Ударим клизмой! czyli skąd ten gamoń wyskoczył z tą lewatywą

   Nie, nie. To, co  wygadywał ostatnio (ku uciesze bynajmniej nie uczestników marszu Szlakiem Pierwszej Kadrowej, ale po prostu lokalnej platformiano-postkomuszej żulii – proszę przejrzeć sobie stosowny film i zobaczyć, kto go oklaskiwał) nie ma nic wspólnego z Austro-Węgrami, Szwejkiem i całymi tymi C.K. klimatami, należącymi w jakiś sposób do naszego lokalnego krakowsko-galicyjskiego folkloru.
   Zresztą, skąd mniemany hrabia Wiaczesław Skomoroszkin, który nagle postanowił przedzierzgnąć się w oberleutnanta von Lewatywę, może czerpać inspiracje? Chyba z góry wiadomo!
   Jest trochę tak jak w znanej anegdocie o radiu Erewań:
   Czyli, wcale nie w żadnych czasach austrowęgierskich, tylko w czasach współczesnych.
   W ogóle nie w Austro-Węgrzech tylko po prostu w Rosji (no bo skąd inąd?)
   I nie żaden tam lekarz wojskowy tylko niejaki Charczenko, Główny Lekarz Sanatorium Maszuk-Akwa-Term w Żeleznowodsku-Inozemcewie w słynącym ze stosowania lewatyw Kraju Stawropolskim.

   Tylko w naszym sanatorium codziennie robimy pacjentom ponad sto lewatyw! – chwalił się wspomniany medyk 18.06.2008 r. podczas odsłonięcia Pomnika Lewatywy w sanatoryjnym parku, przy wejściu do którego umieszczono także hasło „Ударим клизмой по разгильдяйству и заторам!” (udarim klizmoj po razgildiajstwu i zatoramklizma to lewatywa, razgildiajstwo to kulturalny odpowiednik razpizdiajstwa).
   Więcej na temat strategicznego znaczenia lewatywy oraz odsłonięcia wspomnianego pomnika przeczytać można w Komsomolskiej Prawdzie.

   A Pomnik Lewatywy wygląda tak.

(fot:Wikipedia)

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

08-08-2014 [16:25] - Marcus Polonus | Link:

No nie, takiej czerwonej paranoi, to chyba jeszcze nie widziałem, w całym moim długim życiu! Trzeba to koniecznie podsunąć komuś z otoczenia Bula, aby przekonał prostaka, rze warto cuś takiego pienknego poztawidż na Placó Tszeh Krzyrzy! Pozdrawiam MP

Obrazek użytkownika JaXY

08-08-2014 [18:56] - JaXY | Link:

Musiałem się uszczypnąć ! Jak Pan to znalazł !? W pierwszej chwili myślałem że to fotomontaż,
ale zajrzałem pod podany adres i oniemiałem, faktycznie jest pomnik, a właściwie monument
LEWATYWY i tekst do fotografii całkiem na serio.
Odnośnie Komorowskiego, to muszę Panu powiedzieć że On zastosował prosty ale skuteczny
ubecki sposób, (przynajmniej sprawdza się na Naszych Blogach) a mianowicie STRACH.
Niedawno napisałem pewien żartobliwy komentarz, dotyczący jego częstego zasypiania i lenistwa.
Żadnych wulgaryzmów czy niecenzuralnych epitetów; komentarz został zablokowany. Myśli Pan
że interweniowałem ? Nie ! Ponieważ bałem się, że Pan Józef Darski mnie wyrzuci.
Tak to właśnie działa... Pan Józef to z kościami porządny jegomość ale bojaźliwy, więc panicznie
boi się Komorowskiego; a ja,- choć tchórzem nie jestem, boję się Pana Darskiego. Ot i wszystko.

Kłaniam się JaXY