa 😀

A potem juz z górki, szwadrony smierci i tak dalej. Brakuje jeszcze specnazu i wehrmachtu oraz czerwonych Khmerów jako gwardia przyboczna.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [21:37] - piastolsztyn | Link:

Gdzie Pana szwadrony śmierci? A napisałem też o liście samorządów , którzy wystosowali publiczny list do PO PSL i Poncyliuszu, który jest jedynka w Radomiu. Ale precyzyjne informacje powtórzone i tysiąc razy ..  i tak będzie te same pytanie. Ale mamy konkret i czekam na Pańskie szwadrony śmierci...

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [21:56] - tricolour | Link:

@piast

A ten list to kiedy napisali? Osiem lat temu... masz refleks. Poncyliusz zaś uwiera, bo był w PISie, ale przejrzał na oczy jakie to towarzystwo.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

03-10-2019 [21:41] - piastolsztyn | Link:

Kłamstwo farmy trolli, którzy zostali pokonani spokojna dyskusją. Najpierw pytaliscie o konkretne wypowiedzi, a teraz, chociaż zdeformowane, to jednak je cytujecie. Widać wyraźnie, że Waszą metodą jest łgarstwo i działacie zorganizowaną grupą, jak to farma trolli. 

Obrazek użytkownika tricolour

03-10-2019 [22:01] - tricolour | Link:

@all

Proszę, dla chętnych:

http://piastolsztyn.neon24.pl/...

Jest polewka, zwłaszcza w komentarzach... mozna zacząć od "Mogłem uratować..."

Obrazek użytkownika Skeptical

03-10-2019 [22:38] - Skeptical | Link:

A co z linkiem o szwadronach śmierci?

Obrazek użytkownika piastolsztyn

04-10-2019 [07:38] - piastolsztyn | Link:

Fragmenty gróźb cytujecie, a równocześnie chcecie link. Sztuczka Machiavellego, ale utrąćmy to.

Samorządowcy z wielkich miast rządzonych przez PO i SLD napisali list do ówczesnego rządu PO i PSL, aby jak najszybciej wprowadzić podatek katastralny. Teraz sa na listach PO i KO. SLD wpriwadzalo kataster, podstawę podatku katastralnego, tylko rolnicy wygnali widłami, wyszczuli psami mierniczych, wiec nie zdarzyli oni tego podatku katastralnego wprowadzić. 

To są wydarzrnia historyczne i obecnosc takich osob na listach jest dowodem na zamiar wprowadzenia tego podatku.

POsy szczekają a karawana idzie dalej.

Obrazek użytkownika admin

04-10-2019 [08:36] - admin | Link:

Dość już tego "wątku". W kółko to samo piszecie. Będę banował za każdy koment na ten temat.