Polski wzorzec patriotyzmu i uczciwości!

POLITYK - WZORZEC UCZCIWOSCU zleca bez zezwolenia i bez pieniędzy jakieś prace związane oczywiście z kosztami i gwarantuje pokrycie kosztów.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI odmawia zapłaty za poniesione koszty. Twierdzenie, że nie może wsiąść kredytu jest wyłącznie dla idiotów, bo jak uczciwy człowiek może zlecać prace nie mając pieniędzy?
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI jako szara eminencja i polityk o największych możliwościach w kraju prowadzi jakąś miliardowa działalność gospodarczą.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI jak lichwiarz liczy zyski z najmu planowanych inwestycji.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI Nasuwa się pytanie jakie są priorytety tego pana.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI nie posiada prawa jazdy, ale mając służbową limuzynę jest mu ono zbędne.
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI nieposiadający konta bankowego, ale po co mu konto, skoro nie płaci za nic także za swoje zobowiązania
POLITYK – WZORZEC PATRIOTYZMU zleca prace nie polskiej a austriackiej spółce jak na prawdziwego partii(di)otę przystało! Dla tego WZORCA PATRIOTYZMU polski biznesmen to mafioso!
POLITYK – WZORZEC UCZCIWOSCI PATRIOTYZMU bardziej dba o interes Polaków czy o własne interesy? Rozejrzyjmy się wokoło a odpowiedz nasunie się sama!

Oto POLSKI WZORZEC PATRIOTYZMU i UCZCIWOSCI i dlatego w tym kraju jest jak jest i nie będzie lepiej!
 
Biznes tego pana przypomina polskie ustawy o IPN czy sądownictwie. Wszystko planowane na kolanie uchwalane w nocy na kacu i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności!

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-01-2019 [18:19] - zbieracz śmieci | Link:

Betonowy łeb wylazł z szamba bo to jego naturalne Spa i gównem pluje.Pluje bo nie podpiera się pełnym cytatem z nagrania ale swoimi konfabulacjami i to by było na tyle.
Ty jesteś zapewne wielkim patriotą tylko ,że nie tego kraju !

Obrazek użytkownika maks jamnicki

31-01-2019 [05:54] - maks jamnicki | Link:

zbieracz śmieci : Podejdźmy do tego tak. Oni tych obniżonych emerytur  nie wybaczą do piątego pokolenia. Już  zawsze u ich przedstawicieli  będzie skłonność do prezentowania orgii nienawiści i ziania siarką w kierunku rządu  i Kaczyńskiego. Przy takich właśnie okazjach jak sprawa tych "nagrań". Pewnie wyszła dyspozycja, wszystkie ręce na pokład, pisać i pluć. Na szatany najlepszy znak krzyża.   

Obrazek użytkownika Studentka

29-01-2019 [18:33] - Studentka | Link:

Dziwna przypadłość dotknęła część naszych blogerów, wrzody z nienawiścią popękały i zaczęły zalewać im rozum. Szkoda, bo czytać tego już nie da rady, a i czasu szkoda.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-01-2019 [19:33] - zbieracz śmieci | Link:

Nie nasze toto nie nasze alepolskojęzyczne ścierwo z ten kraj!

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-01-2019 [20:06] - Pani Anna | Link:

Studentko, co prawda to prawda. A  napisał to WZORZEC OBYWATELA "tenkraju". I co, jak co, ale ten  konto ma z pewnością :))

Obrazek użytkownika Swisspola

29-01-2019 [20:38] - Swisspola | Link:

Szanowna pani, widzę, że jedynym pani argumentem jest brak tej spacji! No cóż, każdy ma swoje wzorce i własną sile argumentów. Gdy ich niektórym brakuje, przechodzą do argumentu siły i ataków ad persona! Życzę miłego dnia!

 

Obrazek użytkownika Swisspola

29-01-2019 [20:30] - Swisspola | Link:

Szkoda, że zabrakło w pani wypowiedzi argumentów które mogłyby być podstawą dalszej dyskusji.  Oczywiście jeśli twierdzi pani, że normalnym jest zlecanie prac bez posiadania zezwoleń i pieniędzy przez osobę na takim stanowisku i z takimi możliwościami. Jeśli uważa pani, że prawdziwy patriota zleca takie zlecenie firmie zagranicznej jednocześnie własnego developera nazywając mafiosa, to rzeczywiście szkoda jest czasu na dyskusje. Proszę przeczytać komentarz „zbieracza śmieci”, czy faktycznie się pani pod nim podpisze? Ja tylko przypomnę, że ktoś, kto zataja przestępstwo podlega karze, a pan Kaczyński oskarżając kogoś o poczynania mafijne musi posiadać jakaś wiedze która musi zgłosić do prokuratury (Art.240 KK)!  Nie mówiąc już o obowiązku obywatelskim i politycznym jako najważniejszy polityk frakcji rządzącej. Zresztą to nam obiecywał przed wyborami!

