UWAGA!!! Rudy lis bada grunt do powrotu!

Rudy Lis, Kroll Europy szykuje się do powrotu. Naprawdę nie wiem jak się przed tym katachlizmem uchronić. Królowa Europy Angela już nie potrzebuje podnóżka. Rudy Murzyn zrobił swoje, Rudy Murzyn może odejść. Jak na niego patrzę, to muszę mu przyznać racje, że POLSKOŚĆ jaką on reprezentuje to NIENORMALNOŚĆ! To polskość volksdeutscha! Miejmy się na baczności, bo jak znam głupotę tego narodu to na złość i PiS-owi i totalniakom z PO-N może przyjąć go z otwartymi ramionami. To jest absolutnie możliwe, a jeszcze nie posprzątaliśmy dobrze po ostatnim bajzlu jaki nam ta łajza zostawiła. Rodacy uważajcie, bo to jest największa łajza polityczna na polskiej scenie politycznej bez podziału na partie polityczne! Że ktoś jeszcze słucha tą łajzę!!!
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Ula Ujejska

10-11-2018 [11:48] - Ula Ujejska | Link:

Mamy podobne przeczucia. Obstawiam jednak na wygraną "Ja cię załatwię" Grześka Schetyny :) Nie mam nic przeciwko tej bratniej wojnie - niech się biją do upadłego. Polska na tym skorzysta.

Obrazek użytkownika Jabe

10-11-2018 [12:16] - Jabe | Link:

Ostatnio zrobiono mu reklamę. Mógł się popisać na przesłuchaniu w komisji. A pewnie już się martwił, że go nikt nie pamięta.

Obrazek użytkownika xena2012

10-11-2018 [14:49] - xena2012 | Link:

No przecież po to Frau Merkel nawiedziła Warszawę z całym dworem aby ten podnóżek nieco sfatygowany nam zwrócić. Oczywiście aby ten wysłużony w PE mebelek zainstalować w Polsce na poczesnym a nawet chyba pierwszym miejscu.Przy tej epokowej wizycie miny Polaków jakieś skwaszone a plany odnośnie Marszu Niepodległości nagle zmienione.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

10-11-2018 [19:05] - rolnik z mazur | Link:

Jeśli Polacy go wybiorą na wodza, co jest całkiem prawdopodobne, to po prostu na nikogo  lepszego nie zasługują. Pzdr

Obrazek użytkownika mmisiek

11-11-2018 [00:24] - mmisiek | Link:

"Miejmy się na baczności, bo jak znam głupotę tego narodu to na złość i PiS-owi..."
- - -
To nie tyle głupota co sterowanie poprzez podkręcanie emocji aż do wyłączenia myślenia - mam wrażenie, że coś takiego jest u nas uskuteczniane.

Obrazek użytkownika Swisspola

11-11-2018 [16:11] - Swisspola | Link:

Oj chyba Polacy nie są tak sterowalni. Żeby Polaków do czegoś namówić, to albo trzeba natrętnie lansować opcje odwrotną, wtedy przekornie wybiorą drugą opcje, albo pokazać, że sąsiad ma więcej wtedy zagra nasza narodowa zawiść, albo należy Polaków skłócić, wtedy wyłańczają myślenie i reagują emocjonalnie, co w dobie informacji, Internetu i dyktatu mediów jest nader łatwe. Mamy właśnie do czynienia z tym trzecim przypadkiem, czyli bezmyślne emocje tzw. odmrażanie sobie na złość uszu. Najgorsze jest to, że zdecydowana większość tzw. klasy politycznej, nie tylko to wykorzystuje ale wręcz inscenizuje i powoduje. Dzięki temu mamy od lat tych samych polityków przy korycie i kompletnie skłócone społeczenstwo!
 

Obrazek użytkownika Lektor

11-11-2018 [17:56] - Lektor | Link:

I popatrz, dość że rudy to jaki sprytny !   Ostatnio w Łodzi wezwał swoich kłamców, złodziei i zdrajców z PO, aby pokonali  współczesnych bolszewików.  Porypało mu się całkowicie.
A oto zdjęcie współczesnych bolszewików !
http://static.300polityka.pl/m...