Matematyka jest bezlitosna... albo krótko o "nowym" rządzie

0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0+0=0
słownie:
Zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero plus zero równa się zero.

   Lub zapisując inaczej:
19x0=0
słownie:
Dziewiętnaście razy zero równa się zero.

   Wersja dla humanistów
w języku sienkiewiczowskiej prozy poetyckiej:
Ch..., d... i kamieni kupa.
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

21-09-2014 [12:42] - wandaherbert | Link:

kurz und bundig ,oni sami się tak ocenili. Ch..,dup. i kamieni kupa

Obrazek użytkownika Patrykp

21-09-2014 [13:06] - Patrykp | Link:

Nie żebym się czepiał ale czy rząd stworzony przez PiS to były same ,,dyszki''? 

Obrazek użytkownika Chatar Leon

21-09-2014 [14:45] - Chatar Leon | Link:

Nie wiem, czy można stworzyć gorszy rząd, niż ten. Z tą całą wymianą a także stołkami w Brukseli dla tak przypadkowych osób jak Tusk czy BIeńkowska, wygląda to trochę tak, jakby chciano obrazić społeczeństwo i wyśmiać jakiekolwiek standardy etyki i przyzwoitości. Te osoby nie powinny pełnić żadnych funkcji publicznych. Totalne dno!!!

Natomiast co do porównywania PO i PiS-u, po prostu nie popadajmy w śmieszność. 
Nawet będąc sam osobiście świadkiem kompletnych kretyństw w wydaniu przedstawicieli tej partii na szczeblu lokalno-samorządowym (jest to temat osobny), nie mam najmniejszych wątpliwości, że każdy rząd pisowski będzie lepszy aniżeli rząd platformiano-proputinowski. Proszę porównać rządy PiS (nawet ze wszystkimi ich niepowodzeniami, których było niewiele) z kompletnie patologicznymi rządami Proputinowskich Obsrajnogów do spółki ze zsowieciałym peeselem.

Obrazek użytkownika Patrykp

21-09-2014 [20:29] - Patrykp | Link:

No jak poprzedni rząd był zerem i ten jest zerem to gorzej nie jest

Obrazek użytkownika Chatar Leon

22-09-2014 [09:43] - Chatar Leon | Link:

Nie porównywałem obydwu platformianych rząd (szczerze mówiąc jakiejś istotnej różnicy miedzy nimi nie widzę, po prostu zero równa się zero).
Napisałem natomiast, że nie wiem, czy można stworzyć gorszy rząd, co nie wyklucza mojego przypuszczenia co do stworzenia rządu identycznego pod względem swojego PO-ziomu.