Szanowna pani w 2015 roku bardzo cieszyłem się z przegranej poprzednich, katastrofalnych rządów PO i PSL-u, ale obawiałem się rządów PiS-u, bo bardzo negatywnie oceniałem PiS jako opozycje! Dlatego obiecałem, że obdarzam ich ograniczonym zaufaniem, ale będę bardzo uważnie patrzył im na ręce co niniejszym czynie. Przykro mi, że mój wpis zranił w jakiś sposób pani uczucia polityczne.

Pomimo to życzę wszystkiego najlepszego i trochę więcej argumentów w dyskusjach, bo inaczej będą one na poziomie szamba na wzór wspomnianego powyżej komentatora „zbieracza śmieci”!
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

29-01-2019 [22:23] - Pani Anna | Link:

To, co pan wyprodukował jest akurat na poziomie Czerskiej. Zaklinanie rzeczywistości i robienie aferzysty i to takiego, co to świetnie porusza się w świecie wielkiego biznesu, a nie tylko w światku ustawiania przetargu ze szwagrem w Pcimu Dolnym z PJK, a zdrugiej strony pokazywanie go jako kompletnego nieudacznika, co to nie ma nawet tego przysłowiowego konta w banku nie odnosi już skutku nawet wśród "targetu" GW, a pan próbuje tutaj, na NB. No cóż, powodzenia. Zawsze przecież może pan liczyć na przychylną opinię Jabego i Levaka levatzkiego, bo naszą Novalię gdzieś wcięło.

Obrazek użytkownika Swisspola

30-01-2019 [10:25] - Swisspola | Link:

Szanowna pani, zanim napisze jakąś notkę to przeszukuje dokładnie Internet po obu stronach politycznych i w miarę możliwości staram się falsyfikować każdą informacja znając manipulacyjne tendencje mediów. Proszę sobie poszukać. Instytut Lecha Kaczyńskiego na czele którego stoi pan prezes, który jest głównym udziałowcem spółki SREBNA. Ta natomiast stworzyła spółkę na Cyprze i chciała poprzez sieć spółek cypryjskich zakładanych bądź zatrudnianych przez spółkę SREBNA, a więc, przez instytut, którym kieruje pan prezes Kaczyński. Czy naprawdę pani nie widzi tutaj sprzeczności i to rażącej tego co mówi pan prezes i jak chce się jawić, z tym co faktycznie robi? Natomiast proszę panią faktów nie dyskwalifikuje to, że podała je również Czerska. Do tej pory jest nie wyjaśnione czy spółka Srebrna dostała zezwolenie na te inwestycje i Kaczyński przed wyborami samorządowymi sam ją zatrzymał, czy nie dostała zezwolenia. Spotkałem różne wersje w Internecie! Widzi pani sprawdza się stara prawda, że człowieka łatwiej oszukać niż go przekonać, że został oszukany. Proszę panią ja tylko pokazuję, że ten ciepły pan prezes ze swoim kotem i patriotyzmem, nie jest wcale taki jak chce, żeby go postrzegano, a do tego jest hipokrytą, bo krytykuje i to ostro innych za to co sam robi! I naprawdę nie jest żadnym usprawiedliwieniem, jak to wiele razy słyszałem, że tamci też tak robili, bo właśnie dlatego tamci przegrali wybory co i tym grozi. Tylko kto by ich mógł zastąpić jak po 30 latach degeneracji polskiej polityki i polskiego wyborcy brak jest już uczciwych polityków!

Kto nie z nami ten przeciwko nam. Odpowiem pani tylko tak: Różnica między idiotą a inteligentem polega jedynie na tym, że idiota popełnia ciągle te same błędy a inteligent ciągle nowe. Pora byłaby już wyciągnąć wnioski i spojrzeć prawdzie w oczy! Żeby jednak coś poprawić to najpierw trzeba byś świadomym własnych błędów! Niestety to nie moja wina ze fakty są dla wielu niewygodne i nieprzyjemne. Proszę sobie odpowiedzieć uczciwie na poniższe pytania.

