a)PiS jest brzydki, b) Błasik naciskał, c)Kościół się miesza

   Po skleceniu antykościelnego gniota (zwanego listem do papieża) i po wrzutce smoleńskiej coś więcej o opozycji być musi.
   Takie przypuszczenia wyraziłem wczoraj. No i nie pomyliłem się. Cóż nowego mogą wymyślić na Czerskiej?
   Poniżej dzisiejszy zestaw topornych propagandowych kołków wbijanych przez GW do głów lemingów:

   Czołówka internetowego wydania...

    Kim jest tajemniczy prawnik? SKOKI, PiS, Kaczyńscy, afera, kłótnia, konflikt… Czołówkowy gniot zaczyna się od historii o awanturze na inauguracyjnym posiedzeniu Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, podczas której jeden z bohaterów ni mniej nie więcej tylko „spąsowiał”. Ale GW to nie tylko talenta literackie. Agencja Gazeta umie też robić zdjęcia. Jak wiadomo, każdy, kto miał kiedyś coś wspólnego z Lechem Kaczyńskim czy z PiS, jest brzyyyydki.

   (Sympatyczny, inteligentny, uśmiechnięty lub poważny to może być intelektualista z Czerskiej. Bo jest intelektualistą z Czerskiej. Proste?)

*  *  *

   Najważniejsze ńjusy w dziale Kraj...
   Jakby leming zapomniał o generale Błasiku (co to wywierał presję) albo o Kościele (co to się do polityki miesza a na listy Michnika nie odpisuje).

   Generał Błasik, jak wiadomo, wywierał presję, więc teraz to się tylko znowu potwierdza, że presję wywierał (wprawdzie nie wiemy, czy w ogóle jakieś polecenia wydawał, czy tylko - uwaga, uwaga - samą  obecnością ubezwłasnowolniał).
   Kościół się miesza, więc mówimy mu „nie”. A trend naszego mówienia „nie” się wręcz zaostrza!

*  *  *

   A co słychać w dziale „Komentarze i opinie”?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Baco-Goral

08-04-2015 [16:15] - Baco-Goral | Link:

Antykatolik,Ateista i Prorok ...Waw!!!

Obrazek użytkownika alchymista

09-04-2015 [21:17] - alchymista | Link:

@Baco
...kota się nie pierze!

Obrazek użytkownika zawadiaka

08-04-2015 [17:03] - zawadiaka | Link:

Od pewnego czasu piszę im namiętne maile w których pokazuję tę ich tępą propagandę, szydzę i wytykam ich nieskuteczność. O dziwo, od czasu do czasu dostaję, trochę niecenzuralne odpowiedzi od anonimowego autora z czerskiej. Widać wkurzam go nieźle. I o to właśnie chodzi! Nie dać im spokoju, zakłócać tok myślenia, osłabiać ich przekonanie o własnej nieomylności i sile ich propagandy. Ja uwielbiam jak odpisują, bo mam przeświadczneie graniczące z pewnością, że mają poczucie miałkości swojej misji. A nic mnie tak nie cieszy jak okazywana podskórnie, ale jednak, ich słabość.

Obrazek użytkownika Chatar Leon

08-04-2015 [20:22] - Chatar Leon | Link:

Nie warto.
Ale jak już odpowiadają, to warto te produkcje upublicznić.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

09-04-2015 [05:55] - Andrzej W. | Link:

Nie kupuję, więc nie czytam. Dobrze, że uświadamia Pan lemingów(nie podoba mi się to określenie; jest nieadekwatne, lecz ponieważ funkcjonuje w obiegu, przyjąłem je).

Obrazek użytkownika Chatar Leon

09-04-2015 [06:36] - Chatar Leon | Link:

Problem, czy da się ich uświadomić.
Choć naprawdę trudno wierzyć, że ktoś jeszcze w takie GW wierzy.
Ta propaganda jest coraz bardziej toporna.