POLIN jest już blisko. Podlasie sprzedane

Mam przykre wiadomości. Dochodzą do mnie informacje, iż Polska została sprzedana - przynajmniej jej część. Szykujcie schrony - róbcie konfitury. Koniec Polski jest bliski - jeśli nie nadejdzie Katechon nic po nas nie zostanie.

Z informacji jakie do mnie docierają wynika, iż PiS sprzedał Izraelowi(za darmo) całe Podlasie. Będą się tam przeprowadzać Żydzi z Izraela. Na początku jedynie 10 milionów, potem pozostałe 8 milionów. Operacja przerzutu rozpocznie się jednak dopiero po wybudowaniu Centralnego Portu Lotniczego. Mossad musi bowiem najpierw wybudować tam podziemne laboratorium, a następnie wydrążyć tunele podziemne, którymi Żydzi niepostrzeżenie będą nocami przenikać między gojów.

Kanalizacja twój wróg!

Wszystko wskazuje na to, że pomysł z podziemnymi tunelami jest jedynie odgrzaniem starej koncepcji kanalizacji(z 1900), za pomocą której Żydzi i szarlataneria chciała niszczyć i rozpijać polskich chłopów:

Kiedyś chcieli budować kanalizacje którą przenikali do zdrowych, słowiańskich tkanek społecznych. Dziś mają to być tunele prowadzące od CPL - głównie na Podlasie ale i do Warszawy, żeby posłowie PiS mieli jak uciekać gdy prawda wyjdzie na jaw.

Jak się bronić?

Wydaje się, że nie ma już ratunku. Niewielkie szanse daje jedynie nadejście Katechona. Mitycznej postaci - tego "kto podtrzymuje istnienie świata i powstrzymuje apokalipsę, panowanie Antychrysta i bitwę na polach Armagedonu."(za konserwatyzm.pl). Nie jest wiadome kto miałby nim być. Wiadomo jednak, iż musi to być postać SILNA, która przeciwstawi się zgniłemu Zachodowi oraz równocześnie religijna i uduchowiona.  


(zupełnie przypadkowe zdjęcie, losowo wybrane z internetu)

Módlmy się o zwycięstwo w tej wojnie!

Ksawery Meta-Kowalski

(DISCLAIMER: powyższy wpis jest jedynie humorystyczną interpretacją zalewającego nas ostatnio contentu w sieci. Sarkazm na wiadomą propagandę. Autor ciągle jest normalny ;) )

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika smieciu

01-07-2018 [14:52] - smieciu | Link:

Z pewnością ten port lotniczy jest tak sam w sobie zbyt głupi by nie stało za tym coś innego. Tylko nie do końca jasne jest co.
Czy to będą Żydzi? Jakkolwiek to brzmi nie musi być wykluczone. Przede wszystkim lotniska służą do przewozu ludzi. Port lotniczy sugeruje więc operację związaną z ludźmi. Zbudowany gdzieś na wsi, będzie łatwiejszy do kontrolowania, jakieś dzikie transporty będą trudniejsze do namierzenia. Warto przypomnieć Operację Most. To było skomplikowane ale i tak dano radę. Jednak to były tylko tysiące ludzi. Do większej operacji wydzielone lotnisko, do którego nie będzie wglądu będzie dużo lepsze.

