Pizdiec russkomu miru. Sypie się i jest nie do sklejenia

Nader wymowne...
Przed jedną z mińskich szkół postawiono przed trzema dniami z okazji kolejnej rocznicy urodzin Lenina pomnik wodza składajacy się z dwóch naprędce sklejanych części.


źródło zdjęć: Nasza Niwa, Kirył Chilko

.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika manko1492

25-04-2015 [22:36] - manko1492 | Link:

Trzeba ogłosić apel do internautów z Mińska. Może ktoś go popchnie.

Obrazek użytkownika alchymista

26-04-2015 [13:27] - alchymista | Link:

Albo pomaluje. Proponuję pokojową konkurencję: kto pierwszy, ten lepszy. Jak Ukraińcy będą pierwsi, to pomalują na żółto i niebiesko. Jak Polacy - to na biało czerwono.