Pomnik Smoleński stoi na Krakowskim od 5 lat... W V Rocznicę


Pomnik Smoleński stoi na Krakowskim od 5 lat!
W V Rocznicę Smoleńską...
 
Prezydencie Komorowski, premiero Kopacz, H.Gronkiewicz-Waltz !
Do was są te słowa ! Do waszych bizantyjskich orszaków ministrów, doradców, pełnomocników!
Do „państwo polskie zdało egzamin"!
Pomnik Smoleński stoi tam, gdzie 10 kwietnia 2010 r.  Polacy po strasznej wieści   biegli wyrazić swój ból, żal, gniew, współczucie. Byli tam w dzień i w noc w dniach żałoby narodowej i nadal tam są – w dzień powszedni zaświadczają swą pamięć o Smoleńsku przechodząc koło Pałacu, w każdą Miesięcznicę Smoleńską, w każdą Rocznicę.
Polacy są na Krakowskim wlaśnie, nie na rogu Trębackiej i Focha.
Wy tego Pomnika nie chcecie widzieć!
Wy ten Pomnik chcecie zburzyć !!! 
Musicie go zniszczyć by nie bił was po oczach i nie przypominał  wam o akcie jedności i solidarności Polaków 10 kwietnia 2010 r. i w dni po nim.
Musicie go zniszczyć by nie przypominał o tej jedności i solidarności Polakom bo ich jedność i solidarność to jest wasz koniec !
Musicie go zniszczyć bo jest świadectwem podłości „państwo polskie zdało egzamin” względem swoich obywateli i Polski, a tym państwem jesteście WY !
Zmanipulowaliście część rodzin smoleńskich, zawłaszczyliście je sobie by grać Ich Smoleńskiem, Ich tragedią dla własnych partyjnych celów ! Zmanipulowaliście je tak, że Im tak samo jak wam nie zależy na poznaniu prawdy o Smoleńsku, a przecież One tak samo nie wiedzą na 100% czy składając pięć lat temu trumnę do ziemi, zlożyły w niej swego męża, żonę, brata, siostrę, czyje ciało w niej było, a może tylko worek z piaskiem... Czym je omamiliście, a może szantażujecie by niemo i bez protestów przyglądały się parodii śledztwa NPW ?
Polacy też mieli  być niemi, ślepi i głusi, jak te przybliżone do dworu rodziny smoleńskie  - wasze służalcze media prały im mózgi w dzień i w noc miesiącami i latami, że mgła, że samolot leciał za nisko, że brzoza, niewyszkolona załoga, generał w kokpicie...
 
Nie udało się wam zahipnotyzować Polaków! Otrząsają się z waszych kłamstw i manipulacji bo - na wasze nieszczęście - katastrofy lotnicze, które wydarzyły się po 10 kwietnia 2010 r. otworzyły im oczy na Smoleńsk – że to nie mogła być zwykła katastrofa. Pokazały Polakom jak inne państwa zdają egzamin w obliczu katastrofy lotniczej - stosunek ich władz państwowych do wydarzenia, do ofiar, do ich rodzin, dochodzenie przyczyn katastrofy, sprowadzenie czarnych skrzynek i wraku jest ich racją stanu.  Katastrofy dowiodły, że „państwo polskie zdało egzamin” jest mitem, że jeszcze większym mitem jest „śledztwo” przez nie prowadzone.  Katastrofy dowiodły, że opiekuńcze państwo „zgody, bezpieczeństwa, racjonalności” to cyniczny drapieżny potwór,  niszczący jedność narodową Polaków i  Polskę.
Dziś, w V Rocznicę Smoleńską  WAS katastrofy te stawiają w stan oskarżenia o zdradę stanu ! Symboliczny bo ten prawdziwy dopiero przed wami.
 
Na rogu Trębackiej i Focha chcecie wznieść Pomnik Smoleński?
Wznoście !
Warszawa i Polska, ku pamięci własnej i potomnych będzie miała pomnik niekonstytucjonalnego przejęcia władzy przez Bronisława Komorowskiego, oddania przez Donalda Tuska śledztwa smoleńskiego Rosjanom, kłamstw smoleńskich  Ewy Kopacz, bandytyzmu śledczego NPW i sprzedajności sądów. Będzie to pomnik „seryjnego samobójcy”, „profesjonalizmu”  dra Laska i jego Zespołu oraz wszystkich tzw.ekspertów - od podwładnych J.Artymiuka przez  CLKP, kopistów rejestratora pokładowego JAK-40, zakłady medycyny sądowej po wszystkie Kubliki, Paradowskie, Olejniki, Żakowskie i ich  gości – ekspertów oblatywaczy od Jasia Flaneli przez Hybkiego, Niesiołowskiego itd. po różne Hollandy, Olbrychskie i i., śmierdzących naftaliną kłamstwa, a wyciąganych z szafy zawsze wtedy gdy sypie się kolejny punkt Raportu Komisji Millera.
To będzie Pomnik III RP Smoleńskiej i odmętów szaleństwa jej władz, które przez 5 lat robiły i robią wszystko by Polska i Świat wiedziały o Smoleńsku tylko tyle ile pozwala im Moskwa i Berlin, a dziś Bruksela bo w niej też rządzi Berlin!
Stawiajcie pomnik na Trębackiej i Focha...
Pomnik zdrady !
Składajcie sobie pod nim wieńce.  Nawet ciasteczka możecie sobie z Pałacu i Ratusza pod nim herbatką „prezydencką” popijać....
Tam uczciwy Polak nie pójdzie bo nie będzie kłaniał się zdradzie !
 
