Ech, goebbelsiki, goebbelsiki…

Zrobiłem dwa print screeny z folklorystycznej osobliwości, jaką jest internetowa wersja GW.

1. Zajawka z GW. Propagandowa zbitka pojęć objawiająca poziom szczucia typowy dla intelektualistów z Czerskiej. Starają się pilnie, chociaż do takich klasyków, jak Goebbels, Ławrow, czy nawet Urban to jeszcze im daleko.


2. Zajawka sugerowała, że będzie groźnie. Jednak po kliknięciu na zajawkę, otwarciu tekstu i przeczytaniu właściwego tytułu jest jednak tylko śmiesznie. Intelektualiści z Czerskiej pełni troski pochylają się nad Kościołem, który stoi przed alternatywą: miłosierdzie czy prawo i sprawiedliwość? To prawo i sprawiedliwość to chyba śni się im po nocach.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Muni

27-02-2015 [02:56] - Muni | Link:

Jeżeli chodzi o tanią propagandę, to mamy ją właściwie wszędzie. A gdy ma dotyczyć religii, kościoła, to przekracza granice rozsądku. Główne portale internetowe mają tu przodownictwo. http://xiezyc.blogspot.com/201...

Obrazek użytkownika alchymista

27-02-2015 [09:46] - alchymista | Link:

Miłosierdzie! Miłosierdzie!
Niech ajenci wybaczają agentom. Niech agenci wybaczają ajentom. Tym sklepowym, z ajencji.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

27-02-2015 [10:16] - NASZ_HENRY | Link:

W tym szambie z Czerskiej to codziennie jednego księdza muszą utopić ;-)