PO i Koalicja Europejska = ACTA2

Tym tematem Koalicja Europejska zmniejszyła swój wynik w eurowyborach i wystarczy go uczynić tematem referendum. Przypomnijmy, że europosłowie PO i kilku innych głosowali za tzw. ACTA 2 - dziś europarlament przyjął tę antyludzką dyrektywę. Pełne usta frazesów o tolerancji, o prawach obywateli, o wolności słowa, a jak przychodzi do faktów, to te slogany są bez znaczenia.

Co więcej, nie tylko cenzura internetu, zniesienie wolności słowa, to jeszcze grożenie, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie o LGBT, lub należy, albo popiera opozycję, to zostanie zamknięty w więzieniu. Standardy ZSRR i Putina w całej okazałości. Czy możemy takim osobom pokazać, gdzie ich miejsce? Proponuję referendum, równolegle z eurowyborami, czy należy zmienić nazwę KE (Koalicji Europejskiej) na ACTA 2? Drugie pytanie, czy nazwy partii tworzących KE należy uzupełnić o dopisek „ACTA2”? Nie ma takiej możliwości prawnej, ale samo powołanie komitetu i zbieranie podpisów pod stosownym wnioskiem znacząco zredukuje wynik KE. Do tego ten pomysł należy rozpropagować w pozostałych krajach UE, co zminimalizuje wynik lewactwa w całej UE. Akcja musi zacząć się niebawem i trwać aż do wyborów.

Ponadto należałoby spytać w tym referendum, czy Polacy popierają wprowadzenie EUR-o w Polsce? Frekwencja znacząco wzrośnie, jeśli będzie pytanie o zakaz podatku katastralnego wpisany do Konstytucji (por: https://naszeblogi.pl/52569-eurowybory-tak-pis-wygra-w-cuglach ). Pomysł kieruję do PiS, jak i do Brana.

Piotr Solis

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika piastolsztyn

26-03-2019 [19:48] - piastolsztyn | Link:

Gdyby dla PO i reszty targowiczan udało się zdobyć władzę, to bezrobocie przekroczyłoby 50%. Wystarczyłoby wycofanie 500+ (por.: https://www.money.pl/pieniadze/po-zapowiada-powiazemy-500-plus-z-praca-6363485105682561a.html). Nie wspominam jeszcze o zamiarze wprowadzenia EUR-o w Polsce. Z list KE startują najprawdziwsi komuniści. Wspomnijmy o rządzie Belki, który w ramach łatania dziury Balcerowicza, niesłusznie zwanej dziurą Bauca, doprowadził do wzrostu bezrobocia w okolice 40%. KE ma więc niezbędne doświadczenie, aby sprowadzić na Polaków gigantyczną biedę.

Obrazek użytkownika xwro

27-03-2019 [10:04] - xwro | Link:

A co złego jest w podatku katastralnym? Hektary ziemi leży odłogiem w centrach miast i zamiast tam budować mieszkania miasta rozlewają się na obrzeża co tylko podnosi koszty dla WSZYSTKICH mieszkańców. Kataster o odpowiedniej wysokości i np. od drugiego/trzeciego mieszkania + grunty i będzie dobrze.
Wracając do ACTA2. Czy wie Pan, że teraz o tym co dokładnie będzie "zakazywane" decyduje Polska? To od naszego prawa krajowego wszystko będzie zależeć.

Obrazek użytkownika mmisiek

27-03-2019 [12:00] - mmisiek | Link:

Pan zakłada racjonalność wyborcy, a tymczasem każdy leming z nienawiści do PiSu zagłosuje i poprze wszystko cokolwiek mu się podsunie. Tak to działa i dlatego w pakiecie z odsunięciem PiSu od władzy idzie pederastia, ACTA czy euro - chcą od razu upiec kilka pieczeni na jednym ogniu.
To jest podobnie jak ostatnio w stolicy gdzie ogarnięte amokiem tabuny masowo głosowały za deprawacją własnych dzieci. Albo jeszcze wcześniej na Krakowskim Przedmieściu gdzie tą metodę chyba po raz pierwszy tą metodę poważnie przećwiczono - tam nawet katolików potrafiono doprowadzić do takiego stanu aby zaczęli szydzić z krzyża.
Mamy do czynienia z formą zarządzania masami już nie przez jakieś oszukiwania czy zwodzenia tylko przez całkowite wyłączanie racjonalnego myślenia odpowiednio mocno nakręconą nienawiścią.

Obrazek użytkownika piastolsztyn

27-03-2019 [19:31] - piastolsztyn | Link:

Szanowny Panie, zakładam racjonalność i kompetencje PiS. Przede wszystkim, jak zrobi się to pod szyldem PiS, to pełna klęska. Jeśli przekaz skieruje się do pracowników fizycznych w fabrykach, gdzie większość zarabia minimalną i ewentualnie troszkę więcej, też pełna klęska.

KE kieruje przekaz do ludzi młodych i w miarę sytuowanych ludzi w dużych miastach i to jest ta grupa docelowa. W mediach mają być obrazy ludzi młodych zbierających podpisy pod wnioskiem o referendum. Żadnego PiS-u, żadnych znanych osób ze środowiska. Chodzi o wyrobienie w świadomości społecznej znaku równości między KE i ACTA2.

Czy ja mam podpowiadać, jak to zrobić?