Polska pali Światełko Pamięci, Komorowski tańczy na trumnach


„Ciszej nad tymi trumnami” – grzmiał w sierpniu 2010 r. czerski cyngiel Konrad Piasecki. W 2010 r. bulwersował się również całkiem niebizantyjski Bronisław Komorowski – „Po co był ten bizantyjski orszak” , zaś popychadło HGW jęczało nad ciężkim losem premiera Tuska, rzekomo molestowanego przez rodziny smoleńskie o „kasiorę”. Przypomnę również  wyznanie D.Tuska w kwietniu 2012 r. – „Powiem tak po ludzku, wolałbym się nie urodzić niż na grobach zmarłych budować swoją karierę polityczną.”, który  zaczął ją budować z pomocą Putina na sopockim molo by wraz z nim zatańczyć na katyńskich dołach śmierci 7 kwietnia 2010 r.  I 10 kwietnia. Nad dymiącymi jeszcze w smoleńskim błocie szczątkami polskiej racji stanu. Tej samej, z  której  jej strażnik Tusk („to ja jestem polska racja stanu”), uczynił rosyjską rację stanu oddając całe śledztwo smoleńskie Rosji.
...Można by tak w nieskończoność wyliczać figury tańca ekipy PO i ich choreografów na trumnach smoleńskich  bo w końcu trwa  on już prawie 5 lat. Donald Tusk schronił się w Brukseli, I kłamczucha smoleńska przejmując po nim schedę schroniła się pod parasolem urzędu premiera RP i po pouczeniu wszystkich, że to ona ma największe moralne prawo mówić o Smoleńsku, milczy, Milczy również Zespół „specjalistów” ds.wyjaśniania opinii społecznej katastrofy smoleńskiej przy KPRM. Milczy p.Wiśniewska – ta od HGW i od „kasiory”, a tu właśnie przydałby się jej głos bo Zespół dra Laska, sierota po Tusku,  już od dawna nic nikomu nie wyjaśnia ale kasiorę zgarnia.

...„Ja wiem że ci którzy chcą wygrać wybory na katastrofie smoleńskiej, potrzebują atrakcyjnych haseł.– mówił w sierpniu 2012 r. w Sejmie Donald Tusk. I słowa jego się sprawdziły bo np. wyborom samorządowym w listopadzie 2014 r. towarzyszyła dziwna aktywność długo milczącej w kwestii Smoleńska Naczelnej Prokuratury Wojskowej. Zbieg okoliczności to czy – z jednej strony propagandowy chwyt platformerskiej  władzy  kokietowania wyborców samym faktem, że śledztwo dalej się toczy, że są wyniki (czyt.:sukcesy) i że opinia publiczna jest o nich regularnie informowana. Z drugiej strony zaś – Smoleńsk to skuteczny temat na przykrycie przekrętów Państwowej Komisji Wyborczej w tychże listopadowych wyborach, których ostatecznego wyniku nie ma do dziś!....

To było jesienią 2014 r., przed wyborami ale nie inaczej działo się w styczniu 2015, na progu kampanii prezydenckiej – NPW nagle „znalazła” się w posiadaniu stenogramów z JAK-a 40 i po publicznych "dylematach" upublicznić je w całości czy nie, łaskawie wybrała to pierwsze.
Również jesienią 2014 r., w trakcie kampanii wyborczej do wyborów samorządowych nagle zaczął się chocholi taniec – taki smoleński trepak - prezydęta Komorowskiego oraz prezydęty Warszawy  i stołecznej PO, HGW, którzy po prawie 5 latach od tragedii nagle uznali gorącą potrzebę istnienia w centrum Warszawy Pomnika Ofiar Smoleńskich. I toczył się ten korowód chochołów między Pałacem Namiestnikowskim, kuźni tej idei, i ewentualnymi miejscami usytuowania Pomnika.
Wybory minęły i temat przeminął wraz z nimi by... zaraz  po starcie kampanii prezydenckiej 2015 zostać odkurzonym przez pretendenta do reelekcji.

Przytoczyłam słowa Donalda Tuska z 2012 r. w Sejmie RP, skierowane do opozycji - do  Prawa i Sprawiedliwości i  Premiera Jarosława Kaczyńskiego w szczególności, do wszystkich Polaków, domagających się od władz państwowych Rzeczpospolitej Polskiej uczciwego i rzetelnego śledztwa smoleńskiego. Słowa prorocze bo dziś wyraźnie widać – kto chce wygrać wybory na katastrofie smoleńskiej, dla kogo Smoleńsk jest atrakcyjnym hasłem w kampanii wyborczej ! To partia Tuska, Kopacz i Komorowskiego oraz całego towarzystwa spod znaku „państwo polskie zdało egzamin” – NPW, OPW, prokuratora generalnego RP itd., itd.

...Pisałam w kwietniu 2012 r.:

W histerycznym tańcu św.Wita
szaleje Bronek i PO-elita –
na wieku trumny rozparli łokcie
i obgryzając nieboszczce paznokcie
na pohybel piją plując na smoleńskie kości
ci, którzy się głoszą partią miłości.
 
Larum, Polacy! Niechaj kto żyw - bieży
bo w tej że trumnie polski orzeł leży!
Nie daj Bóg gdy truchła wieko się zatrzaśnie
niejeden wieczorem jako Polak zaśnie
budząc się z rana pod butem zaborcy
gdy Polskę sprzedadzą jej właśni wyborcy!
 
 
To też były słowa prorocze bo Polska już prawie sprzedana - przez PO i jej wyborców. Dziś czas dopisał do nich pointę:
 
 
Lata się toczą, miesiące mijają,
a smoleńskie łzy wciąż nie wysychają...
...W wyborczym tańcu św.Wita
znów szaleje Bronek i PO-elita !
Słowa Donalda były prorocze –
bo dziś znów w smoleńskie trumny ten sam but łomocze.
 
 

DZIŚ 10.02.2015... ZAPAL ŚWIATEŁKO PAMIĘCI !!!
DO MODLITWY ZA DUSZE 96 OFIAR SMOLEŃSKICH DOŁĄCZ MODLITWĘ ZA TYCH,
KTÓRZY MUSIELI UMRZEĆ TYLKO ZA TO, ŻE MOGLI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU PRZYBLIŻYĆ.
CZEŚĆ ICH PAMIĘCI !
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA !