Zgasić pamięć. Metody HGW w Warszwie inspirują władze Moskwy

   Tym razem metody zastosowane przez Platformę Obywatelską w Warszawie okazały się inspirujące dla władz Moskwy. Brygady z plastikowymi workami gaszą pamięć...

Film pierwszy:
Pod osłoną nocy tituszki w Moskwie (jak się okazuje, na polecenie wiceprezydenta miasta Piotra Biriukowa - źródło) zabierają kwiaty, świece i fotografie przyniesione przez ludzi na miejsce śmierci Borysa Niemcowa.

Film drugi:
Pod osłoną nocy tituszki Hanny Gronkiewicz-Waltz gaszą i usuwają znicze spod pałacu prezydenckiego w Warszawie, przyniesione w hołdzie ofiarom 10 kwietnia 2010.
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obywatel

29-03-2015 [14:43] - Obywatel | Link:

Wczoraj w serwisie informacyjnym Programu III Polskiego Radia, chyba o godz. 11.00 (zdarza mi się jeszcze słuchać wiadomości na Trójce, choć słucham z coraz większym obrzydzeniem) nadano materiał o usuwaniu zniczy i kwiatów. Wszystko, co zrozumiałe, w tonie dość dramatycznym. Skojarzenia były dość oczywiste. Sądzę, że jeśli ktoś przyzwoity temu miał jakieś złudzenia co do obecnej władzy, to powinien był je stracić właśnie po obejrzeniu nagrania "Rozkaz: Zgasić pamięć!" (a szerzej: po zaobserwowaniu całej reakcji polityków PO na tragiczną śmierć załogi rządowego tupolewa pod Smoleńskiem).