Swięta, Swięta...

Jeśli ktokolwiek poczuł się moimi wpisami, bądź komentarzami dotknięty, ze szczerego serca przepraszam i proszę o wybaczenie. Mam nadzieje, że nasze dyskusje niejednokrotnie ostre i ad persona wynikały jedynie z troski o Polskę i Polaków, a nie z wybujałego ego. Jeszcze raz wszystkich serdecznie przepraszam i życzę zdrowych, miłych i wesołych świąt oraz szczęśliwego nowego roku dla wszystkich forumowiczów, dla Polaków i dla Polski no i oczywiście dla administratorów NaszeBlogi.pl
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

23-12-2017 [15:02] - xena2012 | Link:

A dobrej zabawy w Sylwestra Pan nie życzy ? Oczywiscie żartuję.Ja też życzę miłych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyslnego Nowego Roku.

Obrazek użytkownika Swisspola

23-12-2017 [15:25] - Swisspola | Link:

Bardzo dziekuję.
 

Obrazek użytkownika Anna Borycka

23-12-2017 [18:01] - Anna Borycka | Link:

Cieszę się że się Pan opamiętał i przeprosił.  W sumie ciekawie Pan pisze - ale nie ze wszystkim się zgadzam, więc nie chciałabym unikać Pana jak trędowatego. Jeśli utrzyma Pan taki poziom jak dzisiejszej notki, to będę częstym gościem na tym blogu.
Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.