Newsy z okolic ХУЙЛО: upadek GW-jazdy Śmierci, odlot Korwina

   GW-jazda Śmierci leeeeeeeci na pysk. 11 mln straty w pierwszym półroczu!
   Tymczasem nastąpił odlot Korwina. Korwin zastanawia się, czy mógłby najechać Rosję (źródło). Najpierw kategorycznie stwierdza, że oczywiście, po chwili, po krótkich dywagacjach dochodzi do wniosku, że w tych a nie innych okolicznościach przyrody to może jednak nie,  po czym ... po prostu odlatuje:

   Wszelako obecna Rosja rządzona jest przez prawicowca, który (tfu!) „gejów” wyśmiewa, wiarę chrześcijańską przywraca, podatki utrzymuje znacznie mniejsze niż w Polsce – w wyniku czego Rosjanie się bogacą. Miliony zamożnych Rosjan rozbija się po kurortach całego świata
   (...)

   Wystarczyło 25 lat demokracji by Rosjanie zaczęli nami pogardzać i z nas się śmiać. I dziś to Rosjanie mogliby najechać Polskę – by wyzwolić nas spod okupacji Unii Europejskiej. Oczywiście: nie zrobią tego. Bo czym moglibyśmy im za tę przysługę – z lekką nawiązką w dodatku – zapłacić? Węglem?

   Imponujące!

*  *  *

   Aczkolwiek od pewnego czasu trudno pozbyć się wrażenia, że Korwin reprezentuje identyczny poziom intelektualny co GW, zastanawiać się można, czyj odlot jest w istocie bardziej spektakularny.
   Gwiazda gwiazd, intelektualista, przedstawiający się w kategoriach my ludzie słowa, kultury, nauki, mediów, chwalący putinowską Rosję kilkanaście miesięcy po Smoleńsku i nazywający ją europejskim państwem kochającym wolność, półtora roku temu zdobył się na wyznanie: Putin przypomina mi Jarosława Kaczyńskiego: podobna bezwzględność, cyniczna zdolność do okrucieństwa, upodobanie we władzy.*
   Doprawdy, godne zastanowienia. Który odlot bardziej imponujący?

*  *  *

* więcej cytatów z Michnika - we wpisie sprzed niespełna miesiąca: Jak POżyteczny idiota Michnik dyskredytował opozycję w Rosji.

Z youtube:
Film z planety ХУЙЛО
albo Marsz Imperium
(na filmie: impreza opiewana swego czasu z zachwytem przez załogę GW-jazdy Śmierci)
.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

21-08-2014 [11:17] - NASZ_HENRY | Link:

Nie pokrojony tekst:
"Wszelako obecna Rosja rządzona jest przez prawicowca, który (tfu!) „gejów” wyśmiewa, wiarę chrześcijańską przywraca, podatki utrzymuje znacznie mniejsze niż w Polsce – w wyniku czego Rosjanie się bogacą. Miliony zamożnych Rosjan rozbija się po kurortach całego świata – pogardzając biedakami-Polakami łupionymi przez federastów z Brukseli i ich „polskich” pachołków.
Tak, proszę Państwa: jeszcze 25 lat temu Polak był przedmiotem podziwu Rosjanina. Kojarzył się z wyższą kulturą i większą zamożnością. Mit „Pańskiej Polski” był silny – i usprawiedliwiony.
Wystarczyło 25 lat demokracji by Rosjanie zaczęli nami pogardzać i z nas się śmiać.
I dziś to Rosjanie mogliby najechać Polskę – by wyzwolić nas spod okupacji Unii Europejskiej.
Oczywiście: nie zrobią tego.
Bo czym moglibyśmy im za tę przysługę – z lekką nawiązką w dodatku – zapłacić?
Węglem? "
Nie zaleca się wybiórczo cytować ;-)

Obrazek użytkownika Chatar Leon

21-08-2014 [12:05] - Chatar Leon | Link:

Po prostu cytuję fragmenty.
Podaję źródło - każdy może przeczytać całość, która nie różni się znacząco od zdań zacytowanych (PO-ziom poszczególnych zdań Korwina jest w istocie podobny).
Poza tym proszę się  zastanowić, czy istotnie miliony zamożnych Rosjan rozbija się po kurortach całego świata?
Jaki jest przeciętny poziom życia w Polsce i w Rosji?
Jakie są dysproporcje między bogatymi i biednymi w Rosji?
Ilu tak na prawdę jest zamożnych w Rosji?
Mówimy o właścicielach wysp i pałaców? Czy też o ludziach, których stać na tygodniowy czy dwutygodniowy ciąg alkoholowy w przyhotelowym basenie w ramach last minute na tureckim wybrzeżu?

Obrazek użytkownika alchymista

21-08-2014 [11:53] - alchymista | Link:

Filmik ładny, ale Korwin o gejach, a ci chłopcy na końcu w zielonych mundurach to idą prawie trzymając się za rękę... JAK IM NIE WSTYD? :-)))

Obrazek użytkownika Marek1taki

21-08-2014 [13:51] - Marek1taki | Link:

@autor
Fakty, że we wciąż sowieckiej Rosji nie promuje się homoseksualizmu jak w USA i UE, że władza sprzyja religii (z zastrzeżeniem, że używa jej jako narzędzia) i utrzymuje niższe podatki niż w Polsce są prawdą. Wskazuje to na zwrot w prawo a nie na prawicowość. Leninowski NEP też był zwrotem w prawo z przyczyn taktycznych.
Fakt, że miliony Rosjan wyjeżdża na wczasy zagraniczne też jest prawdą i dowodem na poprawę finansową i większą wolność osobistą ale poza byłymi gwiazdami rozrywki nikt tam nie emigruje.
Jaki jest aktualny stan rosyjskich dusz i ich rozdarcia między podziwem a pogardą dla Polaków nie wiem. Podejrzewam, że nadal przeżywają oba te stany skoro świętują odbicie Kremla.
Faktem jest, że "Rosjanie mogliby najechać Polskę – by wyzwolić nas spod okupacji Unii Europejskiej". Mogliby ale nie stać ich na to. Nie stać ich militarnie nawet na otwarte zajęcie większej części Ukrainy niż Krym, do zajęcia którego trzeba było ich długo prowokować. I nie stać ich ideologicznie aby to było wyzwolenie spod okupacji a nie narzucenie okupacji. Tu widać wyraźną przewagę niewidzialnej ręki okupanta, który robi rewolucje w krajach arabskich czy na Ukrainie by pogrążyć te kraje w wojennym chaosie.