Nasze pisowskie leśne dziadki i druga tura

    Ewidentny przekręt? Drobne przekręty? Nie przekręt? Zastanawia mnie, gdzie są te niezależnie policzone wyniki? No bo ileż jest tych komisji obwodowych w takim powiecie (czy nawet w dużym mieście)? I ileż powiatów w województwie? Cóż to za sztuka policzyć?
   Podobno ludzi do komisji i liczenia głosów to PiS miał wręcz za dużo…
   Że PiS wygrał, a większości mieć nie będzie? Tak jakby nie było wiadomo, że Partia Obiboków dogada się w sejmikach z Prorosyjską Sitwą Lumpów, a na terenach zurbanizowanych z takimi dajmy na to Wackami Machlojskimi… Przecież oni dogadani są już dawno.
   A ja mówię, że w paru miejscach to PiS mógł wygrać naprawdę! Gdyby chciał.
   Rozbawił mnie jeden leśny dziadek (taki leśny dziadek z PiS) z pewnego miasteczka. Że on to niby wyklucza układy z tymi całymi Machlojskimi.
   No dobra, moje drogie leśne dziadki, ale takich Machlojskich to wyście już nieraz nawet nie na talerzu, ale na widelcu mieli...
   No, ale skoro żeście z takimi Machlojskimi lody kręcili, a nawet w machlojskie machloje tak się wkręcili, że pewnym sprawom wspólnie łeb ukręcali… to teraz to sobie możecie… wykluczać.
   A najbardziej zabawne jest to, że teraz tacy Machlojscy do was, leśnych dziadków (do pisowskich leśnych dziadków) mrugają, żebyście się czasem nie zmarginalizowali, bo oni, Machlojscy, to przecie otwarci do dialogu i ze wszystkimi rozmawiać chcą.

   No dobra, temat talentu leśnych dziadków (naszych pisowskich leśnych dziadków), niekoniecznie w tych dniach najważniejszy…
   Jest temat pilniejszy:
   Druga tura.
   W Krakowie może wygrać Marek Lasota. Naprawdę ma szanse!
   Pytam:
   Gdzie jest kampania przed drugą turą?
   Ile spotkań kandydata z wyborcami zaplanowaliście (bo chyba zaplanowaliście jeszcze przed pierwsza turą)?
   Ile razy w tym tygodniu spotkaliście się z kandydatami, którzy odpadli w pierwszej turze, a którym może być z nami po drodze?
   Co zrobiliście dla pozyskania ich elektoratu?
   Co dzieje się ze sztabem?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

21-11-2014 [11:18] - Józef Darski | Link:

W Rumunii każda z głównych partii liczy niezależnie i jakoś potrafi. PiS potrafi tylko gadać i żyć w mitomanii i fikcji. A teraz czeka na pochwały za rozsądek. No to doczeka się. Będzie nawet zdziwione. Ja czekam na wiece na stadionach potępiające wichrzycieli.

Obrazek użytkownika Studentka

21-11-2014 [11:46] - Studentka | Link:

Panie Darski, niech Pan załatwi choć jeden stadion i pozwolenie na wiec na nim. Słowa, słowa ,słowa...