30 lat temu. 29.V.1984. Towarzysze Jaruzelski i Kim Ir Sen

29.V.1984.
   Pożegnanie Towarzysza Kim Ir Sena, przywódcy bratniej Koreańskiej Republiki Ludowo Demokratyczne kończącego wizytę w PRL na zaproszenie Towarzysza Jaruzelskiego.
   Jak informuje peerelowska telewizja, przywódca koreański w pełni popiera stanowisko PRL oraz walkę o pokój i bezpieczeństwo krajów socjalistycznych, potępiając restrykcje i nacisk ze strony imperialistów, zaś generał Jaruzelski przekonany jest, że przyjęte w czasie wizyty ustalenia przyczynią się do zacieśnienia stosunków między PRL a KRLD oraz do umocnienia siły i wartości światowego socjalizmu. Ot taka migawka ze świata demokracji ludowej. Sprzed równo 30 lat.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Boguslaw

29-05-2014 [20:12] - Boguslaw | Link:

Nooo przeca był przesladowany ... no był ?! - widac na tych filmikach - był!!!