Odbieranie obywatelstwa i banicja dla zdrajców!

Po co mamy Trybunał Stanu?

Do tej pory w III RP mieliśmy tylko dwie sprawy przed TS. Sprawa alkoholowa, w której większość sądzonych została uniewinniona a dwóch skazanych na 5 lat utraty biernego prawa wyborczego. Prawda, że sam TS zrobił sobie z siebie samego jaja. No i sprawa ministra Wąsacza, która została umorzona! Czy naprawdę uważacie, że nikt z naszych VIP-ów na to nie zasługuje? Jestem w stanie wymienić przynajmniej z 50 przykładów zasługujących na TS i na najsurowsze kary, a nie na 5-letnią utratę biernego prawa wyborczego! Jakże inaczej byłoby, gdyby nasi politycy nie ingerowali i nie uzależniali od siebie wymiaru sprawiedliwości. Można byłoby np. wykorzystać niezależny i sprawiedliwy TS i użyć przeciwko politykom szkalującym i szkodzącym Polsce i Polakom za granicą. Niech sobie te polityczne szuje nawzajem łby ukręcają, ale jeśli szkodzą Polsce i Polakom to dożywotni zakaz pełnienia jakichkolwiek funkcji publicznych włącznie z pozbawieniem obywatelstwa. Jeśli mamy wzorować naszą demokrację na najlepszych wzorcach starożytnych Aten, to przypominam, że w Atenach najsurowszą karą była banicja. Sokrates wolał oddać życie niż opuścić ukochane Ateny! Niech sobie Tusk i reszta tej zdradzieckiej bandy pozostaną w Brukseli bądź w Berlinie. Wyobraźcie sobie, jakby się Polska oczyściła z różnego rodzaju kanalii. Zreszta, gdyby takie prawo obowiązywało pod koniec XVIII wieku, prawdopodobnie nie doszłoby do rozbiorów!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ...Trzy kropki...

20-11-2017 [16:16] - ...Trzy kropki... | Link:

...Zgadzam się z Panem całkowicie !!!...

Obrazek użytkownika Art

20-11-2017 [16:30] - Art | Link:

W dawnej Polsce,która była poważnym państwem była kara banicji.I była to kara dotkliwa.Podkreślano przy tym,że nawet truchło nie ma prawa być zakopane w polskiej ziemi,aby tej ziemi nie zbezcześcić.Teraz złoczyńcy w Polsce są jak gdyby pod specjalną opieką.Osobiście uważam,że Thusk w wyborach prezydenckich nie ma szans.Chyba,żeby wybory były ustawiane jak za PO i PSLu.

Obrazek użytkownika xena2012

20-11-2017 [17:27] - xena2012 | Link:

I żeby to była banicja na Syberię!

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-11-2017 [17:58] - Imć Waszeć | Link:

Dokładnie.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

20-11-2017 [21:42] - StachMaWielkieOczy | Link:

Problem z Judaszami jest taki ze oni tylko na to czekaja zeby zostac "meczennikami" za sprawe.
Sami bez pomocy włażą  na krzyż i zakladaja sobie cierniowe korony przy akompaniamenie calych  armi medialnych psow
ktore tylko czekaja na znak aby zaczac profesjonalnie ujadac.

Najwieksza kara dla tych zdrajcow byla by medialna banicja i towarzyski ostracyzm.  Takich smieci nie powinno sie juz nigdy 
wiecej medialnie wpominac ani zapraszac do jakich kolwiek programow i dyskusji.
Nie komentowac ich wypowiedzi ani wpisow na Twitterze czy FB  Smiec to smiec ... i zero to zero
 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

20-11-2017 [22:56] - Imć Waszeć | Link:

Problem w tym, że przy braku reakcji też wlezą nam na głowę i zaczną tupać. A jak spadną, będzie taki sam krzyk oburzenia, jak po pałowaniu. Lewactwo już takie jest, gdyż zostało utworzone na tradycji judaistycznej, srogo doświadczonej w historii mordami i wypędzeniami w dziesiątkach krajów. Ot taka karma. Dlatego dziś wszystko, co wywodzi się z tego pnia kulturowego, ma zasadę Gumowego Kaczora z filmu "Konwój", która brzmi "Niby nic, a nóżki pracują". Parafrazując "Niby nic a gęby piłują". To trzeba uznać za pewnik i nie dać się zakrzyczeć, bo zaraz przejdą do żądania usług ekstra, na przykład służenia im i dogadzania. A kto niby ma w łapskach czołowe media, hę? Dlatego nie możemy ulegać ich destrukcyjnemu wpływowi i mimo wszelkich szykan, obelg oraz fałszywych oskarżeń mówić o nich prawdę. Gdyż to nie my jesteśmy źli, jak chcą wszędzie w świecie przedstawiać ten konflikt "interesów", bo o nich mówimy. To oni sami wsadzili łapska między drzwi i futrynę, bo sprzysięgli się z obcymi państwami przeciwko nam. Oni chcą po prostu, abyśmy zalegalizowali nie tylko aborcję, eutanazję, gejostwo, rozpasanie, ale także agenturę, sabotaż, dywersję i targowicę. Ja na to nie daję zgody, bo kupczyć Ojczyzną nie należy. Wiele jest dróg do naprawy Rzeczypospolitej, ale przede wszystkim trzeba odebrać im sądownictwo, wyższe uczelnie oraz stworzyć własne silne media.

Dziś w POlsacie od rana nadają, że komitet MN nie tylko nie odciął się, ale wręcz popiera hasła panslawistów. Pomimo tego, że zostało to już wyjaśnione przez odpowiednie służby. Gdzie są te działania, które przywrócą państwu powagę i wiarygodność, skoro pod PIS-em byle szmata finansowana z zagranicy może sobie bezkarnie nim gębę wycierać i jeszcze straszyć rząd? Co to do diabła jest? Botswana? Jeśli PIS jest szantażowany choćby nawet przez same Stany Zjednoczone albo krasnoludki, to powinien to narodowi szczerze ogłosić, albo podać się do dymisji. Bo nie może być tak, żeby kilku zastraszonych kolesi decydowało o losach 40 mln narodu i wszystkich przeszłych oraz przyszłych pokoleniach, w czasach, gdy znów odwieczni "przyjaciele" dobierają się nam do skóry i nawet tego nie kryją.

Obrazek użytkownika Lektor

21-11-2017 [10:32] - Lektor | Link:

A może należałoby przywrócić pewne kary ze śerdniowiecza. Skutek murowany:
za kłamstwo - ucięcie języka
za kradzież - ucięcie ręki
za gwałt - ucięcie narzędzia gwałtu

Obrazek użytkownika Swisspola

21-11-2017 [12:57] - Swisspola | Link:

A jaka kare proponuje pan za głupotę?