Czy pan prezes ostro krytykował niejasne połączenia biznesu i polityki?
Czy pan prezes poprzez instytut i firmę SREBNA jawnie łączy sferę biznesu z najważniejszymi politykami w kraju?
Czy pan prezes ostro i słusznie krytykował wszystkich biznesmenów uciekających z kraju w celu unikania podatków?
Czy pan prezes poprzez instytuty spółkę SREBNA założył spółkę na Cyprze i w jakim celu?
Czy pan prezes i cały PiS nie sugerował, że prawdziwi patrioci w pierwszym rzędzie zlecenia dają polskim firmom, które płacą w Polsce podatki?
Czy pan prezes zlecił wstępne prace firmie polskiej czy zagranicznej?

Proszę sobie SZCZERZE odpowiedzieć na te pytania i zastanowić się na ile jeszcze pani zaufania zasługuje pan prezes? Ja pomimo tego życzę miłego dnia i lepszego samopoczucia!
 

Obrazek użytkownika Pani Anna

30-01-2019 [12:32] - Pani Anna | Link:

Panie Swispola, pan jesteś po prostu daremny. A jako "inteligent", to powinien pan wiedzieć, że pisze się "proszę pani" zwracając sie do kogoś, a nie "proszę panią". Proszę panią do ew. do tańca. I tak to jest z tymi pańskimi wypocinami, dla mnie daremne, odkąd postanowił pan przekonywać do tego, że zły rząd usiłuje zapobiec podwyżkom prądu, a teraz robi pan aferzystę z PJK. A jego kot, to pewnie taki "ojciec chrzestny". Rozumiem, przyszło zlecenie, do "ciągnie " pan temat z uporem godnym lepszej sprawy, choć już nawet na Czerskiej dali sobie z tym spokój. Swoją drogą, z człowieka, który nie godzi się na łamanie prawa i odpuścił inwestycję na miliard złotych, robi się przestępcę. Ze złodzieja, który kradł na lewo i prawo, robi się świętego, bo wariat pchnął go nożem, a "zrozpaczoną" wdowę zaprzęga do politycznej hucpy. Tym się pan lepiej zajmij, albo geszeftami Owsiaka. Tutaj nic pan nie ugra, już to mówiłam.

Obrazek użytkownika Swisspola

30-01-2019 [16:17] - Swisspola | Link:

Szanowna pani, rzeczywiście przepraszam za ten błąd i chociaż wynika on z automatycznego korektora to jednak powinienem lepiej sprawdzać wpisy na tyle, na ile czas mi pozwala. O inteligencji i wychowaniu świadczy poziom wpisów jak i siła argumentów bądź ich brak co ponownie pozostawiam do pani osobistej oceny. Ja jak zawsze życzę miłego dnia i pozdrawiam serdecznie. 

 

Obrazek użytkownika Jan1797

29-01-2019 [19:37] - Jan1797 | Link:

Przepraszam, z ławki zbyt szybko się poderwał? To kapiszon, jeżeli zaś rolnik pyta  
o PGR'y, rozumiem łatwiej byłoby prusom kupić nie rozdrobnione, cóż plecy dolne.
https://twitter.com/kwotawolna...
 

Obrazek użytkownika Anna Borycka

29-01-2019 [20:08] - Anna Borycka | Link:

A w siedzibie PiS  #JaCieNieMoge kot Prezesa  dziś w nocy robi dyskotekę!  NAMIARY

 

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

29-01-2019 [21:41] - zbieracz śmieci | Link:

Marny z ciebie prowokator boś nieuk a twoja wiedza to ta co ci w sms nadadzą i łże 24.Umowa może byc ustna i spisana i obie sa równoprawne jesli w razie nieporozumień jedna ze stroudowodni ,że druga łże i chce kasy za to czego nie zrobiiła.
Austryjak chciał kasy a Prezes faktur i nie chciał płacić za coś co nie podparte byłoby fakturą.
Brak faktury i zgoda Prezesa na zapłacenie to pewne na bank ,że następnego dnia byłby oskarżony o szkodzące działania na rzecz spółki w domniemaniu kradziez i wywiezienie kasy w porozumieniu  ze zleceniobiorcą.Paniał wania ,ponoć uczycielu gdzieś w obcych landach w jakiejś uczelni technicznej im/łomonosowa.
Dziś stokrotka wpadła po raz kolejny gdy oskarża PIS w szczytowanie tracąc zmysły ale tylko dzieki Panu Derze z Kancelarii Prezydenta który ją skutecznie wystudził
odzyskała.[w tej samej sprawie]!

