B.Komorowski weźmie udział w debacie wyborczej?

Pan prezydęt chyba się przejął groźbą bo...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

12-02-2015 [17:28] - Lektor | Link:

Możesz mieć takie pragnienie - nikt ci nie broni ! Ale obywatele tego kraju cię nie chcą (nie wliczam w to platfusów i żydokomuny) !!!

Obrazek użytkownika Zofia

12-02-2015 [17:40] - Zofia | Link:

Przeczytałam wypowiedź "obywatelskiego" prezydenta Komorowskiego, że trzyma kciuki za Ukrainę. Dodam od siebie równie mądrą myśl " a ja łapię się za guzika ( gdzie by on nie był)kiedy widzę kominiarza". Prezydent Francji, Niemiec i BIAŁORUSI! siedzi przy stole negocjacyjnym w sprawie Ukrainy a nasz przedstawiciel trzyma tylko kciuki!
Polaku masz jedyny wybór na prezydenta Pana Dudę. On jedynie może odbudować szacunek innych narodów do nas.

Obrazek użytkownika Deidara

12-02-2015 [18:02] - Deidara | Link:

Nie wierzę, aby odbyła się jakakolwiek debata - bo żaden z kandydatów tak naprawdę chyba jej nie chce.

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-02-2015 [20:59] - jazgdyni | Link:

Wiesz Contesso CO mi GDZIE wyrośnie jak będzie debata Komorowski vs. DUda ????

Usciski

Obrazek użytkownika contessa

13-02-2015 [00:16] - contessa | Link:

JaZ ! Z "calem szaconkiem"  mam w doopie  - co, komu, kiedy i gdzie wyrośnie!
Bronek właśnie mówi publicznie  - "wiecie CO mi GDZIE wyrośnie jak będzie debata vs.Duda"?...

Oczywiście wiem, że Ty tak dla jaj "pytasz"!
Nałęczowi (czy innemu "doradcy" Bronka) może wyróść na doopie udającej czoło - lub vice versa - nawet baobab i to też mnie nie wzruszy! Nikogo nie powinno wzruszać !
Komorowski ma nie tchórzyć przed debatą wyborczą i to powinno być celem nadrzędnym  tej kampanii wyborczej !
Opinia publiczna nie powinna być milczeniem owiec w tym przypadku !
Komorowski jest takim samym kandydatem do urzędu Prezydenta RP jak wszyscy pozostali ! Nawet jeśli Jarubas czy Ogórek  to tylko "elektryczne pastuchy" świętej krowy komorowskiej.
Póki co  B.Komorowski występuje tylko w  podwójnej roli  - świętej krowy, namaszczonej 5 lat temu przez ruski serwer na urząd prezydencki i jej elektrycznego pastucha.
Na pewno nie w tej głównej  - pretendenta do reelekcji.

Na to zgody opinii publicznej i wyborców nie powinno być !
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ewa50

13-02-2015 [00:58] - Ewa50 | Link:

O Zgrozo! Krzysztof Jackowski (najlepszy polski - i nie tylko - jasnowidz) powiedział, że "wybory skończą się "dziwnie". Tak, jakby prezydentem został ten, którego większość Polaków nie chciała i nie wybierała." Jeżeli tak się faktycznie stanie, to chyba już wszyscy wyjdziemy na ulicę - od przedszkolaków po niepełnosprawnych na wózkach!