...Prawdziwy Pomnik Smoleński wciąż stoi na Krakowskim Przedmieściu. Niewidoczny ale stoi tam bo z serc bijących po polsku i dla Polski  jest zbudowany, a spoiwem jego jest pamięć i jedność tych, którzy 10 kwietnia 2010 roku go tam postawili, zwieńczywszy Krzyżem Smoleńskim.
Kto chce go zburzyć – musi zniszczyć Krzyż.
Kto chce go zburzyć - musi wyrwać serca im wszystkim.
Kto chce go zburzyć - musi wyrwać serca wszystkim tym, którzy dziś, w V Rocznicę Smoleńską na Krakowskim Przedmieściu  byli, są i będą. Będą jutro, pojutrze, 10 maja i dopóki Polska nie zginęła ! 
 
Więc burzcie go – wy nikczemne karły, które poza niszczeniem niczym innym od lat się nie zajmujecie bo tylko niszczyć umiecie. Burzcie go obłudnicy i kłamcie nas dalej jak wasz „król Europy” Tusk, że brak prawdy o Smoleńsku jest lepszy od wojny z Rosją, że wy wszystko dla dobra Polski i Polaków...
Dziś wojna stoi na progu Polski, przewidział to zabity w Smoleńsku śp.Prezydent Rzeczpospolitej Lech Kaczyński – „dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze Państwa Bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na  Polskę!”.
Jednego nie przewidział – że zaprzańcy z PO-PSL oddadzą Polskę wrogowi bez jednego wystrzału i postawią sobie pomnik.
Na rogu Trębackiej i Focha...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Secesh

11-04-2015 [00:37] - Secesh | Link:

Mocne, contesso. Ale tak trzeba. Wygarnąć im całą prawdę prosto w ich nikczemne pyski.

Obrazek użytkownika contessa

11-04-2015 [18:13] - contessa | Link:

Trzeba mocno ! Koniec ! Wczoraj Nycz pouczał byśmy "po chrześciańsku" nadstawiali drugi policzek... Bezczelność ! Wstydu nie ma ten pałacowy feldkurat!
Dość tego! Już nadstawiania nie może być !
Jego homilia była żałosna (z kartki, hehehe), wg niego to my się mamy wstydzić i kajać przed Bogiem za to, że chcemy Prawdy! Mamy się wstydzić i odmawiać pokutę za to, że patrząc codziennie na kłamczuchę smoleńską Kopacz, widzimy ją jako kłamczuchę smoleńską ! Mamy się wstydzić, że nie wybaczamy kłamcom z rządu, z prokuratur, z mediów... Ile tego nadstawiania ? 5 lat plucia nas, kopania i bicia gdzie popadnie i czym popadnie - jak nie Kidawą to Niesiołem, jak nie zegarkiem Sławka N. to zegarkiem Miśka K. to ciągle za mało?!
No i koniecznie wg Nycza musimy kochać Bronka. Z "miłosierdzia" ! Szkoda, że w tym wszystkim zapomniał, że Pan Jezus faryzeuszy wyrzucił na zbity ryj ze świątyni...

A Bronek... Bronek jak zwykle uciekł do podziemii żeby go nie WY-gwizdali i nie WY-nieśli z Archikatedry. "Obywatelski prezydent" psia jego mać ...
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika emilek

11-04-2015 [03:20] - emilek | Link:

Jak to mowia?

Swiete slowa. CZYSTA - ZYWA - NAGA PRAWDA.

Obrazek użytkownika bolesław

12-04-2015 [22:31] - bolesław | Link:

Pięć lat już mam!

"Polacy! Pięć lat już mam
Polacy! Mówię Wam
„Sekty Smoleńskiej” nie słuchajcie
Mej „Prawdy” się trzymajcie

Rodacy! Pięć lat już mam
KŁAMSTWO się nazywam
Jestem silne jak brzoza
Usypiam jak narkoza

Polacy! Rodacy!
A ja zadaję pytanie
Co ma krótkie nogi ?
Powiedz Polaku drogi

A ja, mówię Wam szczerze
„Sekcie Smoleńskiej” wierzę
Co ma krótkie nogi ?
Powiedz Polaku drogi

PRAWDA jest już blisko
KŁAMSTWO zrobiło pośmiewisko
Pięć lat już minęło
KŁAMSTWO w bagno zabrnęło

KŁAMSTWO za brzozą stoi
PRAWDA KŁAMSTWA się nie boi
KŁAMSTWO ze strachu drży
PRAWDA otwiera drzwi

Polaku! Mówisz: Nic się nie stało
Sikanie na znicze Cię nie zabolało ?
Tulipany p. Marii w hołdzie złożone
Na śmietnik historii zostały rzucone

Polaku! Mózg masz wyprany
Wkrótce zostaniesz ukarany
Za opluwanie, za upokarzanie
Za Męża Stanu wyszydzanie

Za trumny zalutowane
Za kłamstwa powtarzane
Za Smoleńskie Wdowy
Na karę bądź gotowy

Polaku! Pamiętaj, że:
„Kłamstwo zdąży obiec pół świata,
zanim prawda włoży buty”
(James Callaghan)

Polaku! Czy Ty jesteś Polakiem ?
Czy polskojęzycznym zwierzakiem ?
Z kłamstwami worek już pęka
Skończy się wieczna udręka

Wierzę, że olśnienie Narodu już blisko
Zaorane zostanie ściernisko
Ofiara 96-ciu osób przyniesie plon
KŁAMSTWA nastąpi wkrótce zgon"

Obrazek użytkownika contessa

13-04-2015 [22:57] - contessa | Link:

Bolesław - dziękuję !
Pozdrawiam.