Obrazek użytkownika Trotelreiner

30-01-2019 [09:11] - Trotelreiner | Link:

Już po drugim wpisie wpisie @Swisspola...chyba to komentarz...ktoś go rozszyfrował i napisał kim jest ten użytkownik NB.
Trzeba by sie cofnąć do początków jego tu pobytu...ale komu by sie chciało...?
I bliże wyborów tych marcowych i tych jesiennych....tym więcej masek opadnie..."i zadywitsa cjełyj swiet bożyj" ....że zacytuje Sienkiewicza z Ogniem i Mieczem
http://www.akademiaprymusa.edu...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

30-01-2019 [17:52] - zbieracz śmieci | Link:

To ja bo mam uczulenie na agenciaków ,miał drugie konto i podobnie jak echo 24 tamten go wspierał gdy dostawał po grzbiecie !

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2019 [11:11] - xena2012 | Link:

Na tasmach jest taka wypowiedź Kaczyńskiego-,,,tamci nielegalnie nam to uniemozliwiają.''Czyli taka buduwa nie jest czynem zabronionym czy aferalnym a wydanie zgody nie jest czymś wyjatkowym lub niespotykanym.Po prostu władze W-wy nie chciały wydać odpowiednich dokumentów umożliwiających budowę choć np.w 2010 roku na Siennej PO chciała zbudować 240m budynki. Gdyby o pozwolenie na budowę wystąpił ktokolwiek inny niż Kaczyński z pewnością by ją uzyskał bez żadnych trudności.Dyszace z nienawiści media powinny zastanowić się nad kwestią własnej uczciwości zanim zaczną zwyczajowo atakować zawsze tę samą osobę.I przestńmy wreszcie bazować na sprawie braku konta czy prawa jazdy jakby to właśnie miało świadczyć o człowieku czy jego ucziwości,bo tak Pan to Pan przedstawia w swoim blogu w słowach:Polityk -wzorzec ucziwości nie posiada prawa jazdy ale posiadając słuzbowa limuzyne jest mu ono zbędne.Polityk-wzorzec ucziwości nieposiadający konta bankowego,ale po co mu konto skoro nie płaci za nic ,także swoje zobowiazania''.To już niestety wygląda na głęboką niechęć o ile nie na słowa nienawiści.Skąd Pan wie ,że Kaczyński nie płaci zobowiązań,winien jest coś Panu? .Nawet na tasmach widać ,że Kaczyński nie uchyla się od płatności ale chce by to było zgodne z prawem i po przedstawieniu faktur.Czy jazda limuzyną to coś negatywnego,inni politycy limuzynami nie jeżdżą?

Obrazek użytkownika angela

30-01-2019 [11:58] - angela | Link:

Pan adwokat mafii, powinien zadbac  o swojego klienta, żeby uzyskał zapłatę za swoją robotę, tzn wystąpić o wydanie stosownych dokumentow na budowę panu Kaczyńskiemu.
Weźmie górę dbałość o klienta, czy nienawiść do Kaczyńskiego,  ot zagwozdka dla pana mecenasa.

Obrazek użytkownika Swisspola

30-01-2019 [12:40] - Swisspola | Link:

Oczywiście, że pani ma racje a moje wspomnienie o koncie i braku prawa jazdy w żadnym razie nie było w kontekście negatywnym. To co miałem na myśli to wizerunek można powiedzieć uczciwej ofiary, której nie potrzebne prawo jazdy ani konto w banku a w rzeczywistości to polityk robiący nie zawsze otwarte interesy powiązany z biznesem a to tego uciekający przed polskimi podatkami na Cypr co sam tak ostro krytykował. Kontekst mojej wypowiedzi jest taki, że po 30 latach degenerowania polskiej polityki nawet polityk wyglądający na kryształowo czystego, uczciwego i raczej niedorajdę życiową gdzieś tam kreci lody. Ja wcale nie piszę, że Kaczyński robi coś nielegalnie, choć zakładanie spółek na Cyprze i robienie poprzez nie interesy w Polsce do złudzenia przypomina pana Ałganowa czy inne szare eminencje nie tylko  z SLD, tak ostro krytykowane przez pana prezesa!
 

Obrazek użytkownika angela

30-01-2019 [13:51] - angela | Link:

Swisspola niektóre zwroty ma już we krwi. " Kreci lody". Otoczenie,  a szczególnie wychowanie pozostawia swoje, że taki człowiek chce wszystkich zrównać do swojego poziomu. To właśnie u was totalniacy,  sa macherzy do kręcenia lodów.

Obrazek użytkownika Swisspola

30-01-2019 [16:30] - Swisspola | Link:

Ma pani racje, ale dyskutując z polską "inteligencją" czy to tą pro PiS-owska czy też tą pro PO-wską faktycznie można zapomnieć poprawnej polszczyzny! W tym temacie ma pani racje. Zresztą ci "totalniacy" to także nowomowa Polska tylko zdaje się z drugiego bieguna, tego "poprawnego"! Proszę przeczytać wpisy np. „zbieracza smieci”, wtedy udowodni pani czy naprawdę pewien poziom i poprawna polszczyzna leży pani na sercu, czy to tylko kij na myślących inaczej? Pozdrawiam serdecznie!
 