Ale nadal kto by tam wierzył że przybędą do nas miliony Żydów. Tylko że parę lat temu kto by uwierzył że Ruskie zajmą Donbas a w Syrii wybuchnie wojna. Nie mówiąc o dziwacznych imigrantach. Większość może uważać: to mnie nie dotyczy, to gdzieś ludzie świrują. Ale przecież są to sprawy naprawdę poważne. Poważne gdyż nie mają obecnie logicznego, sensownego  wyjaśnienia. Syria, Ukraina, Uchodźcy. Ale skoro ktoś już się za to wziął. Za takie brutalne rycie w ludzkim tyglu. To oznacza że jego plany mogą sięgać dalej niż się to zwykłemu człowieczkowi wydaje.
Przykładowo Blisko Wschodni kocioł może wreszcie eksplodować. Arabia już morduje w Jemenie. Katar stał się obiektem jakiś dziwacznych sankcji. No i przede wszystkim dojrzewa sprawa Iranu. Trump na spółkę z Arabią i Izraelem cisną. Żydzi już samodzielnie bombardują Syrię pod pretekstem obecności Iranu. Wydaje się że większy konflikt może wybuchnąć w każdej chwili.
A wtedy... różne mety dla Żydów porozrzucane na całym świecie będą jak znalazł.
A Polska? ZAWSZE była taką metą. Począwszy od średniowiecza przerzucano do nas Żydów. Tak więc byłby to po prostu kolejny raz. Zawsze było im u nas dobrze. Gdzie mają się więc wybierać?

Jeśli w końcu na świecie coś strzeli. A naprawdę wiele nabrzmiewa, na czele z wiszącymi na włosku światowymi finansami, to zaczną się dziać rzeczy, które dzisiaj mało kto sobie wyobraża. No i wtedy właśnie przyda się pisowski rząd zgody narodowej. Tak jak napisałem w ostatnim swoim tekście:
Lemingi zaakceptują bo przekonali się już do tego rządu.
Prawica (tak zwana) zaakceptuje bo ona już tak ma.
A lewica? Haha. Oni oczywiście też bo po prostu wykonają polecenia. Ale może być zabawne gdy będą jako jedyni, te właśnie sprzedawczyki, zwracać będą uwagę na różne absurdy ale zostaną zakrzyczani przez otępiałych zwolenników rządu.
Który ewidentnie jest rządem zaklepanym i ostatecznym. Gdyż już w oficjalnych mediach pompują jego sondaże.

Ten rząd będzie mógł więc przeprowadzić przekręt definitywny.

(bez sarkazmu, świat się zmienia, a ludzie mają klapki na oczach, wydaje im się że jest 500+ i w ogóle, czym się przejmować, ale ... zobaczymy)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-07-2018 [15:30] - Imć Waszeć | Link:

Haha dobre. Ale to nie jest przypadkowe zdjęcie. To zdjęcie bardzo dużo mówi o potencjalnym "Fortepianie" czy innym "Kotopłonie". Właściwie to jednego małego acz bezczelnego "Kotopłona" to już gościliśmy w POlityce. Ciekawostka o mowie ciała:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Marek1taki

01-07-2018 [17:36] - Marek1taki | Link:

To jeszcze nic - idąc w ten deseń - wychodzi na to, że Trump i Natanjahu to PZPR. Pierwszy wypowiedział Iranowi umowę, a drugi poparł przypadkowo protestujących przechodniów, którzy rozbroili arsenał.

Obrazek użytkownika Lektor

01-07-2018 [19:21] - Lektor | Link:

Ksawery, przecież 1 kwiecień i prima aprilis jaż dawno minął. Spałeś do tej pory ?!! Jeśli nie to puknij się !!!

Obrazek użytkownika Valdi

01-07-2018 [23:46] - Valdi | Link:

A co z Kielecczyzną ?

Obrazek użytkownika Lektor

02-07-2018 [15:41] - Lektor | Link:

Kielecczyzna będzie sprzedana Azerbejdżanowi, Rzeszowszczyzna Ukrainie, Zachodnie Pomorze i Śląsk Niemcom, Kaszuby Holendrom ........... itd.  A kacapów, którzy piszą takie głupie notki oddamy za darmo, byle za granicę i to gdzieś daleko !!!

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

02-07-2018 [17:37] - Ryszard Surmacz | Link:

To jakaś zajawka? Od lat już się powtarza w kuluarach, że Suwalszczyzna jest zagrożona ze względu na występujący tam wanad i tytan.