Tak Schetino "zatopił" PSL

Co niektórzy powinni pamiętać los Stronnictwa Demokratycznego, które nie wystawiło swojego kandydata w ówczesnych wyborach prezydenckich i następnie błyskawicznie przeszło na śmietnik historii. PSL-owcy, niczym dzieci, wsiedli z ufnością na pokład Koalicji Europejskiej, którą dowodził niejaki Schetino.

PSL utraciło część "swojego" elektoratu na rzecz PiS i który to lektorat jest dla nich "stracony". Część elektoratu "zasiliła" PO i to był ukryty plan Schetino - stworzenie w Polsce systemu dwupartyjnego. Indolencja PSL całkowita i ochłonęli, chyba, po moim artykule, artykule prawdziwego wroga: https://naszeblogi.pl/53536-specjalne-podziekowania-dla-psl. Schetino, jak to Schetino, zrealizował połowę planu, posłał PSL na dno, ale sam PO wprowadził na skały. PSL zostało zniszczone w "swoim" elektoracie, ale PO porzuciło część swojego elektoratu, który nie w całości zwróci się do PiS. Ten elektorat może przejąć PSL i to dla nich jedyna szansa na przeżycie. Szykuje się więc ostra walka pomiędzy PSL a PO. Nie będę im doradzał, powstrzymałem się od wszelkich wpisów, aby nie organizować sceny politycznej po stronie targowiczan. Zorganizowaliście się sami i sobie podziękujcie.

Na scenie jest SLD i przeróżne jego mutacje, ale to ten sam elektorat, jak w PO. Kiedyś PO "pożarła" ten wspólny elektorat, więc sytuacja może się odwrócić.

Brawo Schetino, jednym ruchem zneutralizować PSL i PO ...
Sam bym tego lepiej nie wymyślił. Ba, nawet w połowie bym tego nie dokonał. Chylę czoła, Panie Schetino. Zapytam więc, czy PO uzyska drugi wynik w nadchodzących wyborach i czy stanie, w ogóle, na podium?

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

24-07-2019 [07:28] - xena2012 | Link:

Do wyborów jeszcze ciut czasu i PSL ponownie ,,połączy'' się z z Schetyną,nawet nie będzie kręcił nosem na mariaże z lewicowymi przystawkami.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

25-07-2019 [10:03] - piastolsztyn | Link:

Schetino, kapitan na Costa Concordia, który dowodzony statek wprowadził na skały, spowodował katastrofę i śmierć kilku osób. To aluzja do Schetyna, absolwenta historii filozofii, a więc merytorycznie nikt. Osoba z takimi kompetencjami nie mogła nic zaproponować i nie zaproponowała. Za to swoją indolencją jest w stanie skutecznie zneutralizować działania targowiczan i za to Polska i Polacy jesteśmy mu wdzięczni. Oby tak dalej Panie Schetino/Schetyna. Trzymamy kciuki, za skuteczne topienie bytów politycznych na pokładzie tratwy po.