„Mogę udać, że mnie k…wa ni ma” zainaugurował kampanię

    Jak można przeczytać w sieci, „Mogę udać, że mnie k…wa ni ma” zainaugurował właśnie kampanię.
   Szczególny rodzaj patologii zwanej majchrowszczyzną trwa
w Krakowie od lat. Wiele na ten temat mogą powiedzieć ci, którzy - niezależnie zresztą od poglądów politycznych, bo i ci bardziej z prawa i ci bardziej z lewa - uczestniczyli w jakichkolwiek poważniejszych działaniach społecznych w mieście czy też mieli okazję zetknąć się z arogancją lokalnego urzędniczo-polityczno-towarzyskiego układu podczas ogłaszanych przez miasto niby to "konsultacji". Czy naprawdę jesteśmy na tę patologię skazani?

(film z youtube sprzed kilku lat)

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

07-10-2014 [17:54] - Lektor | Link:

Tak, taki właśnie język panuje w PO, jak zresztą słyszeliśmy wcześniej z nagrań ministrów w Sowa i Kumple. I proszę sobie wyobrazić, że ponad 30% Polaków popiera to bydło. Niesłychane !!!

Obrazek użytkownika Chatar Leon

07-10-2014 [21:19] - Chatar Leon | Link:

To wpradzie egzemplarz nie z platformy, tylko postkomuch. Natomiast przed dwoma laty w przeddzień rocznicy wybuchu rewolucji październikowej tenże komuch ze swymi radnymi i platforma zawarli w Krakowie koalicję.
Nie mam tez wątpliwości że PO liczy na zwycięstwo komucha, a jako ściemę wystawiło jako swoją kandydatkę niejaką Patenę, która jest pośmiewiskiem także dla lokalnych platformersów.
Niestety w Krakowie mamy równoczesnie najgorsze chyba lokalne władze PIS w Polsce.