"CZELADNIK" KONTRA MISZCZ BURAK!

...........

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherberthubert

02-05-2015 [14:18] - wandaherberthubert | Link:

krotko i zwiężle i na temat!

Obrazek użytkownika Freiherr

02-05-2015 [17:20] - Freiherr | Link:

Niestety nadal większość woli Miszcza-Buraka. Sorry, takie mamy społeczeństwo, by zacytować klasyczkę. Pytanie - jak długo jeszcze będą się z Miszczem-Burakiem identyfikować i kiedy dojdą do wniosku, że już przekroczono granicę obciachu? Miejmy nadzieję, że już 10 maja. To tylko tydzień. Damy radę.

Obrazek użytkownika contessa

02-05-2015 [20:58] - contessa | Link:

Freiherr - podejrzewam, że w wyborach prezydenckich w 2010 r. większość wolała J.Kaczyńskiego ale "ruski serwer" wolał buraka.
Za tydzień... dajmy radę dopilnować uczciwości wyborów ! A będzie ciężko bo nowa PKW zrobiła wszystko by było jak najwięcej furteczek do ich sfałszowania.
Dziękuję za wsparcie pod notką o świętowaniu.
Pozdrawiam.