Radio Kraków i Niezależna znalazły ńjusa. Halo, tu ziemia!

    Czytam właśnie (jest 5 października) na Niezależnej ńjusa pt. Nielegalna agitacja w Krakowie. Kandydatka Platformy miała ofertę dla radnych, na temat zdarzenia z udziałem radnej miasta Krakowa Marty Pateny, będącej kandydatką PO na prezydenta miasta. Jako źródło informacji Niezależna, obok samej siebie, podaje także Radio Kraków. Wklepuję zatem w wyszukiwarkę "Radio Kraków" wraz z treścią podanej informacji. No i wychodzi mi, że Radio Kraków też ma ńjusa: Marta Patena złamała prawo? Nielegalna agitacja kandydatki PO na fotel prezydenta Krakowa. W Radiu Kraków jest to ńjus wczorajszy (4 października). Ani Niezależna ni Radio Kraków nie podają, kiedy miało miejsce zdarzenie.

*  *  *

   Halo, halo, tu ziemia!
   Informację na temat agitacji prowadzonej przez radna Patenę w radzie dzielnicy Bronowice podałem sześć dni temu (29 września) na niniejszym blogu. Nawet wtedy specjalnym newsem ona nie była, gdyż trzy dni wcześniej (26 września) informacja na ten temat pojawiła się na stronie Fundacji Stańczyka (na którą się powołałem).

   No więc jeśli ktoś chce dowiedzieć się konkretów, odsyłam:
- do strony Fundacji Stańczyka,
- do mojego wpisu z dnia 29 września.
Występ radnej Pateny obejrzeć można na filmie z youtube, do którego link znajduje się zarówno na stronie Fundacji Stańczyka, jak i na moim blogu (zamieszczam go jeszcze raz poniżej).

PS. Ciekawe, kiedy redakcja Niezależnej zauważy niniejszy wpis.

YouTube: