Jan Tomaszewski dzięki nowej partii pnie się coraz wyżej

   Jan Tomaszewski, wyrzucony z PiS za hasła proputinowskie, ostatnio robi niezwykle spektakularną karierę polityczną dzięki nowej, tym razem odpowiadającej mu pod względem ideowym, partii.

   Tutaj, podczas debaty z przedstawicielami społeczeństwa...

Poniżej:
Zwiastun nakręconego niedawno filmu dość krytycznie podejmującego tematykę zjawisk charakterystycznych dla postsowieckiej rzeczywistości krajów typu Czecia Erpe.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-02-2015 [10:30] - NASZ_HENRY | Link:

W PO POtrzebują POpaprańców ;-)