WITAMY MOTOCYKLISTÓW Z ROSJI! CZEKAMY NA GRANICY W BRZEŚCIU


- Żadnych awantur, zapewnimy im bezpieczny przejazd.


W oczekiwaniu na przejazd kolumny


Parada Zwycięstwa


Motocykliści wszystkich krajów, łączcie się!


- A może... jakaś wspólna najebka?


- Każdy naród ma swoją historię i czci swoich bohaterów.
(zdj. archiwalne z Brześcia, dostępne m.in. na Wikipedii)

*  *  *

Poniżej:
Filmy z Parady Zwycięstwa w Brześciu
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mjk1

20-04-2015 [19:33] - mjk1 | Link:

Kolejny na posterunku. Dajcie spokój. To o czym mówi pan Braun, rozumie zaledwie kilka procent narodu. Większość elektoratu myśli o tańcach z gwizdkami i żarciu na Okrasę czy innego Pascala. Wasza „wadza” jest niezagrożona, a zachowujecie się, jakbyście mieli rajtuzy pełne strachu.

Obrazek użytkownika Seryjny-Samobójca

20-04-2015 [19:52] - Seryjny-Samobójca | Link:

Kolejna reklama ruskich wilków :)

Obrazek użytkownika Vrs von Bierlin

20-04-2015 [22:33] - Vrs von Bierlin | Link:

Nie bój. Gdyby nie my to Putin już dobrze ich zorganizuje i rozreklamuje. Nic nie robią na żywioł. Polacy jak trąby mogą tylko patrzeć, jak na "tradycyjny" przemarsz kibiców rosyjskich przez most Poniatowskiego na Euro. Wszystko pod kontrolą, Larwowa.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

21-04-2015 [09:54] - StachMaWielkieOczy | Link:

To mozesz reklamowac dalej tych pogrobowcow stalina

http://old.doew.at/frames.php?...

To zdjecia po tym jak Rosjanie opuscili Lwow ..
taka sytuacje zastali wkraczajacy Niemcy na dziedzincu Lwowskiego wieziania Brygidki.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

20-04-2015 [21:01] - Stoczniowiec | Link:

Towarzyszu motocyklisto - bierz sierp i młot i jedź przywitać swoich przyjaciół...

Obrazek użytkownika Tomasz123

20-04-2015 [21:12] - Tomasz123 | Link:

Świetny materiał zdjęciowo-filmowy, który sobie zalinkowałem, ale moim zdaniem świetny w argumentach w dyskusji z rosyjskimi apologistami za 17 września 1939. Oczywiście drugi film ciut propagandowy z tą przeplataną muzyką niemiecko-rosyjską i pokazywanie samych Rosjan i samych Niemców niewiele mówi. Natomiast te sceny gdzie są jedni i drudzy razem, uściski dłoni, wspólne papierosy są świetne - to na pewno musi poruszyć tych Rosjan co myślą że oni tylko walczyli z Niemcami. Ciekawe co pisze po rosyjsku w tym filmie, bo tego za bardzo nie widzę - a Rosjanie natychmiast wychwycą jeśli tam mowa o czymś, co by kompromitowało przekaz filmu (nie mówię że to robi, tylko że nie widzę tego dobrze, może ktoś przeczytał?).

Tylko po tym wszystkim, muszę powiedzieć że to mało ma współnego z motocyklistami. Są oni jak jedna rodzina bez względu na wyznania polityczne. Polacy widzą się za polskich patriotów, Rosjanie za rosyjskich i nie sądze że wchodzą zbytnio w dyskusje polityczne tak jak sugerują media. Czy na pewno nocne wilki prowadziły zbrojną działalność na Ukrainie? Bo to by było dla mnie ważne - pomimo tego że tak zdecydowała Ameryka, polscy motocykliści są przekonani że nie. Więc, gdyby media o nich tyle nie mówiły, to pewnie niewielu by zauważyło nawet że jadą przez Polskę. Oni wiedzą że nie mogą pozwolić sobie na rozróby, ale niebezpieczeństwo jest takie, że jak się ich tak mocno obgada, to jakiś polski idiota może wyskoczyć i próbować ich atakować, myśląc, że to zrobi z niego polskiego bohatera. Trzeba więc uważać żeby tego nie nakręcać - z tego będzie tylko afera jeśli zrobimy z tego aferę.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

20-04-2015 [21:26] - Chatar Leon | Link:

Po prostu nie należy wpuszczać do Polski i już.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

20-04-2015 [21:24] - Chatar Leon | Link:

Zastanawiam się nieraz, czy aby do wpisów nie dodawać krótkich dodatków pt. "Objaśnienia dla niekumatych", co zresztą parę miesięcy temu Główny Zawiadujący zasugerował.
No, ale jeżeli ktoś mi sugeruje, że społeczeństwo składa się z kilku procent wybrańców, którym dostępna jest wiedza tajemna i "rozumiejących to, co mówi pan Braun" oraz z całej reszty.... No to wysiadam i wydaje mi się że nie ma sensu objaśniać.

Obrazek użytkownika mjk1

21-04-2015 [09:26] - mjk1 | Link:

Postaram się wyjaśnić. Tematy, które porusza Pan Braun, są przemilczane przez pozostałych kandydatów. Wszystkich. Skoro Pan Braun ma poparcie kilku procent elektoratu, wyciągam z tego, wydaje mi się logiczny wniosek, że tyle właśnie osób go rozumie. Uważam też, że krytycy Pana Brauna, nie rozumieją tego o czym mówi Pan Braun. Gdyby bowiem rozumieli, to starali by się podważyć tezy głoszone przez Pana Brauna. Skoro jednak owych tez nie podważają a skupiają się na tematach zastępczych typu - czy jeden cyklista wiedział, że drugi cyklista dostał dętkę od Putina - uważam, że nie rozumieją. Mam nadzieję, że wyjaśniłem. Pozdrawiam Michał. PS. Pragnę również wyjaśnić, że nigdy nie uważałem się za jakiegokolwiek wybrańca i obdarowywanie mnie tym tytułem nie sprawia mi żadnej przyjemności. Przykrości również.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-04-2015 [08:10] - NASZ_HENRY | Link:

A wracać będą PO 10 maja ;-)