Holockaust po polsku.

Wydaje mi się, że główna różnica między Izraelem a Polską odnośnie najnowszej ustawy o IPN polega na tym, że dla Żydów holocaust to wyłącznie mordowanie Żydów przez Niemców oraz ich pomocników. Oczywiście obecnie Żydzi wyolbrzymiają role w holocauście polskich szmalcowników, bo wymaga tego obecny interes Żydów marzących o restytucji mienia żydowskiego, także tego bezspadkowego. Chodzi o kolosalne pieniądze, a do tego ataku środowiska żydowskie szykują się od 73 lat. To nie podlega najmniejszej wątpliwości. Natomiast holocaust dla Polaków to nie tylko eksterminacja narodu Polskiego przez Niemców czy ich Ukraińskich pomocników bądź innych hitlerowskich pomagierów. Holocaust dla Polaków to również eksterminacja narodu Polskiego przez Sowietów, a może przede wszystkim biorąc pod uwagę okres trwania tych tragedii. Niestety tutaj bardzo znaczącą rolę odegrali w tej eksterminacji przede wszystkim odegrali Żydzi i to najczęściej Żydzi polskiego pochodzenia, sąsiedzi. Tak, tak panie Gross, słynni "Sąsiedzi". Wystarczy tylko zestawić fakty chronologiczne, aby zrozumieć przebieg stosunków polsko-żydowskich. To nie pierwsi byli szmalcownicy wydający Żydów w lapy gestapo. To nie pierwsze było Jedwabne. Najpierw to Żydzi wydawali Polaków sowietom, kradli ich majątki bądź wręcz polowali na Polaków i ich mordowali. Również zdecydowanie przewodnia role odgrywali w mordach katyńskich. A z tej perspektywy inaczej wygląda Jedwabne, polskie szmalcownictwo czy pogrom kielecki. Zresztą kropkę nad i miłości Żydów do Polaków a szczególnie do polskich patriotów postawili  żydowscy NKWD-ziści krwią swoich ofiar w kaźniach UB. I tu się sprawdza filozoficzna reguła przyczynowo-skutkowa. Czyżby Żydzi byli na tyle mało inteligentni, że nie znają bądź nie widza reguł tej zasady? Oczywiście, że nie, ale na skutkach tak pomyślanego holocaustu mogą bardzo dobrze zarobić, a przyczyny natomiast kosztowałyby ich zbyt wiele, wiec je pomijają! Jako polski patriota mam wielka pretensje do naszych pożal się Boże polityków i całego naukowego pionu IPN. Zamiast badać i głosić całą prawdę o czynach Żydów wobec Polaków, jak i o polskich szmalcownikach, to te łajzy uwikłały się w polityczną wojnę polsko-polską na teczki. Tak będziemy wiecznie bici po 4 literach, na własną prośbę. Czyż nie jest już pora odebrać władze w tym kraju idiotom i pseudopatriotom?
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2018 [16:05] - Imć Waszeć | Link:

Jeśli zmieni Pan w swoim artykule zwrot "środowiska żydowskie", na "agentura żydowska", to wszystko stanie się jasne. Oni nie działają jak "środowiska", nie przekonują do swoich racji i nie lobbują. Oni udają nas i robią wszystko, byśmy sami siebie znienawidzili. To jest ogromna różnica. Właśnie dlatego zamiast spisywać historię i szukać ostatnich świadków wydarzeń na kresach wschodnich, IPN grzebie na zmianę w teczkach działaczy strony czerwonej i styropianowej, jakby jeszcze nie dotarło do tych wybitnych naukowców, że całe te przemiany były ustawką, w której ucierpieli tylko ci, którzy za bardzo wczuli się w ten Matrix.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

05-02-2018 [17:03] - Kazimierz Kozio... | Link:

dlaczego milczy episkopat? pare dni wstecz obchodzili uroczyscie dni judaizmu byla tez heca z zapalaniem swiec hanukowych. lepiej sie nie wychylac kiedy trudno przewidziec decyzje PAD 

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

05-02-2018 [20:05] - Słoń Podwawelski | Link:

Wielce Szanowni Państwo:
Nie róbcie z igły wideł. Spokojnie. Trzeba uczyć się od Żydów i robić to samo. Sam jestem Słoniem z okolic Góry Mojżesza (Mount Sinai) . Widzę antidotum na to szaleństwo rozpętane przez rosyjskich żydów. Przywołajcie na pomoc Polskich Żydów w Izraelu. Oni doskonale wiedzą, o co chodzi i większość z nich jest naszymi przyjaciółmi. Chętnie wystąpię w telewizji i na konferencjach prasowych  z moimi braćmi i siostrami z Izraela , z którymi chodziłem do szkoły podstawowej w Warszawie, aby dać świadectwo prawdzie. Mój brat Ehud i jego żona Dalia (urodzona w Bukareszcie ), Tania -siostra Ehuda i jej małżonek Abi (Abraham urodzony w Iranie) chętnie damy wyraz patriotyzmu polskiego i miłości do ojczyzny naszych przodków: POLSKI!!! Bezinteresownie i sami zapłacimy za podróże i hotele. Dla Polski!!!

Obrazek użytkownika Swisspola

05-02-2018 [20:36] - Swisspola | Link:

Naprawdę dziękuję za dobre słowo, jak i za gotowość stawienia się za Polakami. Jednak widzi, pan w naszym kraju, nastąpi naprawdę "dobra zmiana" dopiero wtedy, kiedy sami będziemy umieć zadbać o własne interesy. Do tej pory zawsze o nasze interesy dbali inni i zawsze wchodziło tak samo. Pan jako Żyd powinien najlepiej wiedzieć, ilu to fałszywych proroków po świecie chadza. Jeśli natomiast nie nauczymy się dbania o własne interesy, to jak w XIX wieku nie powinniśmy mieć prawa do własnego, niezależnego państwa. Niestety wszystko zmierza w tym kierunku!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2018 [23:03] - Imć Waszeć | Link:

To przedostatnie zdanie jest właśnie parafrazą Starego Testamentu.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

05-02-2018 [23:00] - Imć Waszeć | Link:

Ja już to mówiłem, żeby zaprzyjaźnić się z Chasydami z Lelowa, to zostałem przezwany Cadykiem z Siemiatycz :)
Chasydzi z Lubawicza to opcja moskiewska.