Obrazek użytkownika angela

31-01-2019 [08:30] - angela | Link:

Swisspola, faktycznie, " krecenie lodow, " to wybitnie inteligentne określenie ordynarnego złodziejstwa. 
Próbuje zbliżyć się do panskiego poziomu,  żeby Pan mógł  zrozumieć, że nic nie ma do powiedzenia, na temat afery Kaczyńskiego,  bo po prostu jej nie ma. Brakuje panu argumentow , dlatego czepia się stylu, zresztą jak wy wszyscy, totalniacy. 

Obrazek użytkownika maks jamnicki

31-01-2019 [16:25] - maks jamnicki | Link:

Angela: szkoda na niego czasu. Ten rząd obciął im kominowe emerytury, będą pluć do śmierci.

Obrazek użytkownika xena2012

30-01-2019 [18:05] - xena2012 | Link:

,,Do tej pory nie jest wyjasnione czy spółka Srebrna dostaa zezwolenie na tę inwestycjęczy też Kaczyński przed wyborami samorzadowymi sam ją zatrzymał'' pisze Pan o 10:25.......Zdaniem pana Śpiewaka z MJN HGW sprzyjała Srebrnej,a radni PO przy wsparciu radnych PiS zagłosowali za budową po wyrażeniu zgody przez prezydent Warszawy jednak finalnie cofnięto zezwolenie.Na rynku warszawskim bardzo trudno bowiem robi się sprawiedliwy biznes i dlatego Kaczyński ze swoją uczciwością i poszanowaniem prawa musiał od inwestycji odstąpić.Przykre to,że nazywa Pan takie działania kreceniem lodów.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-01-2019 [18:36] - Jaworowski | Link:

Betonowy Pajac>><... prace związane oczywiście z kosztami i gwarantuje pokrycie kosztów.<<<
 Panie Betonowy Pajacu, czy waść nie kuma polskiego języka, umie czytać i słuchać ze zrozumieniem? Kaczor gwarantuje pokrycie kosztów i prosi o faktury, by je pokryć.  Czy chęć legalnego uregulowania zobowiązań  jest przestępstwem w tym post komuszym wciąż burdelu.? Czerwone świnie przyzwyczajone wiecznie do kręcenia lodów i  regulowania   swoich szemranych zobowiązań nielegalnie i  pod stołem, nie wyobrażają sobie, by można było zrobić jakikolwiek interes bez zachachmęcenia, ominięcia prawa i legalnie dokonanego przepływu kasy. Ten wasz zwyrodniały i chamski etos biznesowy staracie się  w sposób bezczelny przypisać  Kaczorowi. Nie uda się wam to i my tu jesteśmy po to, by to wam uniemożliwić.  Betonowy Pajac swoim bezczelnym, chorym i durnowatym manipulacyjnym wpisem przekroczył granice chamstwa tak ordynarnego, że brakuje mi słów, choć właśnie mnie ich nigdy nie brakuje.Nawet Krzych Pasierbiewicz nie wypisuje takich potwarzy jak Betonowy Pajac. Być może mu po prostu płacą mniej.

Obrazek użytkownika Jaworowski

30-01-2019 [18:42] - Jaworowski | Link:

Betonowy Pajacu, tu masz dla uzupełnienia wiedzy inny mój wpis na ten sam temat:
30-01-2019 [17:41] - Jaworowski | Link: Krzysio >>>Obawiam się
Krzysio >>>Obawiam się wszakże, iż przekonanie obywateli o tym, że wielebny marszałek Ryszard i błogosławiona marszałkini Beata wierzą w to,...<<

Krzysio ty i twoi splatfusiali czerwoni kumple płacili za wszystko z kasy państwowej za to,  co im każdy szubrawiec podsunął, gdyż przy okazji brali w łapę ile zdołali unieść i nigdy nie pytali nawet za co płacą. Tak było z wszystkimi zamówieniami publicznymi, szczególnie tymi z wolnej ręki. Każdy normalny człowiek o zdrowym umyśle chce wiedzieć za co płaci. Żądanie przez Kaczora kwitów z wydatków firmy jest dla was kuriozalne, gdyż przyzwyczailiście się do kręcenia lodów i dokonywania przepływów finansowych pod stołem, najlepiej gotówką lub z udziałem rajów podatkowych typu Bahamy, Księstwo Monako, Księstwo Liechtensteinu, Kajmany itp.