Kłamca zaprzysiężony czyli pROPUTINOWSKIE oBSRAJNOGI w akcji

    Kłamca został... zaprzysiężony. Dobre, co?

   Czym różnią się proputinowskie obsrajnogi (w skrócie p.o.) z organizacji terrorystycznych DNR i ŁNR od proputinowskich obsrajnogów z czeciej erpe?
   W pierwszym przypadku strzelają, rujnują kraj, rozpowszechniają kłamstwa i wspierają politykę Putina.
   W przypadku drugim, póki co, tylko rujnują kraj, rozpowszechniają kłamstwa i wspierają politykę Putina. Na razie.

  
Tzw. rząd ŁNR. źr. Nasza Niwa

   Naprawdę, trudno wyobrazić sobie obecnie większą obrazę oraz bardziej demonstracyjny gest bezczelności wobec polskiego społeczeństwa, aniżeli powołanie na stanowisko premiera osoby znanej z publicznie wygłaszanych kłamstw, wspierającej putinowską propagandę a przy tym prezentującej sobą pod względem merytorycznym po prostu totalne dno.
   W krajach cywilizowanych podobna rzecz byłaby chyba niemożliwa.

.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

22-09-2014 [12:12] - NASZ_HENRY | Link:

Matrix w realu ;-)