A mówią, że kury są głupie...

I jeszcze jedna fraszka na z Belwederu ptaszka

Jak sobie POsłał, tak się wyśpi

Sadził dęby, sadził "bronki"
między bigosem i porcją golonki,
dziś klątwy miota, pięścią wymachuje
gdy go Polska wygwizduje.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mada

02-05-2015 [14:11] - mada | Link:

Ale on mówił, że krowy przestaną też dawać mleko!
Co to będzie? Co to będzie?

Obrazek użytkownika contessa

02-05-2015 [18:19] - contessa | Link:

Mada - Bronku się marzy by naród padał plackiem przed nim z błaganiem - "Krulu Bulu! Zdejmij klątwę z naszych czubatków i krasulów!". No i on wtedy wspaniałomyślnie, jak na chrabję przystało klątwę zdejmie i jeszcze dorzuci kolejne 400 mld od Unii, hehehe.
A naród jakoś... hardy taki się zrobił, kark podnosi. Mało - rękę na majestat podnosi. W krzesło uzbrojoną na dodatek...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

02-05-2015 [14:15] - HenrykHenry | Link:

Dobre i to powyżej tez.
A co do zdjęcia A.Dudy , rozsyłac je gdzie tylko się da. Niech wszyscy je zobaczą.
To naprawdę jest świetne. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika contessa

02-05-2015 [18:11] - contessa | Link:

Zdjęcie A.Dudy z Damą jest przecudne!
Co tu dużo mówić - Andrzej Duda ma klasę ! No i jest prawnikiem - moim zdaniem na ten moment i na te potrzeby Polski by szybko poodkręcać to co platfonsy nakręciły i przywrócić wizerunek Polski dumnej, nie na kolanach, nie płaszczącej się przed kimś bo się nazywa np.Angela Merkel albo Obama czy Putin, właśnie A.Duda jest najodpowiedniejszym Prezydentem RP.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Lektor

02-05-2015 [17:12] - Lektor | Link:

Tak patrzę na te kury i na tego naszego prezydenta - i nie nasuwa mi się żadna biologiczna różnica. Dopiero ze strony genetycznej, różnica jest znacząca: Komoruski nie grzebie nagami podczas jedzenia, co robią kury,
ale włazi z buciorami na krzesło w parlamencie japońskim, czego nie robią kury.

Obrazek użytkownika contessa

02-05-2015 [18:04] - contessa | Link:

Lektorze - wniosek taki mi się nasunął :

Dla Polski

Lepszy byle kurak
niż prezydęt burak.

Pozdrawiam.